1. Anasayfa
 2. Mobil

Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları

Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları
1

Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz.Yabancı dil öğrenmek isteyenlerin sayısı arttıkça yabancı dil öğrenme uygulamaları da giderek yaygınlaşıyor. Bu uygulamalar, çevrimiçi, ders kitapları veya diğer çalışma biçimleri dahil olmak üzere çeşitli şekillerde kullanılabilir. Popüler uygulamalardan biri, herhangi bir metni birçok farklı dile çevirmenize izin veren Google Translate’dir.

Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları

Yabancılarla Konuşma Uygulamaları

Yabancılarla Konuşma Uygulamaları, Tanımadığınız biriyle telefonda konuşurken kaba davranma konusunda endişelenmenize gerek yok. Kibar olun ve potansiyel müşterileri korkutmamak için sesinizi alçak tutmayı unutmayın.

Konuşarak Dil öğrenme Uygulamaları

Konuşarak Dil öğrenme Uygulamaları, Teknoloji çağında, insanlar giderek daha fazla yeni dil öğreniyor. İnsanların yeni diller öğrenmek için kullanabileceği birçok dil öğrenme uygulaması vardır. Bu uygulamalardan bazıları çok popülerdir ve paranızın karşılığını fazlasıyla verir.

En Iyi Dil öğrenme Uygulamaları ücretsiz

En Iyi Dil öğrenme Uygulamaları ücretsiz, En iyi ücretsiz dil öğrenme uygulamaları nelerdir? Dışarıda pek çok farklı seçenek var, bu nedenle hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğuna karar vermek zor olabilir. İşte aralarından seçim yapabileceğiniz en popüler ve iyi incelenmiş üç dil öğrenme uygulaması: OneNote, Grammarly ve Rosetta Stone.

Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları

En Iyi Ingilizce Uygulamaları Ekşi

En Iyi Ingilizce Uygulamaları Ekşi, En iyi İngilizce uygulamaları söz konusu olduğunda, ekşi kesinlikle iş başında. İster dil çalışması için araçlar, ister gramer denetleyicileri, ister sadece daha fazla eğlenmenin bir yolunu arıyor olun, orada pek çok seçenek var. Peki hangisini seçmelisin? İşte 2019’da ekşi kullanıcılar için en iyi beş İngilizce uygulaması.

En Iyi Yabancı Dil Uygulamaları

En Iyi Yabancı Dil Uygulamaları, Mobil cihazlar için en iyi yabancı dil uygulamaları, aileniz ve arkadaşlarınızla iletişimi her zamankinden daha kolay hale getirir. İster yeni bir dil öğrenmek ister mevcut dilinizi geliştirmek isteyin, bu uygulamalar tam size göre.

İngilizce öğrenme Programı

İngilizce öğrenme Programı, İngilizce öğrenme programları, dili öğrenmek için çeşitli yollar sundukları için giderek daha popüler hale geliyor. İster bir yoğun İngilizce programı arıyor ol, ister sadece şu anki seviyeni geliştirmek iste, bu programlar sana yardımcı olabilir.

Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları

Memrise

Memrise, Memrise, yeni şeyler öğrenmek için güçlü bir araçtır. Tarihler, sayılar ve kelimeler gibi bilgileri ezberlemek veya belirli görevlerin nasıl yapılacağını öğrenmek için kullanılabilir. Memrise dünya çapında işletmelerde ve okullarda kullanılmaktadır ve artık internette ücretsiz olarak mevcuttur.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan Sosyal Medya Üzerinden Gelir Elde Etme içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir