1. Anasayfa
 2. Oyun

Gameloop Sistem Gereksinimleri

Gameloop Sistem Gereksinimleri
Gameloop Sistem Gereksinimleri
0

Gameloop Sistem Gereksinimleri ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. İnsanlar genellikle “Call of Duty” veya “Grand Theft Auto V” gibi bir oyunun sabit disklerinde ne kadar veri kapladığını soruyor. Kısa cevap, oyuna ve oynadığınız moda bağlı olmasıdır, ancak genel olarak, bir “Oyun Döngüsü” modundaki her bir seviye 2-5 GB arasında yer kaplayabilir. Sadece birkaç dakikalık oyun için depolanacak çok fazla veri var!

Gameloop Sistem Gereksinimleri

MEmu Sistem Gereksinimleri Gameloop Sistem Gereksinimleri

MEmu Sistem Gereksinimleri, İnsanlar genellikle “Call of Duty” veya “Grand Theft Auto V” gibi bir oyunun sabit disklerinde ne kadar veri kapladığını soruyor. Kısa cevap, oyuna ve oynadığınız moda bağlı olmasıdır, ancak genel olarak, bir “Oyun Döngüsü” modundaki her bir seviye 2-5 GB arasında yer kaplayabilir. Sadece birkaç dakikalık oyun için depolanacak çok fazla veri var!

GameLoop PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri

GameLoop PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri, PUBG Mobile sistem gereksinimleri yayınlandı ve cihazdan cihaza büyük farklılıklar gösteriyor. Bununla birlikte, oyun temelde Android veya iOS çalıştıran herhangi bir telefonda oynanabilir olmalıdır. PUBG Mobile’a oldukça özgü olan tek gereksinim, minimum 2 GB RAM ve bir Intel Core i5 işlemcidir. Bununla birlikte, grafik kalitesini veya daha düşük kare hızlarını düşürmeye istekliyseniz, daha düşük özelliklere sahip telefonlar bile oyunu oynayabilir.

Gameloop Sistem Gereksinimleri

Gameloop PUBG Sistem Gereksinimleri 2022

Gameloop PUBG Sistem Gereksinimleri 2022, Oyun endüstrisi sürekli gelişiyor ve her zaman yeni teknolojiler geliştiriliyor. Bu, video oyunlarının sistem gereksinimlerinde değişikliklere yol açmıştır. Bu yazımızda 2017 yılında piyasaya sürülen popüler oyun “PUBG” için sistem gereksinimlerinden bahsedeceğiz.
Oyun, en az 4 GB RAM’li Intel i5 işlemci çalıştırabilen bir bilgisayar ve DirectX 12’yi destekleyen bir grafik kartı gerektirir. Oyun ayrıca 50 GB depolama alanı ve internet bağlantısı gerektirir.

GameLoop Sistem Gereksinimleri 2022

GameLoop Sistem Gereksinimleri 2022, Video oyunlarının, dünya çapında milyonlarca insanın düzenli olarak oynadığı, gezegendeki en popüler eğlence biçimlerinden biri olduğuna şüphe yok. Video oyunu yayıncıları ve geliştiricileri yeni oyunlar yayınlamaya devam ederken, oyunlarının mobil cihazlardan ev konsollarına kadar tüm platformlarda sorunsuz çalışmasını sağlamak onlar için önemlidir. Oyuncuların sürekli artan beklentilerini karşılamak için birçok oyun geliştiricisi, oyun geliştirme sürecini optimize etmenin ve kolaylaştırmanın bir yolu olarak oyun döngüsü sistemlerine yöneliyor.
Frost & Sullivan Araştırma Müdürü Jean-Philippe Durand’a göre, “Oyun döngülerinin kullanımı, performans optimizasyonu ve akıcı geliştirme açısından önemli faydalar sunabilmeleri nedeniyle modern video oyunu geliştirme döngülerinde neredeyse zorunlu bir bileşen haline geldi. .

Gameloop Sistem Gereksinimleri

GameLoop

GameLoop, Gameloop, oyuncuların oyunlarını doğrudan Twitch, YouTube Gaming, Mixer ve diğer platformlarda yayınlamalarına olanak tanıyan yeni ve yenilikçi bir oyun akışı platformudur. Gameloop’u kullanmak için oyuncuların Intel Core i3-8100 veya eşdeğeri işlemciye, 8 GB RAM’e, kayıt klasörü için 1 TB depolama alanına ve Nvidia GeForce GTX 1050 veya AMD Radeon RX 560 grafik kartına sahip bir bilgisayara ihtiyacı olacak. Gameloop ayrıca bir Twitch hesabı ve web tarayıcınız olarak Google Chrome veya Firefox gerektirir.
Oyuncular, yazılımı indirerek ve bir hesap açarak Gameloop ile oyunlarını yayınlamaya başlayabilirler. Kayıt olduktan sonra, oyuncuların Twitch hesabı kimlik bilgilerini eklemeleri gerekecektir. Ardından, bilgisayarlarında tüm oyun görüntülerini depolayacakları bir kayıt klasörü oluşturmaları gerekecek.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir