1. Anasayfa
 2. Güncel Teknoloji

Xiaomi 13 Pro’nun Tasarımı Netleşti

Xiaomi 13 Pro’nun Tasarımı Netleşti
Xiaomi 13 Pro'nun Tasarımı Netleşti
1

Xiaomi 13 Pro’nun Tasarımı Netleşti ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz.

Pro Xiaomi 13 Pro’nun Tasarımı Netleşti

Xiaomi 11 Pro, Xiaomi, yeni bir telefon olan Xiaomi 13 Pro’yu piyasaya sürüyor. 5,99 inç ekranla gelen telefon 499,99 dolar fiyat etiketine sahip.

Xiaomi Mi 11 Ultra

Xiaomi Mi 11 Ultra, Xiaomi 11 Pro, Çinli elektronik şirketinin en son amiral gemisi telefonudur ve selefine göre bir dizi yeni özellik ve iyileştirme ile birlikte gelir. En büyük gelişme, geliştirilmiş performans ve güncellenmiş özellikler sunan yeni bir MIUI 11 işletim sisteminin dahil edilmesidir. Diğer yeni özellikler arasında, AI özelliklerine sahip yükseltilmiş bir kameranın yanı sıra artırılmış gerçeklik (AR) uygulamaları için destek yer alıyor. Ayrıca, eski Xiaomi 11 modeline göre, akıllı telefon kullanıcıları için oldukça çekici bir seçenek haline getiren birkaç küçük iyileştirme ve iyileştirme de var.

Xiaomi 13 Pro Fiyat

Xiaomi 13 Pro Fiyat, Xiaomi’nin yeni 13 Pro’su, 3.120 x 2.160 piksel çözünürlüğe ve 19:9 en boy oranına sahip 6.39 inç FHD+ OLED ekrana sahip. 12 GB’a kadar RAM ve 128 GB dahili depolama desteğine sahip en yeni Qualcomm Snapdragon 855 SoC tarafından desteklenmektedir. Kamera ön tarafında, telefonun AI destekli 24MP birincil sensör, 8MP ikincil sensör ve 5MP üçüncül sensör ile üçlü arka lens kurulumu var. Telefonda ayrıca 30 fps’de 4K video çekebilen 20 MP ön kamerası bulunuyor. Diğer özellikler arasında 3400 mAh’lik büyük pil kapasitesi, kablosuz şarj desteği ve yüz tanıma yer alıyor.

Xiaomi 13 Pro Özellikleri

Xiaomi 13 Pro Özellikleri, Xiaomi, yüksek kaliteli mobil cihazlarda uzmanlaşmış bir Çinli şirkettir. Şirket, yıllar içinde sayısız akıllı telefon piyasaya sürdü ve en son modeli Xiaomi 13’tür. Bu telefonun kendine özgü birçok özelliği var ve fiyatı da bunu yansıtıyor. Xiaomi 13, bu kalibredeki bir telefon için biraz pahalı olan 449,99 USD’den başlıyor, ancak kullanıcıların beğeneceği birçok özellik sunuyor.
Xiaomi 13’ün en dikkat çeken özellikleri kamera özellikleri ve pil ömrü. Bu telefondaki kamera, portre modu ve daha iyi fotoğraflar çekmeye yardımcı olan yapay zeka gibi gelişmiş özelliklerle mükemmel. Xiaomi 13’teki pil ömrü de etkileyici, tahminler şarj başına 10 saate kadar kullanım sağlıyor.

Xiaomi 13 Pro Max Xiaomi 13 Pro’nun Tasarımı Netleşti

Xiaomi 13 Pro Max, Xiaomi 13 Ultra, şirketin en yeni amiral gemisi telefonu. Özelliklerle dolu, ancak Mi 8’den çok daha uygun bir fiyata. Xiaomi 13 Ultra, 6.39 inç FHD+ ekrana, Sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 845 işlemciye, 6 GB RAM’e ve 128 GB depolama alanına sahip. Ayrıca, artık tüm Xiaomi amiral gemilerinde bulunan arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısına sahiptir. Pil 4000 mAh olarak derecelendirilmiştir ve hızlı şarjı destekler. Xiaomi 13 Ultra’nın biri 6GB/128GB depolama ve diğeri 8GB/256GB depolama olmak üzere iki sürümü mevcuttur.

Xiaomi 13 Pro'nun Tasarımı Netleşti
Xiaomi 13 Pro’nun Tasarımı Netleşti

Xiaomi 13 Fiyat

Xiaomi 13 Fiyat, Xiaomi, yüksek kaliteli mobil cihazlarda uzmanlaşmış bir Çinli şirkettir. Şirket, yıllar içinde sayısız akıllı telefon piyasaya sürdü ve en son modeli Xiaomi 13’tür. Bu telefonun kendine özgü birçok özelliği var ve fiyatı da bunu yansıtıyor. Xiaomi 13, bu kalibredeki bir telefon için biraz pahalı olan 449,99 USD’den başlıyor, ancak kullanıcıların beğeneceği birçok özellik sunuyor.
Xiaomi 13’ün en dikkat çeken özellikleri kamera özellikleri ve pil ömrü. Bu telefondaki kamera, portre modu ve daha iyi fotoğraflar çekmeye yardımcı olan yapay zeka gibi gelişmiş özelliklerle mükemmel. Xiaomi 13’teki pil ömrü de etkileyici, tahminler şarj başına 10 saate kadar kullanım sağlıyor.

Xiaomi 13 Pro

Xiaomi 13 Pro, Psikolojik olarak rahatsız insan davranışlarının yükselişte olduğuna dair artan bir endişe var. Psikologlar ve psikiyatristler, bu davranışın yaklaşmakta olan bir akıl sağlığı krizinin işareti olabileceği konusunda uyarıyorlar. Rahatsız edici davranışlar sergileme eğiliminin sosyal ve ekonomik sorunlara neden olduğunu söylüyorlar. Aşağıda bu rahatsız edici davranışın 3 örneği verilmiştir.

 • Düzensiz veya yıkıcı davranışlar sergileyen kişiler, kendileri ve başkaları için tehlike oluşturabilir. Örneğin, sürekli olarak yasayı çiğneyen bir kişi, öfkesini veya saldırganlığını kontrol etmekte güçlük çekiyorsa, psikolojik olarak rahatsız olarak kabul edilebilir.
 • Uyuşturucu veya alkol bağımlısı olan kişiler, genellikle, özdenetimde azalma ve dürtüsellik gibi psikolojik rahatsızlık belirtileri yaşarlar. Bu, iş kaybı, finansal zorluklar ve aile çekişmesi gibi sorunlara yol açabilir.
 • Bazı insanlar belirli düşüncelere veya fikirlere o kadar takıntılı hale gelirler ki gerçeklikle bağlarını kaybederler.

Xiaomi 13 Ultra

Xiaomi 13 Ultra, Xiaomi’nin yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonu Xiaomi 13 Pro, yakın zamana kadar gizemini koruyordu. Bildiğimiz şey, Qualcomm Snapdragon 845 ile güçlendirileceği ve ultrasonik parmak izi tarayıcı, 6.39 inç AMOLED ekran ve 3.010mAh pil gibi özelliklerle geleceği.
Bazı spekülasyonlar, Xiaomi 13 Pro’nun Samsung’un Galaxy S9+ modelini alacak bir sürüm olabileceğini öne sürse de, diğer raporlar, selefi ile aynı ayda piyasaya çıkmayabileceğini iddia ediyor. Ne zaman piyasaya çıkarsa çıksın, kesin olan bir şey var: Xiaomi 13 Pro, piyasadaki en güçlü telefonlardan biri olacak!
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan Paraphrasing Aracı Okunabilir İçerik Yazma 2022 içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir