1. Anasayfa
 2. Oyun

3D Korku Oyunları 2023

3D Korku Oyunları 2023
3D Korku Oyunları 2023
1

3D Korku Oyunları 2023 ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Korku Kaçış Oyunları, Hem eğlenceli hem de zorlu bir çevrimiçi 3d oyun deneyimi mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, aşağıdaki web sitelerinden başka bir yere bakmayın. Bu web siteleri ile ilgi alanlarınız için mükemmel olan oyunları kolayca bulabilirsiniz. Atıcılardan bulmaca oyunlarına kadar herkes için bir oyun var. Bu yüzden daha fazla beklemeyin ve günümüzün en iyi 3d oyun deneyimlerinden bazılarını indirmeye başlayın!

3d Oyunlar Online

3d Oyunlar Online, Hem eğlenceli hem de zorlu bir çevrimiçi 3d oyun deneyimi mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, aşağıdaki web sitelerinden başka bir yere bakmayın. Bu web siteleri ile ilgi alanlarınız için mükemmel olan oyunları kolayca bulabilirsiniz. Atıcılardan bulmaca oyunlarına kadar herkes için bir oyun var. Bu yüzden daha fazla beklemeyin ve günümüzün en iyi 3d oyun deneyimlerinden bazılarını indirmeye başlayın!

3D Korku Oyunları 2023

3d Zombi

3d Zombi, Ölümsüz dünyada, yeni bir zombi-dom çağını başlatabilecek bir eşya var. Bu Öğeye 3d Zombi denir. Oyuncuların 3 boyutlu bir ortamda zombiler yaratmasını ve kontrol etmesini sağlar. Bu, herkesin zevk alabileceği ilginç ve benzersiz bir deneyim sağlar.

3d O

3d O, 3D baskı, iki boyutlu bir çizimden üç boyutlu bir ürün yapma işlemidir. 3D baskının ana avantajı, zamandan ve paradan tasarruf edebilen geleneksel üretim yöntemlerinden daha hassas ve doğru üretime izin vermesidir. Ek olarak, 3D baskı, çok sayıda ürün üretmesi gereken işletmeler veya endüstriler için özellikle faydalı olabilecek büyük miktarlarda ürünün hızlı ve kolay bir şekilde üretilmesine olanak tanır.

Eyes: The Horror Game (2013)

Eyes: The Horror Game (2013), Eyes, 2013’te piyasaya sürülen bir korku oyunudur. “Eyes” adlı benzersiz bir mekanik ile birinci şahıs, hayatta kalma korku oyunudur. Eyes’da oyuncu, opak duvarların arkasına gizlenmiş şeyleri görmek için gözlerini kullanmalıdır.

3D Korku Oyunları 2023

Outlast (2013)

Outlast (2013), Outlast, birçok insanın keyif alacağı bir korku filmi. Kesinlikle şimdiye kadar izlediğim en yoğun filmlerden biri ve aynı zamanda tekrar tekrar izleyebileceğiniz bir şey.

Horror Show – Çevrimiçi Korku

Horror Show – Çevrimiçi Korku, Korku filmlerini sever misin? Onlardan nefret mi ediyorsun? Her iki soruya da evet cevabı verdiyseniz, kesinlikle çevrimiçi korkuya göz atmalısınız. Bu tür popüler çünkü izlemesi kolay ve her zaman izlenecek yeni korkular var. İster slasher filmlerin ister başka bir şeyin hayranı olun, çevrimiçi korku sizin için mükemmel bir tür!

Specimen Zero – Korku Oyunları (2021)

Specimen Zero – Korku Oyunları (2021), Korku filmlerini sever misin? Onlardan nefret mi ediyorsun? Her iki soruya da evet cevabı verdiyseniz, kesinlikle çevrimiçi korkuya göz atmalısınız. Bu tür popüler çünkü izlemesi kolay ve her zaman izlenecek yeni korkular var. İster slasher filmlerin ister başka bir şeyin hayranı olun, çevrimiçi korku sizin için mükemmel bir tür!

3D Korku Oyunları 2023

3D Korku

3D Korku, 2021’de oyuncuları şok edecek ve dehşete düşürecek yeni bir korku oyunu çıkacak. Numune Sıfır olarak adlandırılır ve insan ırkının yerini akıllı makinelerin aldığı gelecekteki bir dünyada geçer. Oyuncu, bu korkunç dünyadan kaçmak için bu makinelerden birini kontrol etmelidir.

Korku Oyunları Tarayıcı

Korku Oyunları Tarayıcı, Video oyunları dünyasında 3D korku, birçok farklı biçimde bulunabilen bir türdür. Bazı oyunlar sadece karanlık ve ürkütücü sahnelere sahip olabilirken, diğerleri daha hicivli bir ton alabilir. Ancak, hiçbir oyun bu türü gerçekten sınırlamaz. Aslında, bazı oyun uzmanları, herhangi bir tür korku oyununun, ortamın kendi sınırları içinde gerçekleşmesi durumunda 3D korku olarak kabul edilebileceğine inanıyor.

Korku Oyunları

Korku Oyunları, Video oyunlarındaki en popüler türlerden biri korkudur. Silent Hill ve Fatal Frame gibi bazı oyunlar o kadar iyi biliniyor ki başarılı film serilerine dönüştüler. Diğer korku oyunları daha niş bir izleyici kitlesi için yapılmıştır ve genellikle yalnızca belirli oyun platformlarının bilgisayar veya konsol sürümlerinde bulunur.

3d Yetenek Oyunları

3d Yetenek Oyunları, Video oyunlarındaki en popüler türlerden biri korkudur. Silent Hill ve Fatal Frame gibi bazı oyunlar o kadar iyi biliniyor ki başarılı film serilerine dönüştüler. Diğer korku oyunları daha niş bir izleyici kitlesi için yapılmıştır ve genellikle yalnızca belirli oyun platformlarının bilgisayar veya konsol sürümlerinde bulunur.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan Oyuncu Kulaklıkları Nedir içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir