1. Anasayfa
 2. Güncel Teknoloji

Spotify’da Nasıl Premium Olunur?

Spotify’da Nasıl Premium Olunur?
bayigram
0

Spotify’da nasıl premium olunur, özellikleri nelerdir? Müzik dinleme ve liste hazırlama programını ücretsiz veya ücretli kullanabilirsin. Spotify’da Premium olmak, reklamsız müzik dinleme keyfi yanı sıra pek çok özellik sağlar.

çarşı medya
çarşı medya

Spotify üyelik işlemlerini yap ve hemen premium ol. Ya da henüz başlarken premium abonelik satın alabilir ve takipçilerine seçkin listeler sunabilirsin. Başlarken spotify kaydetme satın al uygulamasını deneyebilirsin.

Spotify’da Premium Nasıl Alınır?

Bayigram
Bayigram

Spotify’da premium satın almak için iş ortağı menüsünden işlem yapabilirsin. smm panel kullanıcıları için avantajları yüksektir. Social Media Marketing olarak bilinen SMM paneli ile etkileşim oranlarını artırabilir ve daha çok takipçiye, beğeniye ulaşabilirsin.

www.spotify.com/premium web sayfası üzerinden premium satın alma veya premium abonelik iptal etme gibi işlemleri yapabilirsin. Ayrıca aynı sayfa üzerinden aile paketi veya çoklu abonelik paketleri gibi pek çok uygulamayı değerlendirmen mümkün hale gelmektedir.

Spotify hesabını ücretsiz kullanıyor ise ücretli programa geçtiğinde direkt olarak premium kullanabilirsin. Premium’dan ücretsiz Spotify hizmetine geçmek de mümkündür. Var olan üyelik programını iptal ederek, ücretli ya da ücretsiz abonelik seçeneklerinden birini değerlendirmen mümkün hale gelir.

Spotify’da Üyelik Nasıl Yükseltilir?

popigram
popigram

Spotify’da üyelik yükseltme işlemleri için kredi kartı bilgileri gerekir. Ücretli abonelik almak için önce mevcut aboneliği iptal et ve hemen ardından premium seçeneğini değerlendir.

Instagram Paneli üzerinden ya da direkt Spotify mobil uygulamasına giriş yaparak, aşağıdaki adımları uygula;

 • com/account sayfasına gir ve oturum aç.
 • Planını yönet bölümü üzerinden “Planı Değiştir” sekmesi ile ilerle.
 • Spotify Free seçeneği ücretsiz abonelik içindir.
 • Premium al ya da Premium’u iptal et sekmelerine, hangi aboneliği alacaksan dokun.
 • İlerle ve ardından onay simgesine bas.

Faturalandırma bilgilerini ve satın alma hesap/ kart bilgilerini ekleyerek işlemlerini yapabilirsin. Şayet işlemlerde sorunlar oluşuyor ve Spotify Premium neden olmuyor gibi soruların var ise kontrol sağlaman gerektiğini belirtelim.

Kullanıcı oturum bilgilerini kontrol et ve ardından “Ödeme durumunu kontrol et” alanını incele. Eksiksiz bilgiler ile sorunsuz abonelik işlemlerini yapabilirsin. Bilgilendirme menüsü üzerinden detaylı yönergeleri de görebilirsin.

Spotify Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

buyfans
buyfans

Spotify ücretsiz müzik listeleri ile kesintisiz şarkılara erişmeni de sağlıyor. Ücretsiz abone olabilir veya aile paketleri ile satın alınmış programlar üzerinden sen de ücretsiz müzik dinlemeye başlayabilirsin.

Spotify’ın resmi web sitesine giriş yaparak, ücretsiz indirme yapabilirsin. Mobil uygulama tüm cihazlarda kullanılabilir. İnstagram viewer ve Spotify takipçi görme gibi uygulamaları alarak, fenomen listeleri de oluşturabilirsin.

Spotify “Premium” sayfası üzerinden hemen kullanımlar için “Kullanmaya Başla” sekmesine tıklayarak ücretsiz şekilde Spotify Premium kullanabilirsin. Başlarken ilk 3 ay ücretsiz seçenekler ile sunulan bir avantajdır.

3 Ay ücretsiz kampanyası yalnızca hem öğrenciler hem de bireysel kullanıcılar için sunuluyor. 3 ay sonrasında ise Premium ücretine göre kullanıma devam edersin.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir