1. Anasayfa
 2. Oyun

Gerçekçi Oyunlar 2022

Gerçekçi Oyunlar 2022
Gerçekçi Oyunlar 2022
1

Gerçekçi Oyunlar 2022 ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Yüksek Grafikli Oyunlar PC, Yüksek grafikli bir oyun bilgisayarı, mümkün olan en iyi oyun deneyimini verebilir. İhtiyaçlarınız için doğru olanı bulmak önemlidir, bu nedenle neye ihtiyacınız olduğunu ve ne tür bir bilgisayar satın almanız gerektiğini öğrenmek için bu makaleyi mutlaka okuyun.

En Iyi Grafikli Oyunlar 2022

En Iyi Grafikli Oyunlar 2022, 2022 yılı, grafik oyunları için inanılmaz derecede heyecan verici bir zaman olacak. Piyasaya sürülecek birçok harika yeni oyun var ve bu türdeki en popüler oyunlardan bazılarının büyük başarılar olacağı kesin.

En Iyi Grafikli Oyunlar Android

En Iyi Grafikli Oyunlar Android, Android cihazlarda oynanabilecek çok sayıda harika grafik oyunu var. En iyilerinden bazıları Forza Horizon 4, Kingdom Hearts Unchained Birth by Sleep ve Hitman GO’dur. Bu oyunlar çok çeşitlidir ve herkes tarafından zevk alınabilir.

Gerçekçi Oyunlar 2022

Yüksek Grafikli Oyunlar Mobil

Yüksek Grafikli Oyunlar Mobil, Mobil oyun, hem iOS hem de Android için kullanılabilen birçok yüksek kaliteli oyunla birlikte internette ve mobil cihazlarda popüler bir tür haline geldi. En popüler mobil oyun platformlarından bazıları Apple App Store ve Google Play iken, Blackberry Play son yıllarda popülerlik kazanıyor.

Gerçekçi Oyunlar Android

Gerçekçi Oyunlar Android, Android oyunları nihayet büyük ekrana geldi ve her zaman yeni oyunlar piyasaya sürüldü. İster sıkı bir PC oyuncusu olun, ister yeni ve heyecan verici Android oyunlarını deneyimlemek isteyin, sizin için bir şey var! İşte bizim en çok beğendiklerimizden bir kaç tanesi.

Online Gerçekçi Oyunlar

Online Gerçekçi Oyunlar, Çevrimiçi oyunlar, oyuncu çevresini ve çevresini kontrol edebildiği için oynarken çok daha gerçekçi bir deneyim sağlar. Bu, genellikle geleneksel konsol oyunlarından daha iyi olan daha sürükleyici bir oyun deneyimi sağlar.

Gerçekçi Oyunlar 2022

En Gerçekçi Oyunlar PC

En Gerçekçi Oyunlar PC, PC’deki en gerçekçi oyunları arıyorsanız, Crysis serisinden başkasını aramayın. Bu oyunlar mümkün olduğunca gerçek hayata yakın olacak şekilde tasarlandı ve bu da onları piyasadaki en gerçekçi oyunlardan biri haline getiriyor. Diğer popüler seçenekler arasında Halo ve Gears of War bulunur.

Deathloop (2021)

Deathloop (2021), Ubisoft oyunu Far Cry 6, 2021’de piyasaya sürülecek. Oyun, açık dünya aksiyon rol yapma oyunudur ve serinin altıncı oyunu olacak. Oyun, Ubisoft tarafından E3 2019 basın toplantısında duyuruldu. Oyunun 4 Ekim 2020’de piyasaya sürüleceğinin açıklanması bu yılın Haziran ayına kadar sürdü.
Ubisoft, Far Cry 5 ve Far Cry 6 arasında piyasaya sürülecek bir dizi yeni oyun üzerinde çalıştıklarını açıkça belirtti. mürettebat ve kargoları korsanlardan.

Psychonauts 2 (2021)

Psychonauts 2 (2021), 2021’de, Psychonauts 2 piyasaya sürülecek ve orijinalinden daha eğlenceli ve heyecan verici olacağına söz veriyor. Oyun, bilim kurgu romanı Dune’a dayanan yeni bir dünyada geçiyor. Oyuncular, gizemleri çözmek ve tehditleri ortadan kaldırmak için psikokinetik yeteneklerini kullanarak akıllara durgunluk veren bilim adamlarından oluşan ekibin bu garip yeni dünyayı keşfetmesine yardımcı olacak.

Gerçekçi Oyunlar 2022

It Takes Two (2021)

It Takes Two (2021), 2021 yılında dünyayı kontrol etmek için iki ila üç kişi gerekecek. Bu, Uluslararası Stratejik Araştırmalar Enstitüsü’nün (IISS) bir raporuna göre. “Küresel Eğilimler: Gelişen Teknolojiler Dünyasında Güvenlik ve Refah” başlıklı rapor, teknolojinin hayatın birçok yönünü kolaylaştırmasına rağmen, yeni zorluklar da yarattığını ortaya koydu. Böyle bir zorluk, hiç kimsenin veya kuruluşun her şeyi kontrol edemeyeceği gerçeğidir. İşleri halletmek için, birden çok varlık arasında koordine edilmesi gerekecektir.

En Gerçekçi Oyunlar Mobil

En Gerçekçi Oyunlar Mobil, Ölçek

Forza Horizon 5 (2021)

Forza Horizon 5 (2021), Ölçek

Hitman 3 (2021)

Hitman 3 (2021), Hitman serisinin en son bölümü olan Hitman 3, 2021’de piyasaya sürülecek. Beklenen bu oyun, karanlık ve gerilim dolu oyuna yeni ve heyecan verici bir bakış sunuyor. Oyun, oyuncuların tüm yeni seviyeleri ve görevleri yeni müttefiklerle deneyimlemelerine ve bunları tamamlamak için eskileri tekrar ziyaret etmelerine izin verecek.

Far Cry 6 (2021)

Far Cry 6 (2021), Ubisoft oyunu Far Cry 6, 2021’de piyasaya sürülecek. Oyun, açık dünya aksiyon rol yapma oyunudur ve serinin altıncı oyunu olacak. Oyun, Ubisoft tarafından E3 2019 basın toplantısında duyuruldu. Oyunun 4 Ekim 2020’de piyasaya sürüleceğinin açıklanması bu yılın Haziran ayına kadar sürdü.
Ubisoft, Far Cry 5 ve Far Cry 6 arasında piyasaya sürülecek bir dizi yeni oyun üzerinde çalıştıklarını açıkça belirtti. mürettebat ve kargoları korsanlardan.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan VPN Kullanırsam Telefonuma Virüs Bulaşır Mı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir