1. Anasayfa
 2. Oyun

En İyi Online Oyunlar 2022

En İyi Online Oyunlar 2022
En İyi Online Oyunlar 2022
0

En İyi Online Oyunlar 2022 ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. En İyi Online Oyunlar Android, İnternet, sonsuz olanaklara sahip uçsuz bucaksız bir yerdir. Bu olasılıklardan biri ücretsiz çevrimiçi oyunlardır. Yeni başlayanlardan uzmanlara kadar her tür oyuncu için oyunlar vardır ve hepsi çevrimiçi olarak mevcuttur. Yağmurlu bir günde yapacak bir şey arıyorsanız ya da sadece o oyun kaşıntısını kaşımak istiyorsanız, oradaki en iyi ücretsiz çevrimiçi oyunlardan bazılarına göz atın.

En İyi Online Oyunlar PC Ücretsiz

En İyi Online Oyunlar PC Ücretsiz, Tamamen ücretsiz olan en iyi PC oyunlarından bazılarını mı arıyorsunuz? En iyi çevrimiçi oyunlardan oluşan derlememizden başka bir yere bakmayın! Bir kuruş harcamadan, bilgisayarınızdaki en yeni ve en iyi oyunlardan bazılarının keyfini çıkarabilirsiniz. Birinci şahıs nişancı oyunlarından bulmaca oyunlarına kadar bu oyunlar sizi saatlerce eğlendirecek. Peki ne bekliyorsun? Bugün oynamaya başlayın!

En İyi 3 Bedava Oyun

En İyi 3 Bedava Oyun, Bazı insanlar video oyunları oynamayı severken bazıları zaman alıcı ve pahalı bulur. Video oyunları oynamak isteyen ancak zamanı veya parası olmayanlar için ücretsiz oyunlar mevcuttur. İşte en iyi 3 ücretsiz oyun:

 1. FarmVille2: Bu oyun, popüler Facebook oyunu FarmVille’in bir versiyonudur. Bu oyunda çiftliğinizi, ekinlerinizi ve hayvanlarınızı yönetebilirsiniz. Ayrıca arkadaş edinebilir ve çevrimiçi olarak başkalarıyla rekabet edebilirsiniz.
 2. Candy Crush Saga: Bu, iOS ve Android cihazlar gibi diğer platformlara taşınan bir başka popüler Facebook oyunudur. Bu oyunda, bonuslara ve puanlara yol açacak kombinasyonlar oluşturmak için şeker parçalarını bir tahta etrafında hareket ettirmelisiniz.
 3. Fruit Ninja: Bu, iOS ve Android cihazlar gibi diğer platformlara taşınan bir başka popüler Facebook oyunudur.

En İyi 3 Bedava Oyun

Online Oyunlar

Online Oyunlar, Çevrimiçi oyunlar birçok insan için popüler bir eğlencedir. Aynı anda rahatlatıcı, eğitici ve eğlenceli olabilirler. Aşağıdakiler, çevrimiçi oyunların bu kadar eğlenceli olmasının 6 nedenidir:

 • Her yerde çalınabilirler.
 • Uygun fiyatlıdırlar
 • .Çok çeşitli seçenekler sunarlar
 • .Her oyuncunun benzersiz stiline uyacak şekilde özelleştirilebilirler
 • .Evinizin veya ofisinizin rahatlığını bırakmanıza gerek yok.
 • Çoğu oyun, destek ve tavsiye sağlayan aktif bir topluluğa sahiptir.

En İyi Online Oyunlar Ücretsiz

En İyi Online Oyunlar Ücretsiz, bilgisayarınızda oynamak için eğlenceli ve heyecan verici oyunlar mı arıyorsunuz? En iyi ücretsiz çevrimiçi oyunlardan başka bir yere bakmayın! Burada, hızlı ve kolaydan derin ve zorluya kadar değişen oyunları bulabilirsiniz. İster sıradan bir oyuncu, ister sert bir meraklı olun, bu oyunlarda herkes için bir şeyler var. Öyleyse neden bugün onları denemiyorsunuz?

En İyi Online Oyunlar Ücretsiz

Ücretsiz Online Oyunlar

Ücretsiz Online Oyunlar, İnternet, sonsuz olanaklara sahip uçsuz bucaksız bir yerdir. Bu olasılıklardan biri ücretsiz çevrimiçi oyunlardır. Yeni başlayanlardan uzmanlara kadar her tür oyuncu için oyunlar vardır ve hepsi çevrimiçi olarak mevcuttur. Yağmurlu bir günde yapacak bir şey arıyorsanız ya da sadece o oyun kaşıntısını kaşımak istiyorsanız, oradaki en iyi ücretsiz çevrimiçi oyunlardan bazılarına göz atın.

Unturned (2014)

Unturned (2014), Unturned, kıyamet sonrası geçen bir 3D sandbox oyunudur. Oyuncular kendi karakterlerini yaratabilir ve tehlikeli yaratıklar, terk edilmiş binalar ve harap manzaralarla dolu geniş bir dünyayı keşfedebilirler.

Dead Maze (2018)

Dead Maze (2018), Ölü bir şehrin kalıntılarında bükülmüş metal ve beton bloklardan oluşan bir labirent keşfedildi. 1 kilometreden fazla uzanan labirent o kadar karmaşık ki kimse nasıl çıkacağını bilmiyor.

En İyi Online Oyunlar PC

En İyi Online Oyunlar PC, PC için en iyi çevrimiçi oyunlar, biraz zaman harcamanın ve biraz eğlenmenin keyifli bir yoludur. Zaman öldürmek için basit bir oyun veya sizi saatlerce eğlendirecek daha karmaşık bir oyun arıyorsanız, bunlar en iyi seçeneklerdir.

Conqueror’s Blade (2019)

Conqueror’s Blade (2019), Yeni bir kılıç oyunu dönemi başlıyor. Bandai Namco tarafından geliştirilen yeni bir rekabetçi dövüş oyunu olan Conqueror’s Blade, oyuncuları hızlı tempolu, adrenalin pompalayan bir savaşta ölümüne karşı karşıya getiriyor. Conqueror’s Blade, son teknoloji grafikleri ve oyun mekaniği ile her seviyeden oyuncuyu cezbedecektir. Oyun, tekli/ikili savaşlar, takım savaşları ve hatta dünyanın dört bir yanından oyuncularla çatışmanıza izin veren çevrimiçi çok oyunculu mod dahil, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli farklı modlar sunar.

Conqueror's Blade (2019)

War Thunder (2012)

War Thunder (2012), Oyunun oyuncu kitlesine uygun olarak, War Thunder sürekli olarak yeni içerik ve özelliklerle güncellenmektedir. Bu, geliştiriciler için sürekli bir zorluktur, çünkü sürekli olarak yeni içerik eklerken, oyuncuların kararlılık ve hata düzeltme talepleri ile dengelerler. 2012’de War Thunder, IGN Rusya tarafından “Yılın Konsolu” ödülüne layık görüldü.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan Teknoloji Harikası Oyunlar 2022 içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir