1. Anasayfa
 2. Genel

Bilgisayar Kalvye Tuşları Bozulursa Ne Yapılmalı

Bilgisayar Kalvye Tuşları Bozulursa Ne Yapılmalı
Bilgisayar Kalvye Tuşları Bozulursa Ne Yapılmalı
1

Bilgisayar Kalvye Tuşları Bozulursa Ne Yapılmalı ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Kablolu klavye çalışmıyor ve düzeltilemiyor. Klavye devre dışı bırakıldı ve değiştirilmesi gerekiyor.

Laptop Klavyede Bazı Tuşlar çalışmıyor Windows 10

Laptop Klavyede Bazı Tuşlar çalışmıyor Windows 10, Dell Inspirion gibi bazı dizüstü bilgisayar klavyeleri Windows 10 ile çalışmaz. Bunun nedeni sürücülerin güncel olmaması veya bilgisayarın Microsoft Klavye adaptörüyle uyumlu olmaması olabilir.
Windows 10 bilgisayarınız varsa ve dizüstü bilgisayarınızı klavyeyle çalıştırmakta sorun yaşıyorsanız, sürücülerinizi güncellemeniz veya farklı bir klavye denemeniz gerekebilir.

Bilgisayar Kalvye Tuşları Bozulursa Ne Yapılmalı

Klavyenin Bazı Tuşları çalışmıyor

Klavyenin Bazı Tuşları çalışmıyor, Bir dizüstü bilgisayar klavyesi can sıkıcı olabilir, çünkü tuşlar istediğiniz zaman her zaman aşağı basmaz. Bu sorunu çözmek için yapabileceğiniz birkaç şey var.

Laptop Klavye çalışmıyor

Laptop Klavye çalışmıyor, Bireyin klavyesi, bir kişinin sahip olduğu en önemli araçlardan biridir. Ancak klavyedeki bazı tuşlar çalışmıyor. Bu, yazamama veya bir şey yazmak için farklı bir tuş kullanmak zorunda kalma gibi sorunlara neden olabilir.

Klavye Tuşları çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Klavye Tuşları çalışmıyor Ne Yapmalıyım, Dizüstü bilgisayarınızın klavyesi çalışmıyorsa, bunun nedeni pilin düşük olması olabilir. Pil seviyesini kontrol etmek için dizüstü bilgisayarınızı bir elektrik prizine takın ve ekran açılıncaya kadar bekleyin. Ekranda “güç yok” veya “menzil dışı” yazıyorsa pil zayıf demektir ve değiştirmeniz gerekir.

Bilgisayar Kalvye Tuşları Bozulursa Ne Yapılmalı

Laptop Klavye Tuşları Basmıyor Nasıl Düzelir?

Laptop Klavye Tuşları Basmıyor Nasıl Düzelir, Tuşlara basılanlar kaydedilmezse, bilgisayar klavye tuşlarının çalışmaması bir sorun olabilir. Bu, bilgisayarın tuşa basıldığını klavyeden olarak algılamadığı zamandır. Günlükler, böyle bir tuşa basma olmadığını söyleyebilir, ancak gerçekte, bilgisayarın diğer tuşları nasıl tanıdığından dolayı bir hata olabilir. Örneğin, bir Mac’iniz varsa ve Finder’ı açmak için Alt+F5’e basarsanız, PC’de F5’e basmak gayet iyi sonuç verir çünkü iki klavye farklıdır ve Apple bunu Mac’te Alt+F5 olarak tanır. Ancak, çoğu bilgisayarda, bir Windows bilgisayarda F5’e basarsanız hiçbir şey olmaz ve “Klavye çalışmıyor” der. Bilgisayarınızın klavye tuşlarının düzgün çalışmaması veya kayıt olmamasıyla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, sizin için düzeltebilmemiz için lütfen bize bildirin.

Masaüstü Bilgisayar Klavyesi çalışmıyor

Masaüstü Bilgisayar Klavyesi çalışmıyor, Bilgisayarınızın klavye tuşlarıyla ilgili sorun yaşıyorsanız, yardımcı olmak için yapabileceğiniz birkaç şey vardır. Bir seçenek, onları düzeltmek için yakındaki bir Klavye Servis merkezine götürmektir. Başka bir seçenek de yeni bir klavye satın almaktır.

Bilgisayar Kalvye Tuşları Bozulursa Ne Yapılmalı

Bilgisayar Klavye Tuşları çalışmıyor

Bilgisayar Klavye Tuşları çalışmıyor, Bilgisayarınızın klavye tuşlarıyla ilgili sorun yaşıyorsanız, yardımcı olmak için yapabileceğiniz birkaç şey vardır. Bir seçenek, onları düzeltmek için yakındaki bir Klavye Servis merkezine götürmektir. Başka bir seçenek de yeni bir klavye satın almaktır.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan Bilgisayara Işıklı Mouse içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir