1. Anasayfa
 2. Oyun

Need For Speed Heat Sistem Gereksinimleri 2022

Need For Speed Heat Sistem Gereksinimleri 2022
Need For Speed Heat Sistem Gereksinimleri 2022
0

Need For Speed Heat Sistem Gereksinimleri 2022 ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Need for Speed Heat, 15 Kasım’da çıkan yeni bir yarış oyunudur. Oyunda bir parkurun etrafında araba sürüyorsunuz ve rakiplerinizi yenmeye çalışıyorsunuz.

Need For Speed Heat Sistem Gereksinimleri 2022

Need For Speed: Most Wanted Sistem Gereksinimleri, Yeni Need for Speed: Most Wanted oyunu çok yakında geliyor ve her yerde oyuncular arasında bir hit olacağı kesin. Ancak şehirde yarışmaya başlamadan önce bilgisayarınızın sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olmanız gerekir.

Need For Speed Payback Kaç GB

Need For Speed Payback Kaç GB, Yeni Need for Speed: Most Wanted oyunu çok yakında geliyor ve her yerde oyuncular arasında bir hit olacağı kesin. Ancak şehirde yarışmaya başlamadan önce bilgisayarınızın sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olmanız gerekir.

Need For Speed Heat Sistem Gereksinimleri 2022

Need For Speed Heat

Need For Speed Heat, Yeni Need for Speed Heat, 3 Kasım’da geliyor ve EA, oyunun yüksek oktanlı aksiyonunu gösteren yeni bir fragman yayınladı. Oyuncular, en hızlı sürücü olmak için zamana karşı bir yarışta çeşitli egzotik spor arabaların kontrolünü ele alıyor. Popüler yarış serisinin en yeni bölümü Miami’de geçiyor ve oyuncuların kendi sürücülerini yaratmalarına ve çevrimiçi olarak yarışmalarına olanak tanıyan yepyeni bir Drivatar sistemine sahip.

Need For Speed Heat Minimum Sistem Gereksinimleri

Need For Speed Heat Minimum Sistem Gereksinimleri, Need for Speed Heat, Playstation 4 ve Xbox One platformlarında çıkacak olan bir yarış oyunudur. Oyunu oynayabilmek için oyuncuların Playstation 4 veya Xbox One konsoluna, internet bağlantısına ve oyunun bir kopyasına ihtiyacı olacak. Bu gereksinimlere ek olarak, oyuncuların 4 GB RAM ve 50 GB boş sabit disk alanına sahip en az bir Intel Core i5-2400S veya AMD FX-6350 işlemciye ihtiyacı olacak. Gereken grafik kartı, 2 GB VRAM’li bir Nvidia GTX 660 veya AMD Radeon R9 270X’tir. Son olarak, oyunu çevrimiçi oynamak için oyuncuların bir PlayStation Plus aboneliğine veya Xbox Live Gold üyeliğine ihtiyacı olacak.

Need For Speed Heat Sistem Gereksinimleri 2022

Need For Speed Payback

Need For Speed Payback, Need for Speed Payback’te mirasınızı geri kazanması gereken profesyonel bir sokak yarışçısı rolünü üstleniyorsunuz. Oyun bir açık dünya ortamında geçiyor ve çeşitli farklı yarış türleri sunuyor. Ayrıca oyuncuların yarışlar sırasında birbirlerine yardım edebilecekleri bir ortak çok oyunculu modu da içeriyor.

Need For Speed Payback Sistem Gereksinimleri

Need For Speed Payback Sistem Gereksinimleri, EA tarafından Speed Payback sistem gereksinimleri için bir ihtiyaç yayınlandı ve bunlar aşağıdaki gibidir:
-İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.

Need For Speed Heat Sistem Gereksinimleri 2022

Need For Speed Heat Sistem Gereksinimleri 2022

Need For Speed Sistem Gereksinimleri, Aşağıdakiler, EA Games’in yeni Need for Speed taksiti için sistem gereksinimleridir. Minimum: İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.

Need For Speed Heat Kaç GB

Need For Speed Heat Kaç GB, Speed Heat için kaç GB gerekiyor?
Need for Speed her zaman çok fazla depolama alanı gerektiren bir oyun olmuştur. Bir Xbox One veya PlayStation 4’e sahipseniz, oyun gereksinimlerine zaten aşinasınızdır. Çoğu durumda, Need for Speed oyunları en az 50 GB depolama alanı gerektirir. Peki ya Isı? Bu oyun ne kadar depolama alanı gerektiriyor?Microsoft Store’a göre, Isı’nın yüklenmesi için 8 GB depolama alanı gerekiyor. Kurulduktan sonra oyun, oyuncu başına ek 2 GB depolama alanı gerektirecektir. Bu, oyunu aynı anda dört oyuncu oynuyorsa minimum 12 GB depolama alanının gerekli olduğu anlamına gelir. Peki kendi başınıza oynamak istiyorsanız ne kadar depolama alanına ihtiyacınız var? Pekala, bir Xbox One veya PlayStation 4’ünüz ve yeterli sabit disk alanınız olduğunu varsayarsak, Isı yalnızca 2 GB depolama alanına ihtiyaç duyacaktır.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan E Football 2023 Ücretsiz İndir içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir