1. Anasayfa
 2. Güncel Teknoloji

İphone 11 Parmak İzi Kilidi Neden Yok 2022

İphone 11 Parmak İzi Kilidi Neden Yok 2022
İphone 11 Parmak İzi Kilidi Neden Yok 2022
1

İphone 11 Parmak İzi Kilidi Neden Yok 2022 ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. IPhone 11 Pro Parmak Izi Varmı, iPhone 11 Pro, mevcut sistemden daha güvenli olduğu söylenen yeni bir yüz tanıma sistemine sahip. Müfettişler, cihazın kilidini sadece parmak izlerinizle açmanın mümkün olduğunu söylüyor.

IPhone 11 Pro Parmak İzi Var Mı

IPhone 11 Pro Parmak İzi Var Mı, iPhone 11 Pro, mevcut sistemden daha güvenli olduğu söylenen yeni bir yüz tanıma sistemine sahip. Müfettişler, cihazın kilidini sadece parmak izlerinizle açmanın mümkün olduğunu söylüyor.

IPhone 11 Pro Parmak İzi Var Mı

IPhone Parmak izi Olan Modeller İphone 11 Parmak İzi Kilidi Neden Yok 2022

IPhone Parmak izi Olan Modeller İphone 11 Parmak İzi Kilidi Neden Yok 2022, Apple’ın yeni iPhone 12’si, kullanıcıların telefonları yardımıyla parmak izlerini takip etmelerini sağlayan bir özelliğe sahip. Bu, parmak izlerini güvende tutması gereken ve fiziksel bir tuş takımıyla zaman harcamak istemeyen kişiler için mükemmel bir özelliktir.

İphone 11 Parmak İzi Kilidi Neden Yok 2022

İphone 11 Parmak İzi Kilidi Neden Yok 2022 Apple, iPhone 11’e parmak izi kilidi eklemediği için eleştirildi ve bazıları, Apple’ın bilgisayar korsanları tarafından dava edilmekten korkması nedeniyle ihmalin olduğunu düşünüyor. Parmak izi kilidinin olmaması bir güvenlik riski oluşturabilir, çünkü birisinin parmak iziniz varsa telefonunuza erişmesini kolaylaştırabilir.

IPhone 11 Parmak Izi Ekleme

IPhone 11 Parmak Izi Ekleme, Apple’ın yakında çıkacak olan iPhone 11’i, müşterilerin hesaplarına erişmesini ve cihazlarını güvenli hale getirmesini kolaylaştıran yerleşik bir parmak izi tarayıcıya sahip olacak. Şirket henüz cihaz için ayrıntılı bir tasarım veya teknik özellik yayınlamadı ancak tarayıcının telefonun arka tarafında yer alması muhtemel.

İphone 11 Parmak İzi Kilidi Neden Yok 2022

IPhone 12 Pro Max Parmak İzi Var Mı

IPhone 12 Pro Max Parmak İzi Var Mı, Evet, iPhone 12 Pro Max’in parmak izi tarayıcısı var! Bu, telefonlarını güvende tutmak isteyenler ve güvenli bir parmak izi tarayıcısına ihtiyaç duyanlar için harika. Ayrıca, Apple hesabınızda oturum açarken veya diğer uygulamaları kullanırken güvenlik konusunda yardımcı olabilir.

IPhone 12 Parmak Izi Ayarlama

IPhone 12 Parmak Izi Ayarlama, Apple, iPhone 12’yi yeni piyasaya sürdü ve 11’den çok fazla değişiklik var. En büyük değişikliklerden biri, Apple’ın Face ID adlı yeni bir parmak izi okuyucusunu tanıtması. Bu, kullanıcıların cihazlarının kilidini açmak için artık şifrelerini veya diğer kişisel bilgilerini hatırlamalarına gerek olmadığı anlamına gelir.
Face ID, geleneksel parmak izi okuyucularından çok daha hızlı ve daha güvenlidir, bu nedenle iPhone 12’nizi Face ID’yi rahatça kullanabilmeniz için ayarlamanız önemlidir.

İphone 11 Pil Sağlığı Neden Hızlı Düşüyor

IPhone 12 Parmak izi Okuyucu

IPhone 12 Parmak İzi Okuyucu, Apple, Eylül ayından bu yana iPhone için yeni bir parmak izi okuyucusu üzerinde çalışıyor. Yeni okuyucu kızılötesi ışık kullanıyor ve mevcut okuyuculardan daha hızlı ve daha doğru olduğu söyleniyor. 2018’in sonlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan Facetime İle Görüntülü Konuşma 2022 içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir