1. Anasayfa
 2. Güncel Teknoloji

Güncel Teknoloji Haberleri


0

Güncel Teknoloji Haberleri ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz.  Teknoloji dünyasında hayatımızı iyileştirmenin her zaman yeni ve yenilikçi yolları vardır. Yeni gadget’lar ve cihazlardan yazılım güncellemelerine ve değişikliklerine kadar her zaman kontrol edilecek yeni bir şey vardır. İster yeni bir telefon ister daha yeni bir uygulama olsun, piyasada her zaman yeni bir şeyler vardır.

Güncel Teknoloji Haberleri

Güncel Teknoloji Haberleri 2022

Teknolojideki mevcut eğilim, geleneksel masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan uzaklaşarak daha fazla mobil cihazı tercih ediyor. Bunun nedeni, kolaylık ve taşınabilirlik gibi bir mobil cihaza sahip olmanın getirdiği birçok avantajdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı cihaz varken, sizin için en iyisinin ne olduğunu bilmek zor olabilir. Neyse ki, doğru kararı vermenize yardımcı olacak birçok çevrimiçi kaynak var.
Teknolojideki en yeni trendlerden biri sanal gerçekliktir (VR).

Güncel Teknoloji Haberleri

Güncel Teknoloji Haberleri

Apple, iPhone, iPad ve Mac ürünlerinde güncellemeler duyurdu. Google, Android işletim sisteminin yeni özellikler ve geliştirmeler içeren yeni bir sürümünü duyurdu. Microsoft, Windows 10 işletim sistemi için bir dizi yeni özellik ve geliştirme içeren bir güncelleme yayınladı. Samsung, en son yapay zeka teknolojisiyle çalışan yeni bir telefon modelini piyasaya sürdü.

Sony, gelecek yıl yeni bir video oyun konsolu serisi çıkarmayı planladığını duyurdu. Amazon, güncellenmiş tasarıma, artırılmış depolama kapasitesine ve daha iyi pil ömrüne sahip olan Kindle Oasis ve Kindle Voyage adlı iki yeni Kindle cihazını tanıttı. Facebook, Messenger uygulamasında, insanların platformdaki arkadaşları ve aileleriyle bağlantı kurmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış özellikler içeren yeni bir güncelleme yayınladı.

Güncel Teknoloji Haberleri

Teknoloji İle İlgili Güncel Haberler

Teknoloji İle İlgili Güncel Haberler ile alakalı makale bölümüne hoş geldiniz. Teknoloji her zaman değişiyor ve gelişiyor, bu da her zaman takip edilecek yeni haberler olduğu anlamına geliyor. Bu yazımızda, teknoloji ile ilgili en son haberlerden bazılarını ele alacağız. Son zamanlarda teknoloji ile ilgili en popüler haberlerden biri de iPhone 13 ve iPhone 13 Pro oldu. İnsanlar bu telefonlara kavuşmak için saatlerce kuyrukta bekliyorlar ki bu kesinlikle popüler olduklarının bir göstergesi.  iPhone 13 ve 13 Pro’nıu yanı sıra, bahsetmeye değer başka yeni teknoloji ürünleri de var. Bu telefon, piyasadaki diğer telefonlardan farklı kılan birçok özelliğe sahiptir. Bir diğer ilginç cihaz ise Samsung Galaxy S22.

Teknoloji hızla gelişip değiştikçe, hayatımızı yaşama şeklimiz de değişiyor. Akıllı telefonlardan sosyal medya platformlarına, eğlence ve bilgi hakkında düşünme şeklimize kadar her şey sürekli değişiyor. İşte teknolojiyle ilgili en son haberlerden bazıları:

 1. Bir araştırma, sosyal medyada vakit geçirmenin ruh sağlığı üzerinde olumsuz etkileri olabileceğini bulmuştur. Araştırma, sosyal medyada çok fazla zaman geçiren kişilerin depresyon ve kaygıya sahip olma olasılığının daha yüksek olduğunu buldu.
 2. Google, yapay zekasının insanlar adına telefon görüşmesi yapmasını sağlayacak Duplex adlı yeni projesini duyurdu. Dubleks, insan seslerini taklit edebilecek ve konuşmaları gerçekleştirmek için doğal dil işlemeyi kullanabilecek.
 3. Apple, iPhone’u için, kullanıcıların işverenleri veya diğer kuruluşlar tarafından gözetlenmesini önlemek için tasarlanmış özellikler içeren yeni bir güncelleme yayınladı.

Google baz alarak daha fazla benzer içeriğimize ulaşabilirsiniz.

Bu konuda ilginizi Çekebilir
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir