1. Anasayfa
 2. Mobil

İphone 11 Pil Sağlığı Neden Hızlı Düşüyor

İphone 11 Pil Sağlığı Neden Hızlı Düşüyor
1

İphone 11 Pil Sağlığı Neden Hızlı Düşüyor ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. IPhone Pil Sağlığı 100 Yapma, Apple nihayet iPhone için pil sağlığı sorununu ele alan bir ürün yazılımı güncellemesi yayınladı. Güncelleme şu anda mevcut ve bazı kullanıcıların cihazlarını etkileyebilecek bir hatayı düzeltiyor. Telefonunuz güncellemeden sonra hala sorun yaşıyorsa, bakmak için bir Apple mağazasına götürmeye değer.

IPhone Pil Sağlığı Hızlı Düşüyor

IPhone Pil Sağlığı Hızlı Düşüyor, Apple’ın iPhone pil sağlığı geçen yıl hızla düşüyor ve bazı kullanıcılar bu konuda endişelenmeye başlıyor. Şirket bu hafta iPhone 5S ve 5C’nin önceki modellere göre daha düşük toplam pil ömrüne sahip olduğunu duyurdu ve bazı kişiler bunun yeni tasarım özelliklerinden kaynaklandığını iddia ediyor.

İphone 11 Pil Sağlığı Neden Hızlı Düşüyor

IPhone 12 Mini Pil Sağlığı Hızlı Düşüyor

IPhone 12 Mini Pil Sağlığı Hızlı Düşüyor, iPhone 12 Mini pil sağlığı hızla düşer – kullanıcılar performansta bozulma ve şarj boşalması sorunları yaşar.
Apple kısa süre önce orijinal iPhone’un daha küçük ve daha ucuz bir modeli olan iPhone 12 Mini’yi piyasaya sürdü. Kullanıcılar bir iPhone 10 veya 11 mini’ye sahipse, bunun sonucunda ortaya çıkabilecek pil sağlığı sorunlarına aşina olabilirler. Bu sorunlar, bozulmuş performanstan tam deşarj hatalarına kadar değişebilir.Görünüşe göre Apple Yeni iPhone 12 Mini Pil Sağlık Sorunlarında Sessizliğe SahipBununla birlikte, iPhone’un eski modellerini kullanırken yeni mini telefonun kullanıcılarında düşük performans ve kazara deşarj olduğuna dair birkaç farklı rapor var. Bu sadece yeni mini telefondaki bir hata değil; bu, kullanıcılar Apple’ın en yeni cihazlarından birine geçtiğinde ortaya çıkan bir sorundur.

IPhone 12 Pil Sağlığı Hızlı Düşüyor

IPhone 12 Pil Sağlığı Hızlı Düşüyor, Apple, yüksek kaliteli ürünler ürettiği biliniyor, ancak iPhone 12 pil sağlığı hızla düşüyor. Bir iPhone 12’niz varsa, mümkün olan en kısa sürede yedek pil için yanınıza aldığınızdan emin olun.

İphone 11 Pil Sağlığı Neden Hızlı Düşüyor

IPhone 11 Pil Sağlığı Yükseltme

IPhone 11 Pil Sağlığı Yükseltme, Apple şimdi de iPhone 11 pil sağlığının hızla azaldığı konusunda kullanıcıları uyarıyor. Şirket konuyla ilgili net bir açıklama yapmadı ancak bazı uzmanlar düşüşün yeni iOS güncellemeleri veya diğer faktörlerden kaynaklanabileceğine inanıyor. İPhone 11 pilinizin hızla tükendiğini fark ederseniz, bunun birkaç nedeni olabilir.

IPhone 11 Pil Sağlığı Düşüyor

IPhone 11 Pil Sağlığı Düşüyor, Son zamanlarda iPhone 11 pillerinin sağlığını kaybetme eğilimi var ve bazı kullanıcılar pilin yalnızca birkaç aylık kullanımdan sonra bitmeye başladığını bildiriyor. Bu, yeni iPhone’larda yaygın bir sorun olmasa da, bu fenomeni yaşıyorsanız dikkate değer. iPhone 11 pilinizin sağlıklı ve düzgün çalışmasına yardımcı olmak için yapabileceğiniz birkaç şey var.

IPhone 11 Pil Sağlığı Hızlı Düşüyor

IPhone 11 Pil Sağlığı Hızlı Düşüyor, Bazı kullanıcılara göre iPhone 11 pil sağlığı, kullanıldıktan sonra hızla düşüyor. Nedeni bilinmiyor, ancak yeni A12 Bionic çip yüzünden olabilir.

İphone 11 Pil Sağlığı Neden Hızlı Düşüyor

IPhone 11 Pil Sağlığı %99 A Düştü

IPhone 11 Pil Sağlığı %99 A Düştü, iPhone 11’in pil ömrü hala mükemmel olsa da son zamanlarda pil sağlığının %99’a düştüğü bildirildi. Bu, kullanıcılara telefonlarını şarj edip etmeme konusunda çok fazla seçenek bırakıyor. iPhone 11’i satın almayı düşünüyorsanız, satın almaya karar vermeden önce araştırma yaptığınızdan emin olun. İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan Telefon Sarj Adeptörünün Orjinel Olmasının Önemi içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir