1. Anasayfa
 2. Oyun

Mobil VE Emilatör Oyunlar

Mobil VE Emilatör Oyunlar
Mobil VE Emilatör Oyunlar
1

Mobil VE Emilatör Oyunlar ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. BlueStacks Download, BlueStacks 10, oyuncular düşünülerek tasarlanmış güçlü bir taşınabilir oyun cihazıdır. Cihazda 8 inç dokunmatik ekran ve Intel Atom işlemci bulunuyor. Ayrıca 1 GB hafıza ve bir microSD kart Yuvası vardır. BlueStacks 10, oyun kartuşları veya yazılımlarla kullanılabilir.

State Of Survival: Zombie War

State Of Survival: Zombie War, Son birkaç yılda, zombi savaşı dünyanın birçok yerinde yaygın bir fenomen haline geldi. İnsanlar hayatta kalmak ve evlerini geri getirmek için zombilere karşı savaşıyorlar. Ancak, bu savaş bazı insanlar için çok fazla olabilir.

Mobil VE Emilatör Oyunlar

Stumble Guys (2021)

Stumble Guys (2021), 2021’de daha fazla insan yetişkinliğe geçtikçe tökezleyen adamların sayısının artacağı tahmin ediliyor. Stumble Guys, tipik olarak sosyal etkileşimler ve iletişimde zorluk yaşayan genç yetişkinlerdir. Anksiyete, depresyon ve diğer zihinsel sağlık durumlarını geliştirme riski altındadırlar. Daha fazla insan hayatlarında yolunu bulmaya çalışırken, onlara yardım edecek yardımcılarının olması önemlidir. Tökezleyen adamlardaki artış, teknolojiye ve yiyecek seçeneklerine erişimin artması, değişen sosyal normlar ve başkalarıyla nasıl etkileşim kurulacağına dair eğitim eksikliği gibi birçok faktörün bir sonucudur.

RetroArch

RetroArch, RetroArch, Raspberry Pi’niz için ücretsiz ve açık kaynaklı bir emülatördür. Klasik oyunları, uygulamaları ve filmleri bilgisayarınızın sabit sürücüsünden çalıştırmanıza olanak tanır. Kendi özel Linux dağıtımlarınızı oluşturmak için RetroArch’ı da kullanabilirsiniz.

BlueStacks

BlueStacks, BlueStacks, geliştiricilerin uygulama için kolaylıkla oyunlar oluşturmasına olanak tanıyan yeni bir oyun platformudur. BlueStacks ayrıca yerleşik bir pazar yeri ve sosyal medya entegrasyonu da dahil olmak üzere onu oyuncular için mükemmel bir platform haline getiren çeşitli özellikler sunar.

Mobil VE Emilatör Oyunlar

BlueStacks Indir

BlueStacks Indir, BlueStacks, Android cihazınızda oyun oynamak için popüler bir uygulamadır. Bilgisayarınızdan oyun akışı yapmanızı sağlayan çevrimiçi bir hizmeti vardır. Uygulama ayrıca, oyun oynarken arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantı kurmanıza izin veren yerleşik bir sohbet istemcisine sahiptir.

Android Emulator

Android Emulator, BlueStacks, Android cihazınızda oyun oynamak için popüler bir uygulamadır. Bilgisayarınızdan oyun akışı yapmanızı sağlayan çevrimiçi bir hizmeti vardır. Uygulama ayrıca, oyun oynarken arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantı kurmanıza izin veren yerleşik bir sohbet istemcisine sahiptir.

BlueStacks Android Emulator

BlueStacks Android Emulator, BlueStacks, kullanıcıların Android işletim sistemini sanal bir ortamda deneyimlemelerini sağlayan bir Android emülatörüdür. Bu, onu, yazılım yükleme süreci veya yeni bir işletim sistemine uyum sağlama konusunda endişelenmek zorunda kalmadan android cihazlarını kullanması gereken öğrenciler, profesyonel profesyoneller ve diğer kişiler için mükemmel hale getirir. BlueStacks ayrıca, onu Android programlamayı öğrenmek için ideal bir araç haline getiren çeşitli özellikler içerir.

Mobil VE Emilatör Oyunlar

BlueStacks 6

BlueStacks 6, Yeni BlueStacks 6, oyun ve eğlence için tasarlanmış dünyanın ilk mobil platformudur. Oyunculara video oyunları oynamanın, film fragmanlarını izlemenin ve daha fazlasının yeni bir yolunu sunuyor. Tasarım, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların geri bildirimlerine dayanıyordu ve sezgisel, kullanımı kolay bir arayüz sağlıyor.

BlueStacks 5

BlueStacks 5, BlueStacks 5, oyuncuların oyunlarla etkileşime girme biçimlerinde devrim yaratmaya ayarlanmış, güçlü ve yeni bir oyun konsoludur. Bu yeni konsol ile oyun geliştiriciler, oyuncuların eğlenmesi için oyunlarını kolayca oluşturup yayınlayabilir. Bu, çok daha geniş bir kitlenin oyunlarını deneyimlemesine olanak tanıyacak ve bu da onları daha popüler ve gelir getirici hale getirecektir.

BlueStacks 10

BlueStacks 10, BlueStacks 10, oyuncular düşünülerek tasarlanmış güçlü bir taşınabilir oyun cihazıdır. Cihazda 8 inç dokunmatik ekran ve Intel Atom işlemci bulunuyor. Ayrıca 1 GB hafıza ve bir microSD kart Yuvası vardır. BlueStacks 10, oyun kartuşları veya yazılımlarla kullanılabilir.

BTS Island (2022)

BTS Island (2022), Mobil ve Emülatör Oyun Sektörüne Giriş. Bu hızla büyüyen heyecan verici yeni bir sektör. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı oyun var ve mobil platformlarda mevcut olanlardan herkes keyif alabilir. Mobil oyunlar bir süredir ortalıkta dolaşıyor, ancak emülatör oyun endüstrisi daha yeni büyümeye başladı. Becerilerinizi sergilemenin ve oyun dünyasında başarılı olup olamayacağınızı görmenin harika bir yolu.

PUBG Mobile (2018)

PUBG Mobile (2018), Popüler oyun tarihindeki bir sonraki adım olan PUBG Mobile ile tanışın. Bu yeni sürüm, sizi saatlerce oyuna bağlayacağı kesin olan daha aksiyon dolu ve ilgi çekici bir oynanışa sahiptir.

PUBG: Battlegrounds (2017)

PUBG: Battlegrounds (2017), Popüler battle royale oyunu PUBG, geçtiğimiz yıl birçok güncelleme gördü. Yakın zamanda, haritadaki noktaların kontrolünü ele geçirmek için oyuncuları yoğun savaşlarda karşı karşıya getiren “Elite” adlı yeni bir mod yayınlandı. Oyuna yapılan bu ekleme, çoğu kişinin alışık olduğundan farklı bir deneyim sunduğu için oldukça heyecan yarattı.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan İnstagram Beğenilerim Neden Düşüyor içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir