1. Anasayfa
 2. Oyun

LoL Sistem Gereksinimleri

LoL Sistem Gereksinimleri
LoL Sistem Gereksinimleri
0

LoL Sistem Gereksinimleri ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz.

GTA 5 Sistem Gereksinimleri

GTA 5 Sistem Gereksinimleri, Grand Theft Auto 5 sistem gereksinimleri açıklandı ve oldukça yüksek. Minimum sistem gereksinimleri, oyunun bir Intel Core i5-2500K veya AMD FX-6300 3.5GHz işlemci, 8GB RAM ve en az 1 GB VRAM’li bir GTX 660 2GB veya Radeon HD 7870 2GB grafik kartı gerektirdiğini belirtir. Önerilen sistem gereksinimleri, oyunun bir Intel Core i7-3770 3.4 GHz işlemci, 16 GB RAM ve en az 2 GB VRAM’li bir GTX 760 4 GB veya Radeon R9 290 4 GB grafik kartı gerektirdiğini belirtir.

LoL Sistem Gereksinimleri Minimum

LoL Sistem Gereksinimleri Minimum, Popüler çevrimiçi oyun “League of Legends” yakın zamanda büyük bir güncelleme geçirdi ve bunun sonucunda sistem gereksinimleri değişti. League of Legends artık Windows 7 veya üzeri, Intel Core 2 Duo İşlemci veya AMD Athlon 64 X2 Çift Çekirdekli İşlemci, 4 GB RAM ve 10 GB boş sabit disk alanı bulunan bir bilgisayarda oynanabilir.
Bunlar League of Legends için minimum minimum sistem gereksinimleri olsa da, bazı insanlar daha düşük özellikli makinelerde oynamayı başardı. Örneğin, bilgisayarımda Intel Atom CPU ve 2 GB RAM var ve sorunsuz oynuyorum. Dolayısıyla, kısıtlı bir bütçeniz varsa veya daha güçlü bir makineye yatırım yapmadan önce League of Legends’ı denemek istiyorsanız endişelenmeyin – yine de oynayabilirsiniz!

LoL Sistem Gereksinimleri 2022

LoL Sistem Gereksinimleri 2022, LoL almayı düşünüyorsanız, bazı ciddi donanımlara yatırım yapmaya hazır olun. Oyun henüz Çin’de piyasaya sürülmedi, ancak oyunun sorunsuz çalışması için güçlü bir bilgisayar gerektirdiğinden zaten bahsedildi.
Minimum sistem gereksinimleri:İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)İşlemci: Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz veya AMD FX 6350 @ 3.3 GHzBellek: 4 GB RAMGrafikler: Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870 (Shader Model 5 ile 2 GB VRAM).

Valorant Sistem Gereksinimleri

Valorant Sistem Gereksinimleri, League of Legends, hem PC’de hem de Mac’te oynanabilen popüler bir MOBA oyunudur. Oyunun yüklenmesi için hızlı bir işlemci, 512MB RAM ve 10GB boş sabit disk alanı gerekiyor. League of Legends ayrıca bir İnternet bağlantısı ve oyunu en azından orta ayarlarda çalıştırabilen bir grafik kartı gerektirir.

Lol Kaç GB

Lol Kaç GB, Bir terabaytta kaç gigabayt vardır?
Bir gigabaytın tanımı 1.000.000.000 bayttır. Pratik anlamda, bu yaklaşık bin dijital fotoğraf veya yaklaşık 200 dakikalık yüksek tanımlı video boyutudur. Peki bir terabaytta kaç GB var? Bu 1024 GB veya 1 milyon GB’dir.

CS GO Sistem Gereksinimleri

CS GO Sistem Gereksinimleri, CS GO, piyasadaki en popüler video oyunlarından biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Oyuncular köşeleri gözetlemeye çalışırken diğer oyuncuları bir tabancayla suratlarından vurabilir veya bir grup düşmana bir el bombası atabilir ve en iyisini umabilirler. Ancak CS GO oynamak için hangi donanıma ihtiyaç var?
Minimum Gereksinimler:İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bitİşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 @ 2.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan GTA 5 Sistem Gereksinimleri içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir