1. Anasayfa
 2. Otomobil

Fiat Bu Sefer Çıldırdı! Fiyatı Sudan Ucuz

Fiat Bu Sefer Çıldırdı! Fiyatı Sudan Ucuz
Fiat Bu Sefer Çıldırdı! Fiyatı Sudan Ucuz
0

Fiat Bu Sefer Çıldırdı! Fiyatı Sudan Ucuz ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Fiat bu sefer çıldırdı! Otomobil üreticisinin yüksek talep gördüğü Sudan’da fiyatlar ucuz. Fiat, iki yıldan az bir süredir Sudan’da bulunuyor, ancak şimdiden piyasaya hakim durumda. Şirketin yeni 500L’si rakiplerinden daha ucuz ve daha iyi özellikler sunuyor.

Fiat bu sefer çıldırdı! Sudan’da bir Fiat’ın fiyatı gülünç derecede ucuz ve trendin yakın zamanda duracağına dair hiçbir işaret yok. Şirket genellikle pahalı arabalarıyla tanındığından, bu kesinlikle Fiat için bir norm değil. Ancak yıllık ortalama gelirin sadece 470 dolar olduğu Sudan’da bir Fiat satın almak çok mantıklı.

Fiat Bu Sefer Çıldırdı! Fiyatı Sudan Ucuz

Fiyatların düşük olmasının nedeni basit: Fiat aslında Sudan’da araba üretmiyor. Bunun yerine bu ülkede satılan arabaların tamamı İtalya’dan ithal ediliyor. Bu nedenle Fiat, arabalarını herhangi bir vergi veya tarife ödemek zorunda olmadığı için çok düşük fiyatlarla satabilmektedir. Bu ucuz araba satma politikası Fiat için Sudan’da çok başarılı oldu ve şirket sadece bu yıl 10.000’den fazla araç sattı.

Fiat Bu Sefer Çıldırdı! Fiyatı Sudan Ucuz

Fiat Bu Sefer Çıldırdı! Fiyatı Sudan Ucuz

Fiat, popüler Panda modelini 500X olarak yeniden adlandırdığını duyurduğunda, pek çok kişinin kafası karışmıştı. Neden? Niye? 500X aslında sadece gözden geçirilmiş ve yeniden yapılandırılmış bir Panda’dır. Ama hepsi bu kadar değil – arabanın fiyatı Sudan’da da düşürüldü! İthalat üzerindeki yeni vergilerin yürürlüğe girmesiyle, Fiat’ın 500X’i sadece 8.000$’a satma kararı çok mantıklı. Bu gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, şey… muhtemelen öyle! Fiat’ın fikrini değiştirmesi hala mümkün olsa da, şu anda Sudan’daki fiyatların önümüzdeki yıllarda inanılmaz derecede düşük kalacağı görülüyor. Bu nedenle, sizi hayal kırıklığına uğratmayacak ucuz bir araba arıyorsanız, 500X aradığınız şey olabilir.

Fiat Bu Sefer Çıldırdı! Fiyatı Sudan Ucuz

Fiat Araba Modellerini Sudan Ucuz Satıyor Fiat Bu Sefer Çıldırdı! Fiyatı Sudan Ucuz

Fiat Araba Modellerini Sudan Ucuz Satıyor ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. İtalyan otomobil şirketi Fiat, modellerini sudan ucuza satmasıyla tanınıyor. Bu, Fiat’ın yıllardır kullandığı bir pazarlama hilesidir. Şirket, diğer markaların fiyatının çok altında otomobil satıyor, ancak yine de kalite ve performans açısından yüksek standartları koruyorlar. Aslında birçok insan Fiat modellerinin piyasadaki en iyi değerlerden biri olduğuna inanıyor.

Fiat Bu Sefer Çıldırdı! Fiyatı Sudan Ucuz

Fiat Chrysler Automobiles, 1915’ten bu yana otomobillerini suya indirimli satıyor. Şirketin sloganı “Dünyanın en ucuz arabası Fiat’tır” ve bu politika, tarihin en başarılı otomobil üreticilerinden biri olmasını sağlamıştır. Fiat, diğer markaların benzer modellerinin fiyatının çok altında otomobil satıyor ve bu uygun maliyetli strateji, dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden biri olmasına yardımcı oldu. 2015 yılında Fiat, dünya çapında 1,5 milyondan fazla araç sattı ve 120 milyar doların üzerinde gelir elde etti. Şirket, genel gider maliyetlerini düşük tutar ve dünyadaki herhangi bir markadan daha fazla araba satmaya devam eder.

Fiat, otomobil modellerini sudan daha ucuza satacağını açıkladı. İtalyan otomobil üreticisi, bu yeni fiyatlandırma stratejisinin, ürünlerinin çevresel etkisini azaltmaya yardımcı olacağını iddia ediyor. Fiat, arabalarını geleneksel rakiplerinden ortalama 2.000 $ daha ucuza satabileceğini iddia ediyor. Fiat Bu Sefer Çıldırdı! Fiyatı Sudan Ucuz Google baz alarak arama yapabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir