1. Anasayfa
 2. Oyun

Gta 5 Sistem Gereksinimleri

Gta 5 Sistem Gereksinimleri
Gta 5 Sistem Gereksinimleri
0

Gta 5 Sistem Gereksinimleri ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Grand Theft Auto V, bu sonbaharda çıkacak ve merakla beklenen bir oyun. Bu yüzden oyun için sistem gereksinimlerinin ne olacağını merak etmeniz gayet doğal.
Rockstar Games’e göre Grand Theft Auto V, en az bir Intel Core i5-2500K 3.3GHz veya AMD Phenom II X4 940 İşlemci ve 8GB RAM gerektirecek. Oyun ayrıca 2 GB ayrılmış belleğe sahip bir Nvidia GeForce GTX 670 veya AMD Radeon HD 7870 grafik kartı önerir.Ancak Grand Theft Auto V ile ilgili çoğu şeyde olduğu gibi, hiçbir garanti yoktur. Bu nedenle, bilgisayarınız bu gereksinimlerin bazılarını karşılayamazsa endişelenmeyin – daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz!

Gta 5 Sistem Gereksinimleri

GTA 5 Sistem Gereksinimleri Steam

GTA 5 Sistem Gereksinimleri Steam, Grand Theft Auto 5 PC’ye geliyor ve Rockstar Games sistem gereksinimlerini yayınladı. Oyun en az 2 GB RAM ve 50 GB boş sabit disk alanı gerektirecektir. 4 GB RAM’e sahip bir Intel Core i5-2400 veya AMD FX-4320 işlemciye sahip olmak da önemlidir. Grafik kartı gereksinimleri tartışmaya açık, ancak GeForce GTX 670 veya Radeon HD 7870 grafik kartı yeterli olacak gibi görünüyor. Oyunu yüksek ayarlarda çalıştırmayı planlıyorsanız, kaydetme dosyalarınız için 8 GB RAM’e ve katı hal sürücüsüne ihtiyacınız olacaktır.

Gta 5 Sistem Gereksinimleri

GTA 5 Sistem Gereksinimleri 2022

GTA 5 Sistem Gereksinimleri 2022, Grand Theft Auto V, bu sonbaharda çıkacak ve merakla beklenen bir oyun. Bu yüzden oyun için sistem gereksinimlerinin ne olacağını merak etmeniz gayet doğal.
Rockstar Games’e göre Grand Theft Auto V, en az bir Intel Core i5-2500K 3.3GHz veya AMD Phenom II X4 940 İşlemci ve 8GB RAM gerektirecek. Oyun ayrıca 2 GB ayrılmış belleğe sahip bir Nvidia GeForce GTX 670 veya AMD Radeon HD 7870 grafik kartı önerir. Ancak Grand Theft Auto V ile ilgili çoğu şeyde olduğu gibi, hiçbir garanti yoktur. Bu nedenle, bilgisayarınız bu gereksinimlerin bazılarını karşılayamazsa endişelenmeyin – daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz!

Gta 5 Sistem Gereksinimleri

GTA 5 En Düşükte Sistem Gereksinimleri

GTA 5 En Düşükte Sistem Gereksinimleri, Grand Theft Auto 5, 17 Eylül’de piyasaya sürülecek olan ve merakla beklenen bir oyundur. Birçok kişi oyunun hangi sistem gereksinimlerine sahip olduğunu merak ediyor. Grand Theft Auto 5 için minimum sistem gereksinimleri aşağıdadır.
Grand Theft Auto 5 oynamak için aşağıdaki sistem gereksinimlerinin karşılanması gerekir:İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8 (8.1) veya Windows 10 (10.0)İşlemci: Intel Core i3-2100 @ 3.10 GHz veya AMD A6-3400 @ 2.

GTA 5 Laptop Sistem Gereksinimleri

GTA 5 Laptop Sistem Gereksinimleri, Grand Theft Auto 5, Rockstar Games tarafından geliştirilen ve Rockstar North tarafından yayınlanan yakında çıkacak bir video oyunudur. Oyun, Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunudur ve çağdaş bir zaman diliminde geçmektedir. 8 Ocak 2013’te 69. yıllık Altın Küre Ödülleri’nin kapanış törenleri sırasında duyuruldu ve daha sonra 17 Eylül 2013’te Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürüldü. 15 Ekim 2013’te Grand’ın Theft Auto 5, üç gün sonra 18 Ekim 2013’te Mac App Store aracılığıyla OS X’te piyasaya sürülecekti.

Grand Theft Auto III (2001)

Grand Theft Auto III (2001), Grand Theft Auto III, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan, eleştirmenlerce beğenilen bir açık dünya aksiyon macera video oyunudur. 17 Eylül 2001’de PlayStation 2 ve Xbox için piyasaya sürüldü. Oyunun hikayesi, eski ihtişamını yeniden kazanmak ve yeraltı suç dünyasının zirvesine çıkmak için çeşitli görevleri tamamlaması gereken bir suçlu olan Michael De Santa’yı takip ediyor.
Grand Theft Auto III, grafik şiddeti ve serbest biçimli oynanışı ile açık dünya aksiyon-macera oyun türünde devrim yarattı. Oyun yazı, müzik, grafik ve ses tasarımı için övgüyle karşılandı.

Grand Theft Auto V (2013)

Grand Theft Auto V (2013), Grand Theft Auto 5 için sistem gereksinimlerini mi arıyorsunuz? Hadi bakalım! Oyun Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için kullanılabilir.
Asgari:-Microsoft Windows 7/8.1/10 (64-bit sürümleri)-Intel Core 2 Duo E6600 veya AMD Athlon 64 X2 3800+-4 GB RAM-DirectX 9.0c uyumlu, 512MB grafik belleğine sahip ekran kartı ve Shader Model 4.0 veya üzeri desteği-50GB boş sabit disk alanıÖnerilen:-Microsoft Windows 7/8.

Grand Theft Auto Online (2013)

Grand Theft Auto Online (2013), GTA Online, 100 milyondan fazla oyuncuya sahip Rockstar’ın en popüler çevrimiçi oyunudur. Oyuncuların Los Santos şehri ve çevresindeki kırsalda yollarını soyabilecekleri, çalabilecekleri ve öldürebilecekleri çok oyunculu bir oyundur.

Grand Theft Auto: Vice City (2002)

Grand Theft Auto: Vice City (2002), Grand Theft Auto: Vice City, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan 2002 açık dünya aksiyon-macera video oyunudur. Grand Theft Auto serisinin dördüncü oyunu ve PlayStation 2 için ilk oyundur. Oyun 25 Ekim 2002’de Kuzey Amerika’da ve 1 Kasım 2002’de Avrupa’da piyasaya sürüldü.
Rockstar North, E3 2001’de resmi olarak duyurulmadan önce bir Vice City devam filmi üzerinde üç yıldır çalışıyordu. Geliştirme, önceki Grand Theft Auto oyunlarında çalışmış birkaç personelin yardımıyla kısa bir süre sonra başladı. Ekip, serinin kendine özgü mizahını ve şiddetini korurken, öncekilerden daha gerçekçi ve sürükleyici bir dünya yaratmayı amaçladı.

Grand Theft Auto: San Andreas (2004)

Grand Theft Auto: San Andreas (2004), Grand Theft Auto: San Andreas, 2004 yılında PlayStation 2, Xbox ve PC için piyasaya sürüldü. Oyun, Grand Theft Auto III’ün devamı niteliğindedir ve suç dünyasında onu büyütmeye kararlı üç arkadaşın – CJ, Tommy Vercetti ve Luis – hikayesini takip eder. Oyun, açık dünya ortamları, etkileşime girebileceğiniz birden fazla karakter ve suçlarınızda kullanabileceğiniz çeşitli silahlar ve araçlar içerir.

Grand Theft Auto IV (2008)

Grand Theft Auto IV (2008), Grand Theft Auto IV, PlayStation 3 ve Xbox 360 için son derece popüler bir açık dünya aksiyon video oyunudur. Oyun, eleştirmenlerce beğenilen Grand Theft Auto III’ü de yaratan Rockstar North tarafından geliştirilmiştir. GTA IV, New York City’ye dayanan kurgusal bir şehir olan Liberty City’de geçmektedir. Oyuncu, kendisine yeni bir hayat kurmak için Amerika’ya gelen Doğu Avrupa göçmeni Niko Bellic’in kontrolünü ele alıyor. Niko, şehrin en güçlü uyuşturucu kartellerinden birinin başına geçmek için güçlü çetelere ve yozlaşmış hükümet yetkililerine karşı savaşmalıdır.

GTA 5 Steam

GTA 5 Steam, Grand Theft Auto 5 şimdi Steam’de mevcut. Bu, PC oyuncuları için ne anlama geliyor?
Kısacası bu, Grand Theft Auto 5’in her zamankinden çok daha geniş bir donanım yelpazesinde oynanabileceği anlamına geliyor. Düşük seviye özelliklere sahip bilgisayarlarda sorunsuz çalışır ve hatta çok yüksek çözünürlüklerde oynatılabilir. Ayrıca oyunun PC versiyonu için yapılan modlar ve özel içerikler de Steam versiyonu ile uyumlu. Yani, oradaki en iyi modlardan bazılarını elde etmek istiyorsanız, Grand Theft Auto 5 şimdi Steam’de mevcut. İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir