1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Valorant Sistem Gereksinimleri Nelerdir

Valorant Sistem Gereksinimleri Nelerdir
Valorant Sistem Gereksinimleri Nelerdir
0

Valorant Sistem Gereksinimleri Nelerdir ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz.

Valorant Minimum Sistem Gereksinimleri

Valorant Minimum Sistem Gereksinimleri, Valorant, topluluğa, bireyselliğe ve yaratıcılığa değer veren yeni bir sosyal fps oyunudur. Valorant’ın bir parçası olmak için aşağıdaki sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir:
İnternet bağlantısı olan bir bilgisayar-Microsoft Windows 7 veya üzeri-1 GB boş disk alanı-OpenGL 2’yi destekleyen bir grafik kartı.

GTA 5 Sistem Gereksinimleri

GTA 5 Sistem Gereksinimleri, Grand Theft Auto 5 yeni nesil konsollara geliyor ve sistem gereksinimleri belli oldu. Oyuncular, 3.3GHz’de Intel Core i5-2500K veya 3.5GHz’de AMD FX-6300, 8GB RAM ve GeForce GTX 660 veya Radeon HD 7870 ekran kartına sahip bir bilgisayara ihtiyaç duyacaklar. Oyun ayrıca 50 GB boş depolama alanı gerektirecek. Rockstar Editor ve Heists gibi bazı özellikler yeni nesil konsollara özeldir, bu nedenle eski sistemlerdeki oyuncular bunlara erişemez.

Valorant Kaç GB

Valorant Kaç GB, Valorant, mevcut motorlardan daha güçlü ve verimli olmayı vaat eden yeni bir oyun motorudur. En az 8 GB RAM’e ve GTX 1060 veya daha iyi GPU’ya sahip bir PC gerektirir. Valorant ayrıca daha hızlı yükleme süreleri için bir SSD önerir.

Valorant Sistem Gereksinimleri 2022

Valorant Sistem Gereksinimleri 2022, İşletmeler arasında güvenli ve verimli işlemlere olanak sağlamak için tasarlanan yeni bir blok zinciri platformu olan Valorant, 2022’de uygulanmak için sistem gereksinimlerini açıkladı. Platform, minimum 5 milyon aktif kullanıcı ve 100 milyon dolarlık kripto para birimi kapitalizasyonu gerektirecek.

Valorant önerilen Sistem Gereksinimleri

Valorant önerilen Sistem Gereksinimleri, İşletmeler arasında güvenli ve verimli işlemlere olanak sağlamak için tasarlanan yeni bir blok zinciri platformu olan Valorant, 2022’de uygulanmak için sistem gereksinimlerini açıkladı. Platform, minimum 5 milyon aktif kullanıcı ve 100 milyon dolarlık kripto para birimi kapitalizasyonu gerektirecek.

CS GO Sistem Gereksinimleri

CS GO Sistem Gereksinimleri, CS GO sistem gereksinimleri birçok PC oyuncusu için her zaman bir gizem olmuştur. Ancak Valve tarafından yapılan son güncellemeler sayesinde, oyunu en iyi şekilde oynamak için hangi donanımın gerekli olduğu artık çok daha net. PC’de CS GO için gerekli özellikler şunlardır:
Asgari:İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)İşlemci: Intel Core i3-2100 veya AMD FX-6350 İşlemci (3 GHz)Bellek: 4 GB RAMGrafikler: 2GB VRAM ile Nvidia GeForce GTX 660 Ti / AMD Radeon HD 7870 veya daha iyisiDirectX: Sürüm 11Önerilen:İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit sürüm)İşlemci: Intel Core i5 3470 veya AMD Ryzen 5 1600 İşlemci (3.

LoL Sistem Gereksinimleri

LoL Sistem Gereksinimleri, League of Legends sistem gereksinimleri şu şekildedir:
-Windows 8, 7 veya Vista işletim sistemine sahip PC-Intel Core 2 Duo 2.4GHz veya AMD Athlon 64 X2 4200+, 3GB RAM, 50GB boş sabit disk alanıOpenGL destekli NVIDIA GeForce 8800 GT 512MB veya ATI Radeon HD 3850 512MB-Microsoft DirectX9.

VALORANT

VALORANT, Valorant, kullanıcıların yiyecek veya çiçek teslim etme, evcil hayvanların arkasını temizleme veya araba depolarını ücretsiz olarak doldurma gibi hizmet işlemlerini gerçekleştirmelerine olanak tanıyan yeni bir mobil uygulamadır. Valorant, aracı ve minimum sipariş boyutu olmayan, doğrudan tüketiciye yönelik bir uygulamadır. Uygulama, bireylerin herhangi bir ekstra çalışma yapmadan başkalarına hizmet vermesini kolaylaştırarak topluma geri vermek için tasarlanmıştır. Valorant, herkesin dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye katkıda bulunabileceğine inanan iki girişimci, Rishabh Jain ve Dhruv Pandey tarafından kuruldu. Jain, “Valorant’ın arkasındaki fikir, kolektif eylemin gücüne olan ortak inancımızdan doğdu” dedi.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Yorum Yap