1. Anasayfa
 2. Oyun

Fifa Online 4 Sistem Gereksinimleri

Fifa Online 4 Sistem Gereksinimleri
Fifa Online 4 Sistem Gereksinimleri
0

Fifa Online 4 Sistem Gereksinimleri ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Yeni FIFA Online 4 sistem gereksinimleri yayınlandı ve bunlar şu şekilde:
-İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7-İşlemci: 1.8GHz işlemci (2.

Fifa Online 4 Nereden İndirilir

Fifa Online 4 Nereden İndirilir, Fifa Online 4, piyasadaki en popüler futbol oyunlarından biridir. En son futbol güncellemelerini takip etmenin bir yolunu arıyorsanız, bu oyun tam size göre! İşte Fifa Online 4’ü indirmek için harika yerler.
1. Resmi Fifa web sitesinde, oyunu çeşitli formatlarda indirmenize izin verecek bir indirme sayfası vardır.2. EA Sports, Fifa oyunlarının dijital versiyonlarını satan bir çevrimiçi mağazaya sahiptir. Fifa Online 4’ü buradan satın alabilir ve indirebilirsiniz.3. PS4 sahibiyseniz Fifa Online 4’ü PlayStation Store üzerinden de satın alabilir ve oynayabilirsiniz.4. PC Gamer, FIFA Online 4’ün PC’nizde nasıl çalıştırılacağı konusunda harika bir kılavuza sahiptir. Bu kılavuz, oyunu indirme ve yükleme hakkında adım adım talimatlar içerir.5.

FIFA Online 4

FIFA Online 4, FIFA Online 4 beta’da EA Sports, “FIFA Ultimate Team” adlı yeni bir mod tanıttı. Bu mod, kullanıcıların sıfırdan kendi futbol takımlarını kurmalarına ve diğer çevrimiçi oyunculara karşı rekabet etmelerine olanak tanır. Oyun ayrıca daha gerçekçi bir oynanışa izin veren yenilenmiş bir maç motoru da içeriyor.

FIFA Online 3 Sistem Gereksinimleri

FIFA Online 3 Sistem Gereksinimleri, Yeni FIFA Online 3 oyun sistem gereksinimleri yayınlandı ve bunlar şu şekilde:
İşletim Sistemi: Windows Vista veya Windows 7-İşlemci: 2.4GHz Core 2 Duo veya daha iyisi-Bellek: 4GB RAM veya daha fazlası-Grafikler: 512MB GDDR3 belleğe sahip NVIDIA GeForce 8800 GT veya ATI Radeon HD 3850 veya daha iyisi-DirectX®: Sürüm 9.

Fifa Online 4 Sistem Gereksinimleri

FIFA Online 4 Indir

FIFA Online 4 Indir, Yeni FIFA Online 3 oyun sistem gereksinimleri yayınlandı ve bunlar şu şekilde:
-İşletim Sistemi: Windows Vista veya Windows 7-İşlemci: 2.4GHz Core 2 Duo veya daha iyisi-Bellek: 4GB RAM veya daha fazlası-Grafikler: 512MB GDDR3 belleğe sahip NVIDIA GeForce 8800 GT veya ATI Radeon HD 3850 veya daha iyisi-DirectX®: Sürüm 9.

Fifa Online 2 Sistem Gereksinimleri

Fifa Online 2 Sistem Gereksinimleri, Fifa Online 2, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yakında çıkacak bir futbol simülasyonu video oyunudur. Oyun E3 2015’te duyuruldu ve EA Sports tarafından yayınlandı. Oyuna seslerini veren emekli profesyoneller ve sporun efsaneleri de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından 500’den fazla oyuncu yer alacak. Oyunu oynayabilmek için kullanıcıların minimum 8 GB RAM ve 50 GB boş sabit disk alanı özelliklerine ihtiyacı olacak.

Fifa Online 4 Sistem Gereksinimleri

Fifa Online 4 Kaç GB, Fifa Online 4, 3 Kasım’da piyasaya sürülecek ve kurulum için en az 20 GB depolama alanı gerektirecek. Bu, önceki sürümlerin 8GB gereksiniminden önemli bir artıştır. Oyun ayrıca, performansın artmasıyla sonuçlanması gereken yeni bir grafik motoruna sahip olacak.

FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri Minimum

FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri Minimum, FIFA Online 4, EA Sports’un popüler FIFA serisinin en yeni bölümüdür ve çalıştırmak için birkaç şey gerekir. Sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir:
-İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8 (32-bit veya 64-bit)-İşlemci: 2.4GHz Intel Core 2 Duo veya AMD eşdeğeri-Bellek: 3GB RAM-Grafik Kartı: GeForce 8800 GT veya Radeon HD 3870 X2 veya daha iyisi-DirectX Sürüm 9.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir