1. Anasayfa
 2. Güncel Teknoloji

Snapchat Uygulaması Ücretli Oldu

Snapchat Uygulaması Ücretli Oldu
Snapchat Uygulaması Ücretli Oldu
0

Snapchat uygulaması ücretli oldu! Snapchat uygulaması yenileniyor ve bu güncelleme ile birlikte Snapchat ücretli oluyor. Güncelleme ile itibaren Snap kullanıcıları fotoğraf ve videolarına ücretli bir şekilde filtreler ekleyebilecek.

Bu, popüler sosyal meyda uygulamasından para kazanmanın bir yolunu arayan şirket için büyük bir hamle geldi. Ücretli olan uygulamanın kullanıcı sayısında azalma yaşanacağı bekleniyor. Bu doğrultuda uygulamayı kullanan pek çok kişi bu duruma yakınıyor.

Filtreleri ile popüler olan Snapchat, ücretli abonelik hakkında çalışmalar sürdürdüğünü dile getirmişti.  Günümüzde pek çok sosyal medya platformları ücretli abonelik zincirini başlattı. Bu zincir içerisine dahil olan bir başka sosyal medya ağı Snapchat oldu.  Ücretli aboneliğin adı “Snapchat Plus” olarak belirlenmiştir.

Tam olarak Snapchat Plus özellikleri ne olduğuna dair bilgi yok. Alessandro Paluzzi, Plus özelliği ile beraber kullanıcılara hangi hakların tanınacağını ortaya çıkardı. Abonelik hizmetinin fiyatını da Alessandro Paluzzi ortaya çıkarmıştır.

Snapchat Uygulaması Ücretli Oldu

Snapchat+ Türkiye’de Geçerli Mi? Snapchat Uygulaması Ücretli Oldu

Snapchat+ Türkiye’de geçerli mi? sorusunun cevabı şu anlık hayırdır. Fakat önümüzdeki günlerde Plus özelliğinin Türkiye’de uygulanabileceği olasılıklar arasındadır. Snapchat Plus hangi ülkelerde geçerliliğini devam ettiriyor?

 • Amerika Birleşik Devletleri,
 • Kanada,
 • Birleşik Krallık,
 • Fransa,
 • Almanya,
 • Avustralya,
 • Yeni Zelanda,
 • Suudi Arabistan
 • Birleşik Arap Emirlikleri.

Snapchat Plus Fiyatı Snapchat Uygulaması Ücretli Oldu

Snapchat Plus fiyatı şu anlık  3,99 dolar. İleriki süreçlerde fiyat artışları meydana gelebilir. Şu an 4 doları liraya çevirdiğimizde 73,12 TL sonucuna varıyoruz. Doların artması ile birlikte bu fiyatlarda artabilir. Akıllara Snapchat Plus bu fiyatı hak ediyor mu soruları gelmektedir.

Snapchat Uygulaması Ücretli Oldu

Snapchat Uygulaması Nedir? Snapchat Uygulaması Ücretli Oldu

Snapchat uygulamasını kullanmıyorsanız çok şey kaçırıyorsunuz. Uygulama, işleri ilginç tutan kaybolan bir hareketle birlikte bir fotoğraf paylaşımı ve mesajlaşma kasırgasıdır. Snapchat hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Snapchat, en popüler sosyal medya uygulamalarından biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Uygulama, kullanıcıların belirli bir süre sonra kaybolan fotoğrafları ve videoları (Snaplar olarak adlandırılır) paylaşmasına olanak tanır. Ayrıca uygulama üzerinden geçici olan mesajlar da gönderebilirsiniz.

Snapchat’in çekiciliği, geçiciliğinde yatmaktadır. Gönderilerinizin kaydedildiği ve herhangi bir zamanda görüntülenebildiği Facebook ve Instagram gibi diğer sosyal medya platformlarının aksine, Snap’ler bir kez görüntülendikten sonra kaybolur (eğer onları kaydetmezseniz, bu durumda Anılarınızda saklanırlar) .

Snapchat Uygulaması Ücretli Oldu

Snapchat

Snapchat genel olarak resim, video ve metin göndermek için kullanılan bir multimedya mesajlaşma uygulamasıdır. Evan Spiegel, Bobby Murphy ve Reggie Brown tarafından Stanford Üniversitesi’nde öğrenciyken yaratıldı. Uygulama ilk olarak 2011 yılında piyasaya sürüldü.

Snapchat, kullanıcıların fotoğraf veya video çekmesine ve metin veya çizim eklemesine olanak tanır. Bunlar belirli bir kullanıcıya veya kullanıcı grubuna gönderilebilir. Snapchat ayrıca kullanıcıların dünyanın dört bir yanından enstantane koleksiyonları olan canlı hikayeleri görüntülemelerine de olanak tanır.

Snapchat, geçici doğası nedeniyle gençler arasında popüler hale geldi. Görüntüler ve videolar, kaybolmadan önce yalnızca belirli bir süre dayanır. Bu, uygulamayı, sizin izniniz olmadan kaydedilmeleri veya paylaşılmaları konusunda endişelenmenize gerek kalmadan arkadaşlarınızla hızlı güncellemeleri veya anları paylaşmak için ideal hale getirir. Google ile diğer içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir