1. Anasayfa
 2. Oyun

PUBG Oyununda Popülerlik Arttırma Yöntemleri

PUBG Oyununda Popülerlik Arttırma Yöntemleri
0

PUBG oyununda popülerlik arttırma yöntemleri vardır. Bu yöntemler ile popülerliğinizi arttırabilmeniz mümkün olacaktır. PUBG oyununa popülerlik özelliği geldiğinden beri oyun sosyal medya hesaplarına büründü. İnsanlar sosyal medyada fotoğraflarına gelen beğeni sayılarına nasıl önem vermekteyse, PUBG popülerlik sıralamalarına da o kadar önem vermeye başladı. Bu açıdan popülerlik savaşları başladı.

PUBG Oyununda Popülerlik Arttırma Yöntemleri

PUBG Popülerlik Arttırma

PUBG üzerinden popülerlik arttırma bakımından pek çok yöntem sayılabilir. Bu yöntemlerden en bilineni ise ikinci bir hesap açarak, ikinci hesap üzerinden kendi kişisel hesabınıza popülerlik atmaktır. Böylelikle popülerlik listenizin başında, sizin olduğunuz belli olmayacak ikinci hesabınız ilk sıralarda gözükecektir.

Bir diğer bilindik yöntem ise karşılıklı popülerlik atan kişilerdir. Bu kişileri en iyi rütbe kısmında, popülerlik sıralamasında yer alan kişilere popülerlik atarak bulabilirsiniz. Popülerliği yüksek olan kişilerin sıralamasında en son siz gözükeceksiniz. Sizin hediye attığınızı gören bir başka oyuncu, karşılıklı popülerlik için mutlaka sizlere popülerlik atacaktır. Geri dönüş yapmayı sakın unutmayın

Diğer bir basit yöntem ise eğlence parkında denk düştüğünüz kişilere ücretsiz popülerlik atmaktır. Bu kişiler popülerlik kasıyorsa, mutlaka size geri dönüş sağlayacaktır. Bunun dışında popülerlik karşısında düellolar yaparak eğlenebilirsiniz.

PUBG Popülerliğin Önemi PUBG Oyununda Popülerlik Arttırma Yöntemleri

PUBG popülerliğin önemi belirgin bir şekilde yoktur. Ancak popülerliği yüksek olan kişilerin etkileşimleri çok daha fazla olur. Popülerliği yüksek olan bir kişinin hesabına girdiğinizde çok daha dikkat çekici olduğunu fark etmişsinizdir. Bu açıdan popülerlik kimi oyuncular için yükseltilmesi gereken bir durumdur.

PUBG Oyununda Popülerlik Arttırma Yöntemleri

PUBG Savaş Oyunu PUBG Oyununda Popülerlik Arttırma Yöntemleri

PUBG savaş oyunu, çok uzun zamanlardan itibaren popülerliğini korumayı başardı. Bu kadar popüler olmasına karşılık son zamanlarda oyuncu kaybetmeye başladı. Özellikle UC fiyatlarının artması ile oyunu bırakanların sayısı arttı. Bunun ile birlikte temaları beğenilmeyen PUBG, birçok kullanıcısını kaybetti.

Mobil oyun söz konusu olduğunda, PUBG gibisi yoktur. Bu yoğun ve bağımlılık yapan savaş oyunu, dünyayı kasıp kavurdu ve bunun iyi bir nedeni var. Sürükleyici oynanışı ve çarpıcı grafikleri ile PUBG, piyasadaki en iyi mobil oyunlardan biridir. Oynamak için zorlu ve heyecan verici bir mobil oyun arıyorsanız, PUBG başkasına bakmayın. Bize güvenin, hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

PUBG Savaş Oyununda oyuncular ölümüne bir savaşta birbirlerine karşı karşıya gelirler. Ayakta kalan son kişi kazanır. Oyun büyük bir haritada oynanıyor ve oyuncular arazide gezinmek için çeşitli silahlar ve araçlar kullanabilir. Oyun yoğun ve hızlıdır ve oyuncuların hayatta kalmak için stratejik ve hızlı düşünmesi gerekir.

PUBG Oyununda Popülerlik Arttırma Yöntemleri

Savaş Oyunları Oynayarak Stres Atmak Mümkün Mü? PUBG Oyununda Popülerlik Arttırma Yöntemleri

Savaş oyunları oynayarak stres atmak mümkün mü? Savaş oyunları oynamanın stresi azaltmaya yardımcı olabileceği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Vücut stres altındayken kortizol adı verilen bir hormon salgılar. Kortizol, savaş ya da kaç tepkisinden sorumlu hormondur. Savaş ya da kaç tepkisi, vücudun stresle başa çıkmanın doğal yoludur.

Savaş oyunları oynamak vücuttaki kortizol seviyelerinin azalmasına ve dolayısıyla stres seviyelerinin azalmasına yardımcı olabilir. Savaş oyunları ayrıca problem çözme becerilerini ve bilişsel işlevi geliştirmeye yardımcı olabilir. Yani savaş oyunları oynamak sadece stresi azaltmakla kalmaz, aynı zamanda beyin gücünüzü de geliştirebilir. Google ile diğer içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir