1. Ana Sayfa
  2. Oyun

İnternetsiz Oynanabilecek Oyunlar 2022

İnternetsiz Oynanabilecek Oyunlar 2022
İnternetsiz Oynanabilecek Oyunlar 2022
0

İnternetsiz Oynanabilecek Oyunlar 2022 ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. İnternetsiz Oynanabilen Internetsiz Oyunlar, Seyahat deneyiminizi eğlenceli ve ilgi çekici kılmak istiyorsanız, bu popüler oyunlardan bazılarını yolda oynamayı düşünün.
1. Cards Against Humanity – Herkesin keyifle oynayabileceği klasik bir parti oyunu.2. Jenga – Uzun bir seyahat gününden sonra grup yarışması veya dinlenmek için bir dakikanızı ayırmak için mükemmel olan zamansız bir klasik.3. Cranium – Memory ve Word Match gibi oyunlarla herkesi harekete geçiren en iyi beyin eğitimi.4. Monopoly – Özellikle dünyanın farklı şehirlerinde oynayabileceğiniz zaman asla eskimeyen klasik masa oyunu.5. Tabu – Arkadaş gruplarının her zaman ilgisini çeken, sınırlarını test eden ve en komik cevapları ilk kimin bulabileceğini gören Londra merkezli bir parti oyunu.6.

En Iyi Internetsiz Oyunlar 2022

En Iyi Internetsiz Oyunlar 2022, 2022’de aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda harika çevrimdışı oyun olacak. Bu oyunların çoğu yıllardır piyasada olan klasikler olacak, diğerleri ise yeni ve heyecan verici sürümler olacak. İşte 2022’de dört gözle bekleyeceğiniz en iyi çevrimdışı oyunlar:
-Portal 2: Hala şimdiye kadar yapılmış en popüler bulmaca oyunlarından biri olan Portal 2, türün herhangi bir hayranı için mutlaka oynanmalıdır. Eşsiz mizahı ve zorlu bulmacaları ile sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.-The Elder Scrolls V: Skyrim: Bethesda’nın devasa RPG serisinin beşinci bölümü, macera dolu geniş bir dünya olan Tamriel’de geçiyor. Oyuncular siyasi güç için savaşmayı veya paralı asker olmayı seçebilirler; oyuncuların yapabileceği çok fazla seçenek var.-Borderlands 2: Borderlands 2, her oyunu farklı kılan rastgele seviyelere sahip harika bir nişancı oyunudur.

İnternetsiz Oynanabilecek Oyunlar 2022

En Iyi Internetsiz Mobil Oyunlar 2022, Akıllı telefonlarında veya tabletlerinde oyun oynamayı sevenler, çevrimdışı mobil oyunların birçok durumda hala hayatta ve iyi durumda olduğunu bilmekten mutluluk duyacaktır. Candy Crush, Fruit Ninja ve diğerleri gibi oyunların keyfini internet bağlantısı olmadan kolayca çıkarabilirsiniz. İşte 2022’nin en iyi çevrimdışı mobil oyunları.
1. Dragon Quest XI: Zor Bir Çağın Yankıları2. Pokemon Hadi Başlayalım, Pikachu! ve Eevee!3. Hayvan Geçişi: Yeni Yaprak – Hoş Geldiniz amiibo4. Minecraft: Hikaye Modu – 2. Sezon5. Süper Mario Partisi oyun paketi 16. The Legend of Zelda: Breath of the Wild – Şampiyon Sürümü7. Sonic Forces – Sonic Adventure DX Özel Sürüm DLC8.

Vakit Geçirmelik Internetsiz Mobil Oyunlar

Vakit Geçirmelik Internetsiz Mobil Oyunlar, Oynamak için internet erişimi gerektirmeyen birçok mobil oyun var. Bu oyunlar, yapacak başka bir aktivite olmadığında zaman geçirmenin bir yolu olarak kullanılabilir. Bu, çevrimdışı kullanım için tasarlanmış oyunların yanı sıra çevrimiçi olarak erişilebilen ve daha sonra çevrimdışı olarak oynanabilen oyunları içerir. Birinin İnternet erişimi olmayan bir oyun oynamak istemesinin çeşitli nedenleri vardır. Bazı kişilerin yalnızca sınırlı veri planları olabilir veya bulundukları yerde hiç İnternet bağlantısına erişimleri olmayabilir. Diğer insanlar, çalışırken veya ders çalışırken elektronik medya tarafından dikkatlerinin dağılmasından kaçınmak isteyebilir. Oyuncuların birbirleriyle rekabet edebilmeleri veya yeni seviyeler kazanabilmeleri için internet bağlantısı gerektiren bazı mobil oyunlar da vardır.

Yolculukta Oynanacak Oyunlar

Yolculukta Oynanacak Oyunlar, Oynamak için internet erişimi gerektirmeyen birçok mobil oyun var. Bu oyunlar, yapacak başka bir aktivite olmadığında zaman geçirmenin bir yolu olarak kullanılabilir. Bu, çevrimdışı kullanım için tasarlanmış oyunların yanı sıra çevrimiçi olarak erişilebilen ve daha sonra çevrimdışı olarak oynanabilen oyunları içerir. Birinin İnternet erişimi olmayan bir oyun oynamak istemesinin çeşitli nedenleri vardır. Bazı kişilerin yalnızca sınırlı veri planları olabilir veya bulundukları yerde hiç İnternet bağlantısına erişimleri olmayabilir. Diğer insanlar, çalışırken veya ders çalışırken elektronik medya tarafından dikkatlerinin dağılmasından kaçınmak isteyebilir. Oyuncuların birbirleriyle rekabet edebilmeleri veya yeni seviyeler kazanabilmeleri için internet bağlantısı gerektiren bazı mobil oyunlar da vardır.

En Iyi Internetsiz Oyunlar Mobil

En Iyi Internetsiz Oyunlar Mobil, Çevrimdışı oynanabilecek birçok harika mobil oyun var ve işte en iyilerinden bazıları.
1) Fruit Ninja, birçok farklı cihazda çevrimdışı olarak oynanabilen klasik bir oyundur. Amaç, meyveleri gökten düşerken dilimlemektir ve oyun ilerledikçe zorlaşır.2) Bir başka harika çevrimdışı oyun da Snake. Bu oyun, bir labirentin etrafında bir yılanı hareket ettirmeyi ve puan kazanmak için meyve yemeyi içerir. Telefonlarda ve tabletlerde oynanabilir ve hem Android hem de iOS cihazlar için sürümleri vardır.3) Candy Crush Saga, birçok farklı cihazda oynanabilen bir başka popüler çevrimdışı oyundur. Oyunun amacı, üç veya daha fazla şeker parçasını bir araya getirerek tüm şekerleri ekrandan temizlemektir. Oynamak için farklı seviyeler ve oyuncuların puanlarını çevrimiçi olarak karşılaştırabilmeleri için skor tabloları vardır.

Telefonda Internetsiz Oyunlar

Telefonda Internetsiz Oyunlar, Telefonda internetsiz oyunlar, biraz egzersiz yapmanın veya sadece rahatlamanın eğlenceli bir yolu olabilir. Ancak, bu oyunları internet erişimi olmadan oynamanın bazı dezavantajları vardır. Birincisi, telefon ölürse veya wi-fi kapsama alanı dışına çıkarsa oyun kaybedilir ve devam ettirilemez. İkincisi, bazı oyunları oynamak için çevrimiçi bağlantı gerekir, bu da bir bilgisayarın yakınında değilseniz zor olabilir. Üçüncüsü, bu oyunların çoğu birden fazla oyuncu için tasarlanmıştır ve tek başına oynandığında eskisi kadar eğlenceli değildir. Son olarak, bu oyunların çoğu kısa ve çok fazla içerik sunmuyor; Bir seferde yalnızca birkaç dakika oynayacaksanız, zaman yatırımına değmeyebilirler.

Alto's Odyssey (2018)

Alto's Odyssey (2018), İnternet olmadan oynanabilen oyunlar giderek daha popüler hale geliyor. İşte 8 örnek.
1. Monopoly internet olmadan oynanabilir.2. Dama internet olmadan da oynanabilir.3. Satranç internet olmadan oynanabilir.4. Go internet olmadan oynanabilir.5. Tabu internet olmadan da oynanabilen bir oyundur6. Scrabble internet olmadan da oynanabilir7.

Real Racing 3 (2013)

Real Racing 3 (2013), Popüler yarış oyunu serisi Real Racing 3’ün en yeni bölümü, Xbox 360 ve Playstation 3 için 20 Kasım 2013’te piyasaya sürüldü. Firemonkeys Studios’taki geliştiriciler, yeni içerik eklerken önceki sürümlerin temel özelliklerinin birçoğunu geliştirdiler ve bunu daha iyi hale getirdiler. yılın en çok beklenen oyunlarından biri.

Eternium

Eternium, Ethereum, akıllı sözleşmeler yürüten merkezi olmayan bir platformdur: Dolandırıcılık veya üçüncü taraf müdahalesi olasılığı olmadan tam olarak programlandığı gibi çalışan uygulamalar. Ethereum ağı, bu sözleşmeleri doğrulamak ve yürütmek için bir algoritma çalıştırır.

Plague Inc. (2012)

Plague Inc. (2012), Plague Inc., Ndemic Creations tarafından geliştirilen ve Playrix tarafından yayınlanan bir 2012 Android ve iOS oyunudur. İlk olarak 1 Temmuz 2012’de Android cihazlar için ve 22 Ekim 2012’de iOS cihazlar için piyasaya sürüldü. Oyunun amacı, dünyayı dolaşarak ve veba bulaşmış yaratıkları yok ederek insanlığı bir salgından kurtarmaktır. Oyuncu, insanlarla veya diğer veba bulaşmış yaratıklarla temastan kaçınırken, hastalığın yayılmasını önlemek için enfekte örnekleri ve karantinaları toplamalıdır.

Star Wars: Knights Of The Old Republic (2003)

Star Wars: Knights Of The Old Republic (2003), Star Wars: Knights of the Old Republic, 2003 yılında PC için piyasaya sürülen bir RPG oyunudur. Galaksiyi kötü Sith İmparatorluğu’ndan kurtarmak için gönderilen Jaden Korr adında genç bir Jedi umutlunun hikayesini anlatıyor. Yol boyunca müttefikler toplar ve güçlü rakiplere karşı savaşırken zorlu zorluklarla karşı karşıya kalır. Oyun hem eleştirmenler hem de oyuncular tarafından iyi karşılandı ve o zamandan beri şimdiye kadar yapılmış en iyi RPG’lerden biri olarak kabul edildi.

En Iyi Internetsiz Oyunlar

En Iyi Internetsiz Oyunlar, İnternet bağlantısı hakkında endişelenmenize gerek kalmadan keyfini çıkarabileceğiniz bir sürü harika çevrimdışı oyun var. Bu oyunlar, boş zamanınız olduğunda ve internetin dikkat dağıtıcılarından uzaklaşmak istediğinizde mükemmeldir. İşte favori çevrimdışı oyunlarımızdan beş tanesi:
1. Sid Meier’s Civilization 5, mevcut en popüler ve en iyi bilinen strateji oyunlarından biridir ve herhangi bir internet bağlantısı olmadan tamamen oynanabilir. Bu oyun uzun yıllardır var ve hala türün en iyi örneklerinden biri olmaya devam ediyor.2. Animal Crossing, sorunsuz bir şekilde çevrimdışı oynanabilen başka bir klasik strateji oyunudur. Bu oyun 2001’den beri var ve bağımlılık yaratan oynanışı ve sosyal unsurları nedeniyle popülerliğini koruyor. Hatta isterseniz diğer oyuncularla çevrimiçi olarak tanışabilirsiniz, ancak oyunu tamamen çevrimdışı oynamak da tamamen geçerlidir.

Subway Surfers (2012)

Subway Surfers (2012), İnternet olmadan video oyunları oynamak göz korkutucu bir görev gibi görünebilir, ancak en sevdiğiniz oyunları çevrimdışı olarak oynamanın birçok yolu vardır. İşte internet olmadan video oyunları oynamanın 8 yolu:
1. Çevrimdışı modu olan bir oyun konsolu kullanın. PlayStation 4 ve Xbox One gibi birçok oyun konsolu, internet bağlantısı olmadan oyun oynama seçeneğine sahiptir. Bu, bir yolculuğa çıkarken oyun konsolunuzu yanınıza almak istediğinizde veya evinizde yüksek hızlı internete erişiminiz yoksa yararlıdır.2. Arkadaşlarınızla yerel olarak oynayın. Oyun konsolu kullanmak istemiyorsanız, oyun bilgisayarı veya mobil cihaz kullanarak arkadaşlarınızla yerel olarak video oyunları oynamayı da deneyebilirsiniz. Eğlenceye uzaktan katılmak için GameSpot’un Parti Modu veya Discord gibi çevrimiçi çok oyunculu hizmetleri bile kullanabilirsiniz.3.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Yorum Yap