1. Anasayfa
 2. Mobil

App Store Oyunları 2023

App Store Oyunları 2023
1

App Store Oyunları ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. App Store Bağımlılık Yapan Oyunlar, Oyuncular, oyun uygulamalarına olan bağımlılıklarıyla tanınırlar, ancak bağımlılık yapabilecek bir dizi oyun da vardır. App Store’daki en popüler oyunlardan bazıları Candy Crush ve Pokemon GO’dur.

App Store En Iyi Oyunlar 2022

App Store En Iyi Oyunlar 2022, App Store, oyuncuların yeni ve yenilikçi oyunlar bulabileceği en popüler yerlerden biri haline geldi. Bu yıl, bazıları bugün hala oynanmakta olan çok sevilen klasikler olan bir dizi harika oyun çıktı.

App Store En Iyi Oyunlar 2021

App Store En Iyi Oyunlar 2021, App Store, android ve iOS kullanıcılarının oyun bulması ve indirmesi için popüler bir yerdir. Bu yıl, App Store’a uygulamayı popülerleştirecek ve daha da popüler hale getirecek yeni bir oyun geldi.
Oyunun adı “Fortnite” ve kısa sürede App Store’daki en popüler oyunlardan biri haline geldi. Milyonlarca kez indirildi ve 2021’deki en iyi oyunlardan biri olarak kabul ediliyor.

App Store Oyunları

App Store Oyunları

Apple Oyunları, Apple’ın oyun endüstrisi, App Store’da bulunan birçok popüler oyunla iyi bilinir ve çok saygı görür. En belirgin ve popüler oyunlardan bazıları şunlardır: iMessage, AirPods ve Game of Thrones.

Apple Store Oyun Yükleme

Apple Store Oyun Yükleme, iOS kullanıcıları, platforma özel olanlar da dahil olmak üzere Apple Store’dan çeşitli oyunlar indirebilir. Bu oyunların bazıları ücretsiz, bazıları ise ücretlidir.

IOS Bilinmeyen Güzel Oyunlar App Store Oyunları

IOS Bilinmeyen Güzel Oyunlar, iOS, birçok popüler uygulamasıyla tanınır, ancak aynı zamanda en bilinmeyen harika oyunlardan bazılarına da ev sahipliği yapar. Bu oyunların ne olduğunu merak ediyorsanız, en iyi 10 iOS Bilinmeyen Oyun listemize göz atmayı unutmayın.

App Store En çok Indirilen Oyunlar

App Store En çok Indirilen Oyunlar, Apple’ın App Store’u, kullanıcı tabanının önemli bir bölümünü oluşturan oyunlarla iPhone ve iPad’de en çok indirilen uygulama mağazasıdır.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan Twitter Takipçi Satın Almak Güvenilir Mi 2022 içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir