1. Anasayfa
 2. Güncel Teknoloji

Face Time Nedir

Face Time Nedir
0

Face Time Nedir ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Facetime, Apple cihazlarındaki en popüler uygulamalardan biridir. Kullanıcıların birbirleriyle ücretsiz olarak görüntülü sohbet etmelerini sağlar. Ancak, bazı insanlar facetime’ın gerçekten ödenip ödenmediğini merak etmeye başladı. Birçok kişi, facetime’ın her telefonda bulunması gereken bir özellik olduğuna ve bu nedenle ücretsiz olması gerektiğine inanıyor. Diğerleri, depolama alanı kapladığı ve pil ömrünü tükettiği için facetime’ın daha pahalı olması gerektiğini söylüyor. Peki, facetime gerçekten ücretli mi?

FaceTime Arama Geçmişi

FaceTime Arama Geçmişi, Apple çok uzun süredir yüksek kaliteli ürünler üretme işiyle uğraşıyor. Bu, özellikle piyasadaki en popüler cihazlardan biri haline gelen iPhone ve iPad serilerinde belirgindir. Bu cihazları diğerlerinden ayıran özelliklerden biri de FaceTime. FaceTime, kullanıcıların diğer iPhone veya iPad kullanıcılarıyla görüntülü görüşme yapmasına olanak tanır. Bu, fiziksel olarak bulunmak zorunda kalmadan arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim halinde kalmanın harika bir yoludur.
Apple cihazlarda en popüler özelliklerden biri olmasına rağmen FaceTime’ın nasıl çalıştığına dair hala bazı sorular var. Örneğin, FaceTime arama sürekliliğini nasıl ele alıyor? Birinin telefonu hizmet dışı kalırsa veya arama sırasında müsait değilse ne olur? Bu sorular ve diğerleri, Apple FaceTime hakkında daha fazla bilgi yayınladıkça yanıtlanacak.

Face Time Nedir

FaceTime Indir Face Time Nedir

FaceTime Indir, Facetime, iki kişinin birbirleriyle görüntülü sohbet etmesine izin veren popüler bir görüntülü sohbet uygulamasıdır. Ancak, bazı insanlar Facetime’ın konuşmalarını nasıl dinleyebileceği konusunda endişeli. Facetime gerçekten söylediklerimizi dinliyor mu? İşte kanıtlara bir göz atın.

Facetime Başka Bir Aygıtta Cevaplandı Ne Demek

Facetime Başka Bir Aygıtta Cevaplandı Ne Demek, iPhone veya iPad’iniz için FaceTime’ı indirin. Bu uygulama, diğer Apple cihazı kullanıcılarıyla görüntülü arama yapmanızı sağlar. FaceTime’ı sesli ve yazılı arama yapmak için de kullanabilirsiniz. iPhone veya iPad’i olmayan kişilerle konuşmak için bile kullanabilirsiniz.

Facetime Ne Demek Türkçesi Face Time Nedir? Face Time Nedir

Facetime Ne Demek Türkçesi, Facetime, insanların Apple’ın iPhone ve iPad’ini kullanarak birbirleriyle görüntülü sohbet etmesine olanak tanıyan bir görüntülü arama hizmetidir. Çoğu kullanıcı için Facetime, Android ve Windows Phone gibi diğer platformlarda sunulan hizmetin aynısı olan FaceTime ile eş anlamlıdır. Ancak Türkçe Facetime hakkında konuşurken akılda tutulması gereken bazı önemli ayrımlar vardır.
Her şeyden önce Facetime, Türkçe’de “konsol oyunu” anlamına gelen “Konsol Oyunu” olarak bilinir. Bu, uygulamanın birincil kullanımını yansıtır: video görüşmelerini kullanarak aile ve arkadaşlarla iletişim kurmak. İkincisi, FaceTime hem iOS hem de macOS aygıtlarında (Mac’ler tarafından kullanılan işletim sistemi) kullanılabilirken, Facetime yalnızca iPhone’larda ve iPad’lerde kullanılabilir.

Facetime Dinlenir Mi

Facetime Dinlenir Mi, Facetime, iki kişinin birbirleriyle görüntülü sohbet etmesine izin veren popüler bir görüntülü sohbet uygulamasıdır. Ancak, bazı insanlar Facetime’ın konuşmalarını nasıl dinleyebileceği konusunda endişeli. Facetime gerçekten söylediklerimizi dinliyor mu? İşte kanıtlara bir göz atın.

FaceTime Arama

FaceTime Arama, Yüz yüze kalma, insanların birbirleriyle konuşmak için ne kadar zaman harcadıklarını tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Genellikle günde dakika veya saat olarak ölçülür. İnsanların yüz yüze daha fazla zaman geçirmek istemesinin birçok nedeni vardır. Bazı insanlar, birinin gözlerinin içine baktıklarında iletişim kurmayı daha kolay bulur. Diğerleri, diğer kişinin yüz ifadelerini görebildiklerinde kendilerini daha bağlı hissedebilirler. İnsanların neden daha fazla yüz yüze zaman geçirmek istediklerine bakılmaksızın, başkalarıyla konuşmak için harcadıkları süreyi artırmanın yolları vardır. Bunun bir yolu, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla düzenli toplantı saatleri planlamaktır. Bir diğeri, mümkün olduğunda telefon görüşmeleri yerine görüntülü sohbet yazılımı kullanmayı denemektir. İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir