1. Anasayfa
 2. Oyun

GTA 6 Ne Zaman Piyasaya Çıkıyor

GTA 6 Ne Zaman Piyasaya Çıkıyor
1

GTA 6 Ne Zaman Piyasaya Çıkıyor ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz.

GTA 6 Ne Zaman Piyasaya Çıkıyor? GTA 6 Ne Zaman Piyasaya Çıkıyor?

GTA 6, Bethesda Softworks, popüler suç serilerinin bir sonraki bölümü olan Grand Theft Auto serisinin şu anda geliştirme aşamasında olduğunu ve Xbox One ve PS4 platformlarında yayınlanmaya hazır olduğunu duyurdu. Oyunun adı henüz açıklanmadı ancak Grand Theft Auto 6 olarak adlandırılması bekleniyor.
Serinin hayranları bir süredir bu oyunu sabırsızlıkla bekliyor ve oyunun öncekilerden nasıl ilerleyeceğini merak eden birçok kişi var. GTA 5 eleştirmenlerce beğenildi ve bazılarının umduğu kadar iyi satmasa da yine de Metacritic puanını %86’ya çıkarmayı başardı. Böylece hayranlar, GTA 6 için yapılan her türlü değişiklik veya eklemenin iyileştirme olacağından emin olabilirler.

GTA 5 Sistem Gereksinimleri

GTA 6 Fragman

GTA 6 Fragman, Popüler açık dünya video oyunu serisinin merakla beklenen yeni oyunu Grand Theft Auto 6, bu ayın başlarında Los Angeles’taki E3 oyun fuarında resmi olarak tanıtıldı. Oyun Rockstar Games tarafından geliştiriliyor ve yeni nesil konsollarda ve PC platformlarında piyasaya sürülecek.
Fragman, hem tanıdık hem de yeni olan bir şehir manzarasına bir bakış sunuyor; Oyuncular, serinin önceki bölümlerinden Mount Chiliad ve Franklins Bar & Grill gibi önemli noktaların yanı sıra bir sanayi bölgesi ve geniş bir sahil parkı gibi yeni alanları da görebilirler. Özellikle çarpıcı bir an, kahramanı Michael’ın, yükselen gökdelenlerle çevrili neon ışıklı bir yol şeridinden aşağı inerken, Rockstar’ın imza oyunlarından biri için açık bir şekilde güçlü bir görüntü.

Gta 6 Ne Zaman çıkacak ShiftDelete. GTA 6 Ne Zaman Piyasaya Çıkıyor?

Gta 6 Ne Zaman çıkacak ShiftDelete., Grand Theft Auto 8 bu yıl çıkıyor ve hiç şüphe yok ki yılın en çok beklenen video oyunlarından biri olacak. Hayranlar bu oyunu oynamak için yıllardır bekliyorlar ve çıktığında hiçbir şeyin onları ele geçirmelerini engellemesine izin vermeyecekler. Rockstar Games, hayranlarını oyunun gelişimi hakkında bilgilendiriyor, ancak belirli bir çıkış tarihi açıklamadılar. Ancak oyunun bu yılın sonbaharında çıkacağını söylediler. Rockstar Games’in oyunu tekrar erteleme olasılığı her zaman vardır, ancak şimdilik hayranların sadece bekleyip ne olacağını görmeleri gerekecek.

GTA 6 Ne Zaman Piyasaya Çıkıyor

Gta 6 Ne Zaman çıkacak 2022 GTA 6 Ne Zaman Piyasaya Çıkıyor?

Gta 6 Ne Zaman çıkacak 2022, Bekleme sona erdi, Rockstar’ın eleştirmenlerce beğenilen Grand Theft Auto serisinin hayranları, şirketin beklenen oyunu Grand Theft Auto 6’nın Xbox One ve Playstation 4 için 17 Eylül’de piyasaya sürüleceğini açıkladığı için sevinebilirler. 18 Eylül’de çıkacak olan Red Dead Redemption 2’nin çıkışıyla aynı zamana denk gelebilir.
İlk Grand Theft Auto 1997’de piyasaya çıktığından beri, oyuncular popüler suç simülatöründeki her yeni bölümü sabırsızlıkla beklediler. Rockstar Games Direktörü Leslie Benzies’in oyunun şimdiye kadarki “en büyük ve en iyi” taksit olacağına dair vaatleri nedeniyle GTA 6 için beklentiler özellikle yüksek.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan  içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan Valorant Sistem Gereksinimleri Nelerdir içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir