1. Anasayfa
 2. Genel

Medyum Makbule Kimdir ve Makbule Hoca Büyü Bozar Mı?

Medyum Makbule Kimdir ve Makbule Hoca Büyü Bozar Mı?
medyum makbulle
0

Medyum Makbule ilişki, aşk, ayırma, bağlama ve benzeri durumlar için büyü ve ritüel yapan uzman bir medyumdur. Çok eskiden beri yaptığı medyumluk mesleğini eğitim ve tecrübesi ile üst seviyelere taşımıştır.

Makbule Hoca, alanında uzman medyumlardan aldığı vefk ve tılsım dersleri sayesinde uzman mertebesine yükselmiştir. Doğru ve uygun yöntemlerle kişinin mutluluğu ve refahı için büyüler ve ritüeller yapmaktadır.

Makbule Hoca, birçok alanda büyü yapan en güvenilir medyumlar arasındadır. Hocanın uzmanlık alanlarından biri olan aşk büyüsü çiftlerin birbirine daha çok bağlanmaları için yapılır. Aşk büyüsünde dualar ve tılsımlar çok önemlidir. Bu tarz büyülerin tutması için sadece konu hakkında tecrübe sahibi kişilere başvurmak gerekir.

Medyum Makbule de bunlardan birisidir. Hocanın verdiği tavsiyeler ve danışanlardan uygulamasını istediği adımlar sayesinde huzura ulaşmayan kimse yoktur.

Medyum Makbule Kimdir?

Makbule Hoca, doğuştan gelen yetenekleri ve ilmi ışığında pek çok alanda büyü yapmaktadır. Hiçbir şekilde popülerliğini yitirmeyen ayırma büyüsü de hocanın yaptığı büyülerden biridir.

Ayırma büyüsünün çok çeşitli dalları vardır. Fotoğrafla, iple, kaşıkla ve daha birçok objeyle yapılan ayırma büyüleri Medyum Makbule tarafından yapılmaktadır.

Medyum Makbule Hocanın öteki alemle bağlantıya geçme özelliği olduğundan yapamayacağı büyü ve ritüel yoktur. Bazı sonucu kötü sonuçlanabilen büyülerde hoca danışana uyarısını yapar. Böyle büyülerde kötü niyet varsa hoca öncelikle nedenleri ve sonuçlarını iyi analiz ettikten sonra danışana olacakları söyler.

Kara büyü sınıfına giren bu büyüler Makbule Hoca için çok kolaydır. Ancak yapılmasında tehlike olduğundan büyü yaptıracak kişileri hoca kesinlikle uyarır.

Medyum Makbule Ne İş Yapar?

Medyum Makbule her türlü büyü ve ritüel için ilk başvurulan isimlerden biridir. Büyü yaptırırken he bir adımı baştan sona bilmek çok önemlidir.

Büyülerin kendine ait niyetleri ve duaları vardır. Makbule Hoca tüm büyülerde edilecek niyetleri danışana söyle. Dolayısıyla büyü yaptıran kişi hocanın yönlendirmesiyle niyet ve dua eder. Bu şekilde büyü için gerekli hazırlıklara başlangıç yapılır.

Medyum Makbule büyüye ek olarak çeşitli ritüeller de uygular. Eşinden ayrılanlar, sevgilisine kavuşmak isteyenler, iş ortağının yeniden işe başlamasını isteyenler ve daha niceleri Makbule Hocanın kapısını çalarlar.

Medyum Makbule bağlama ritüeli ile sevgisi azalan eşleri kalıcı olarak birbirine bağlar. Ayrıca ayırma ritüeli için danışanlara da yardımcı olmaktadır. Şimdiye kadar hocadan olumsuz sonuç almış kimse yoktur.

Medyum Makbule Güvenilir midir?

Medyum Makbule piyasada güvenilir medyum sıfatıyla ün kazanmış önemli isimlerden biridir. Her açıdan danışanların güvenini kazanan Makbule Hoca, umudu sona ermiş kişilere dahi umut olmaktadır.

Ne yapılırsa yapılsın sonucu olumlu olmayan her iş Makbule Hocanın ilim ve yeteneği ile hayra çıkar. Havas ilmi sayesinde hoca çeşitli sorunların üstesinden gelir. Hocaya sürekli gelen kimseler artık hayatlarının yolunda gittiğini dile getirirler.

Uzman Makbule Hoca büyü yapmadan önce kişiye kesinlikle kendi ilmini kullanarak bakımlar yapar. Bundan sonraki süreç için kişiyi hazırlar. Hocanın her bir işlemi usullere ve kaidelere bağlı olarak gelişir. Yaptığı herhangi bir büyü sonuçsuz kalmaz.

Medyum Makbule Duaları

Makbule Hoca büyü yapmadan önce okuduğu dualar ve vefkler ile kişilerin muradını gerçekleştirmede büyük rol oynar. Çünkü büyünün esas kilidi dua ile açılır.

Büyüyü yaptıran kişi de hocanın okuduğu dualara kalben ve samimiyetle inanmalıdır. Aksi takdirde büyünün gerçekleşme süresi uzayabilir ya da birtakım pürüzler çıkabilir.

Makbule Hocanın ettiği dualar arasında aşk duaları bulunur. Buna ek olarak geri getirme duası, aşık ettirme duası, 24 saatte mesaj attırma duaları da Medyum Makbule Hocanın duaları arasındadır.

Medyum Makbule Hoca Nazar Bozar Mı?

Makbule Hoca nazar bozar mı diye düşünenler için cevap evettir. Çünkü Medyum Makbule nazar bozma ritüeli konusunda en uzman medyumlar arasındadır. Kişinin üzerindeki nazarı daha karşısına oturur oturmaz anlar.

Nazarı bozmak için kendi yeteneklerinden güç alır. Nazar kendiliğinden kısa sürede bozulur. Hoca nazarı bozduktan sonra danışanına nazardan korunma duası verir. Bu dua sayesinde kişiye hiçbir şekilde nazar değmez.

Nazar değmesi hafife alınacak bir durum değildir. Bu nedenle hisseder hissetmez Medyum Makbule’ye danışmakta fayda vardır. Medyum Makbule kişinin üzerindeki nazar ağırsa öteki alemle de irtibata geçerek nazarın kalkması için üst düzey çalışmalar yapar.

Medyum Makbule Büyü Bozar Mı?

Büyü bozma Medyum Makbule tarafından gerçekleştirilen olaylardan biridir. Büyü bozmak sanılanın aksine herkes tarafından gerçekleştirilemez. Büyüyü yapan kişi tarafından büyü bozulacağından ancak bu konuda ihtisas sahibi bir medyum büyü bozabilir.

Büyü bozarken de ilim ve yetenek devreye girer. Eğer kişinin üzerinde kara büyü varsa bunu bozmak hem risklidir hem de epey zamana ihtiyaç vardır. Hocanın yaptığı uygulamalar kara büyüleri bozmakta dahi olumlu sonuçlar verir.

Makbule Hoca büyü bozma seansında çeşitli tılsımlı dualardan faydalanır. Kendisine danışan kişilerden üzerindeki büyünün kalktığı konusunda olumlu geri dönüşler almaktadır. Kısacası hoca hem büyü yapma hem de büyü bozma konusunda en iyi medyumlardan biridir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir