1. Anasayfa
 2. Mobil

Telefon Meşgulken Arayanı Görme

Telefon Meşgulken Arayanı Görme
Telefon Meşgulken Arayanı Görme
0

Telefon Meşgulken Arayanı Görme ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Türk Telekom meşgul olduğunda, Huawei telefon kullanıcıları, telefondaki yeşil “konuş” düğmesine basarak arayanı görebilir. Bu, kullanıcıların hattın diğer ucundaki kişiyle konuşmak için tuş takımında bir numaraya basması gereken diğer ağlardan farklıdır.

Telefon Meşgulken Arayanı Görme IPhone

Telefon Meşgulken Arayanı Görme IPhone, Yeni iPhone ile telefonunuz meşgul olsa bile kimin aradığını görebilirsiniz. Gelen aramayı cevaplamanız ve sonra kapatmanız yeterlidir. Bu özellik, bir toplantıda olduğunuz veya rahatsız edilmek istemediğiniz zamanlar için harikadır.

Arama Bekletme Nedir

Arama Bekletme Nedir, Çağrı Bekletme, abonelerin başka bir görüşmedeyken çağrı almalarını sağlayan bir özelliktir. Abone orijinal aramasını yanıtladığında yeni arama beklemeye alınır. İlk arayan daha sonra görüşmesine devam edebilir ve ikinci arayan, abonenin müsait olmadığı ve mesaj bırakabileceği konusunda bilgilendirilecektir.

Telefon Meşgulken Arayanı Görme

Telefonla Konuşurken Gelen Aramayı Görme Samsung

Telefonla Konuşurken Gelen Aramayı Görme Samsung, Telefonda konuşuyor ve aynı anda gelen bir aramayı cevaplamaya mı çalışıyorsunuz? Öyleyse, Samsung’un sizin için yeni bir çözümü var. Şirketin yeni Galaxy S8 ve S8+, “çift ekranlı çoklu görev” adı verilen bir özelliğe sahip. Bu, hem telefon ekranınızı hem de arayanın ekranını aynı anda görmenizi sağlar. Bu, ekranlar arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan konuşmaya devam edebileceğiniz anlamına gelir.

Xiaomi Telefon Meşgulken Arayanı Görme

Xiaomi Telefon Meşgulken Arayanı Görme, Telefonunuzdaysanız ve başka biri arıyorsa, farkı nasıl anlayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Elbette, birkaç işaret vardır: diğer kişi sinirleniyorsa veya sinirleniyorsa, sizden kibarca cevap vermenizi istemek yerine muhtemelen öfkeli bir tonda konuşmaya başlayacaktır; eğer sabitlerse, onları beklemeye almaya devam edin; ve son olarak, sesleri biraz değişmeye devam ederse – farklı kişiler için farklı tonlar – bunun nedeni bir çağrı merkezi veya taklitçi yazılımı kullanmaları olabilir. Ancak çoğu durumda bakmadan söylemek zor. Neyse ki, bir geçici çözüm var: cevaplamadan önce arayanın kim olduğunu görün! Arama geçmişinize veya son aramalarınıza gidin ve arayanın adını arayın. Tanımadığınız veya son zamanlarda konuşmadığınız biriyse, aramasını görmezden gelmeye değer olabilir.

Telefon Meşgulken Arayanı Görme

Turkcell Meşgulken Arayanı Görme, Telefonunuz meşgul olduğunda, arayan kişinin numarasını cevaplamanıza gerek kalmadan görebilirsiniz. Bu özellik çoğu telefonda mevcuttur ve aramayı cevaplayamasanız bile arayan kimliğinizi güncel tutmanın harika bir yoludur. Sadece tuşuna basın ve telefon, bir metin göndermek veya telefonda konuşmakla meşgul olsanız bile kimin aradığını size gösterecektir.

Meşgulken Arayanı Görme Türk Telekom

Meşgulken Arayanı Görme Türk Telekom, Türk Telekom, Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biridir. Müşterilerine çeşitli telefon, geniş bant ve televizyon hizmetleri sunmaktadır. Türk Telekom ayrıca ülke çapında çok sayıda çağrı merkezi işletmektedir. Bir müşteri bu merkezlerden birini aradığında, arayan kişinin meşgul olduğunu ve şu anda yardım edilemeyeceğini bildiren bir mesaj gösterilir.

Telefon Meşgulken Arayanı Görme

Huawei Telefon Meşgulken Arayanı Görme

Huawei Telefon Meşgulken Arayanı Görme, Telefonunuzdaysanız ve başka biri arıyorsa, farkı nasıl anlayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Elbette, birkaç işaret vardır: diğer kişi sinirleniyorsa veya sinirleniyorsa, sizden kibarca cevap vermenizi istemek yerine muhtemelen öfkeli bir tonda konuşmaya başlayacaktır; eğer sabitlerse, onları beklemeye almaya devam edin; ve son olarak, sesleri biraz değişmeye devam ederse – farklı kişiler için farklı tonlar – bunun nedeni bir çağrı merkezi veya taklitçi yazılımı kullanmaları olabilir. Ancak çoğu durumda bakmadan söylemek zor. Neyse ki, bir geçici çözüm var: cevaplamadan önce arayanın kim olduğunu görün! Arama geçmişinize veya son aramalarınıza gidin ve arayanın adını arayın. Tanımadığınız veya son zamanlarda konuşmadığınız biriyse, aramasını görmezden gelmeye değer olabilir.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir