1. Anasayfa
 2. Güncel Teknoloji

Her Yazarın Bilmesi Gereken En İyi Yapay Zeka Web Araçları ve Uygulamaları

Her Yazarın Bilmesi Gereken En İyi Yapay Zeka Web Araçları ve Uygulamaları
yapay zeka web araçları
0

AI Web Araçları, karmaşık görevleri zahmetsiz işlere dönüştürebilir. Bu makalede, yazarların daha iyi sonuçlar elde etmek için kullanmaya direnemeyeceği en iyi performansa sahip yapay zeka araçlarından bazıları tartışılacaktır.

Her Yazarın Bilmesi Gereken En İyi Yapay Zeka Web Araçları ve Uygulamaları :

Yapay Zeka hayatlarımızda gerçek bir etki yarattı. İster mutfak, ister otomobil endüstrisi, ister eğitim olsun, yapay zeka her yerde ses getiriyor.

Bu kadar popüler olmasının nedeni getirdiği kolaylıklardır. İnsan müdahalelerini en aza indirir ve farklı görevlerin verimliliğini artırır; işlerin kısa sürelerde tamamlanmasını kolaylaştırır.

Yapay Zekanın yarattığı en büyük etkilerden biri yazı endüstrisindedir. Yalnızca birkaç tıklamayla karmaşık yazma görevlerini daha kolay görevlere dönüştüren, en yüksek puan alan birkaç yapay zeka aracından fazlasını görebilirsiniz.

Burada bir yazar olarak güvenebileceğiniz en iyi seçeneklerden birkaçını keşfedeceksiniz. Verimlilik seviyenizi ve iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Yazarlar için En İyi Yapay Zeka Araçları

Bu yapay zeka araçları, uzmanlar tarafından uygun şekilde test edildikten ve dikkatli bir şekilde incelendikten sonra kısa listeye alındı.

1.    Paraphrase tool AI:

Paraphrasetool.ai, kelimeleri doğru paragraf degistirici ve karmaşık metin oluşumunun cümle yapısını değiştirerek metni otomatik olarak başka kelimelerle ifade eden web tabanlı bir Paragraf değiştiricidir.

Tüm bunları manuel olarak yapmak zaman alıcı olmalı çünkü stratejik düşünmeniz ve bağlamı bozmamak için mükemmel seçimler yapmanız gerekir.

Öte yandan, Açıklama Aracının sizi oraya götürmesi için yalnızca birkaç tıklama yeterlidir. Hedeflenen sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olacak çeşitli açıklama modları sunar. Örneğin içeriği resmileştirmek isteyen biri, üst satırda verilen seçeneklerden ‘Resmi’ modu seçebilir.

Benzer şekilde, diğer seçenekler arasında SEO, Akademik, Yaratıcı, Resmi ve İntihal Karşıtı yer alır. Araç, tek tıklamayla intihal içermeyen metinler elde etmenize yardımcı olur.

Metninizi ekleyin, istediğiniz açıklama modunu seçin ve ‘Açıklama’ düğmesini tıklayın. İşleri yoluna koymak için yapmanız gereken tek şey bu. Bu cümle düzenleyicinin en güzel yanı basitliği, güvenliği ve verimliliğidir.

2.    Rytr me

Rytr, yazma görevlerinin çoğunu otomatikleştirerek yazarlara büyük kolaylık sağlayan başka bir yararlı çevrimiçi araçtır. Çevrimiçi yayıncılık için çeşitlendirilmiş bir eser oluşturabilmeniz için konseptlerinizi genişletir.

En özgün yapay zeka yazma aracını arayan yazarlar, yüksek kaliteli çıktılar konusunda Rytr’a güvenebilirler.

Araç, gereksinimlerinize uygun metin oluşturmak için gelişmiş yapay zeka teknolojisini kullanır. Kullanıcılar bu özel çevrimiçi aracı çeşitli yazma görevleri için kullanabilirler.

Sosyal medya güncellemeleri, blog gönderileri, e-posta metinleri, reklam metinleri, basın bültenleri, akademik ödevler ve çok daha fazlasını oluşturabilirsiniz.

Cümle yapısını güçlendirmeye, metin kalitesini iyileştirmeye ve okunabilirliği artırmaya yardımcı olmak için size yapay zeka destekli öneriler sunar. Herhangi bir dil engeli olmadan yardım sağlamak için çoklu dil desteği mevcuttur.

Onu diğer benzer araçlardan ayıran en iyi şey yirmiden fazla ses tonunun mevcut olmasıdır. Bu, belirli bir metin için doğru duyguyu kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Ham kavramları gösterişli parçalara dönüştürmeye yardımcı olabilecek zengin bir metin düzenleyici var.

İyi yazılmış içerik oluşturmak için size potansiyel olarak yüksek arama hacmine sahip anahtar kelimeler sağlayan özel bir SEO analizörü vardır. İçeriğinizin sıralanma olasılığı bu şekilde katlanarak artar.

3.    Simplified AI:

Simplified AI, farklı gereksinimleri olan yazarlar için mevcut en iyi AI yazma araçlarından biridir. Tıpkı diğer üst düzey çevrimiçi çözümler gibi, yapay zeka ve doğal dil işleme tekniklerine dayanmaktadır.

Gereksinimlerinize göre metin oluşturmak için kullanabileceğiniz 80’den fazla AI şablonu vardır. İlgili gerçekleri ve arka plan araştırmalarını dahil etme yeteneği, onu diğer çevrimiçi yazma araçlarından farklı kılan şeydir.

Araç, saniyeler içinde ürün açıklamaları, reklam malzemeleri, makaleler, blog gönderileri, açılış sayfaları ve sosyal medya içeriği oluşturmanıza olanak tanır.

Ayrıca kullanıcılar, rakipleri analiz etmek ve daha iyi arama sıralamaları için içeriği optimize etmek amacıyla ana hatlar oluşturmak için hızlı SEO araştırması yapabilir.

Basitleştirilmiş, size uzun biçimli bir yazar sağladığı için yazma süreci boyunca size yardımcı olduğu bilinir.

Yapay zeka paragraf oluşturucu, cümle genişletici ve makale yeniden yazma özellikleri, mevcut içeriği genişletmek için mükemmeldir. Yapay Zeka, birkaç saniye içinde makalelerin tamamının oluşturulmasına yardımcı olur.

Sıralama ve etkileşim açısından iyi bir içerik oluşturmakta zorlanıyorsanız Basitleştirilmiş’i denemek oyunun kurallarını değiştirebilir. Bunu deneyebilir ve sizin için ne kadar farklı çalıştığını görebilirsiniz.

4.     Narrato AI:

Yazarlar için zorlu olan şeylerden biri, internette sörf yapanların dikkatini çekecek ve ilgi uyandıracak doğru fikri bulmaktır.

Narrato AI, yalnızca fikir oluşturmak için değil aynı zamanda içerik oluşturma, işbirliği ve yayınlama gibi diğer önemli görevler için de harika bir çevrimiçi araçtır. Bu, tüm işlemleri tek bir çevrimiçi araç olan Narrato ile gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Araç, içerik özetleri oluşturmanıza ve bunları birkaç saniye içinde uygulanabilir SEO önerileriyle tamamlamanıza olanak tanır. Ayrıca içeriğinizin okunabilirliğini artırabilir ve yapay zeka ile daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Narrato yalnızca mevcut içeriği yeniden yazmaz; içerik iş akışınızın tamamının karmaşıklık olmadan gerçekleştirilebileceği bir iş istasyonudur.

Dolayısıyla, içerik oluşturma işinizi hızlandırmak için araştırma yapıyorsanız Narrato AI ihtiyacınız olan şeydir. Toplu otomasyon için ideal bir çevrimiçi araçtır.

5.    Jasper AI

Jasper AI Yapay Zekayı temel alan bu özel araç, dijital pazarlamacılar için bir hediyedir. Farklı markalar için içerik oluşturup ölçeklendirmeniz gerekiyorsa Jasper tam olarak doğru şekilde çalışabilir. Bu yapay zeka aracını oluşturmak için birlikte çalışan birçok farklı öğe var.

Ancak Jasper’ın en iyi yönlerinden biri, bu yapay zeka aracının hedef kitlenizde neyin yankı uyandırdığını bilmesidir. Bu yüzden hedef kitleyle kişisel düzeyde bağlantı kurabilecek içerikler üretebiliyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz ve içerik oluşturma amacınıza hizmet edecek yüzlerce çekici şablon vardır.

Araç, hem yazarlara hem de pazarlamacılara yardımcı olmak için tasarlandı. Talep oluşturma, e-posta pazarlaması, sosyal medya yönetimi, içerik oluşturma ve uygulanabilir içerik stratejileri tasarlama konusunda büyük yardım sağlar.

Yazıda saçmalık görmenize gerek yok. Bunun yerine araç, kaynaklarla ve doğru verilerle desteklenen, iyi araştırılmış blog gönderileri oluşturmaya odaklanıyor. Hiçbir yazım hatası veya gramer sorunu içermeyen, intihal içermeyen içerik görüyorsunuz.

Jasper AI, hangi tür içeriğin daha yayınlanmadan önce okuyucularda yankı bulma ve onlarla etkileşim kurma potansiyeline sahip olduğu konusunda rehberlik sağlıyor. Bu, yayınlanmadığında bile içeriğin potansiyel performansı hakkında net bir fikre sahip olabileceğiniz anlamına gelir.

Çözüm:

Yazarların, içerikteki en son zorlukların üstesinden gelebilmeleri ve en iyi arama sonuçlarında yer alabilmeleri için kendilerini değişen trendler konusunda güncel tutmaları gerekir.

Yapay zeka destekli en son araçları ve teknikleri kullanmadığınızda zirveye çıkmak imkansız görünüyor. Bu makalede, içerik yazma oyununuzun seviyesini yükseltmek için güvenebileceğiniz en güvenilir yapay zeka araçlarından bazılarını tartıştık.

Her biri uzun vadede içerik yazma ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir