1. Anasayfa
 2. Güncel Teknoloji

Androidden İphone Whatsapp Aktarma

Androidden İphone Whatsapp Aktarma
0

Androidden İphone Whatsapp aktarma nasıl yapılır? WhatsApp, kullanıcıların metin, ses ve video mesajlarını kolaylıkla alışverişinde bulunmalarını sağlayan bir çapraz platform mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp’ı akıllı telefonunuzda veya tabletinizde indirmek ve kullanmak ücretsizdir. WhatsApp ayrıca, WhatsApp’ı masaüstü bilgisayarınızda veya dizüstü bilgisayarınızda kullanma yeteneği gibi ek özelliklere erişmenizi sağlayan ücretli bir abonelik hizmeti de sunar.

Androidden İphone Whatsapp Aktarma

Androidden İphone Whatsapp Aktarma

WhatsApp, kullanımı kolay olduğu ve kullanıcılara hitap eden çeşitli özellikler sunduğu için popüler bir mesajlaşma uygulamasıdır. Örneğin, WhatsApp, aileniz ve arkadaşlarınızla kolayca iletişim halinde kalabilmeniz için grup sohbetleri oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, dosya boyutu sınırlamaları konusunda endişelenmenize gerek kalmadan WhatsApp üzerinden fotoğraf, video ve belge paylaşabilirsiniz.

WhatsApp, kullanıcıların birbirleriyle metin, resim, video ve sesli mesaj alışverişinde bulunmalarına olanak tanıyan, platformlar arası bir akıllı telefon uygulamasıdır. WhatsApp ayrıca kullanıcıların birbirleriyle VoIP aramaları yapmasına izin verir. WhatsApp, Yahoo!’nun eski çalışanları olan Jan Koum ve Brian Acton tarafından 2009 yılında kuruldu. Inc. WhatsApp şu anda Facebook, Inc.’e aittir.

WhatsApp, Temmuz 2018 itibariyle 1,5 milyardan fazla aktif kullanıcıya sahiptir. WhatsApp, 180’den fazla ülkede mevcuttur ve 60’tan fazla dili desteklemektedir. WhatsApp Messenger, SMS için ödeme yapmak zorunda kalmadan mesaj alışverişi yapmanızı sağlayan bir çapraz platform mobil mesajlaşma uygulamasıdır.

WhatsApp Messenger; iPhone, BlackBerry, Android ve Windows Phone cihazları için mevcuttur ve metin, sesli ve görüntülü mesaj gönderip almak, ayrıca internet üzerinden sesli ve görüntülü arama yapmak için kullanılabilir.

Androidden İphone Whatsapp Aktarma Androidden İphone Whatsapp Aktarma

Android’den iPhone’a geçmeye karar verdiyseniz, WhatsApp sohbetlerinizi nasıl aktaracağınızı merak ediyor olabilirsiniz. WhatsApp sohbetlerinizi yedeklemenizi ve geri yüklemenizi sağlar, bu yüzden bunu yapmanın bir yolu budur. Ancak WhatsApp sohbetlerinizi Android’den iPhone’a taşımak istiyorsanız daha kolay bir yol var. İşte nasıl.

Androidden İphone Whatsapp Aktarma

Whatsapp Android’den İphoneNasıl Aktarılır? Androidden İphone Whatsapp Aktarma

WhatsApp, kullanıcıların hangi telefona sahip olduklarından bağımsız olarak birbirleriyle iletişim kurmalarını sağlayan bir çapraz platform mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama, aylık 1 milyardan fazla aktif kullanıcısı ile dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri haline geldi.

WhatsApp, uçtan uca şifreleme ve grup sohbeti desteği gibi kullanıcılar için çekici kılan çeşitli özellikler sunar. WhatsApp’ın en kullanışlı özelliklerinden biri, sohbetleri bir telefondan diğerine aktarabilmesidir. Bu, WhatsApp’ın yedekleme ve geri yükleme özelliği ile yapılabilir.

iPhone’a geçiş yapan bir Android kullanıcısıysanız, WhatsApp sohbetlerinizi eski telefonunuzdan yeni telefonunuza nasıl aktarabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. İşlem aslında oldukça basittir ve tamamlanması yalnızca birkaç dakika sürer.

Androidden İphone Whatsapp Aktarma

Whatsapp Her Telefonda Kullanılabilir Mi? Androidden İphone Whatsapp Aktarma

Evet, WhatsApp her telefonda kullanılabilir. WhatsApp’ı veri bağlantısı olan herhangi bir telefonda kullanabilirsiniz. WhatsApp, Android, iOS, Windows Phone ve BlackBerry üzerinde çalışan bir çapraz platform uygulamasıdır.

WhatsApp’ı veri bağlantısı olan herhangi bir telefonda kullanabilirsiniz. WhatsApp, Android, iOS, Windows Phone ve BlackBerry üzerinde çalışan bir çapraz platform uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaşlarınıza ve ailenize metin mesajları, sesli mesajlar ve görüntülü aramalar göndermenizi sağlayan ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Androidden İphone Whatsapp Aktarma devamına Google ile ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir