1. Anasayfa
 2. Mobil

İphone Pil Sağlığını Koruma Taktikleri

İphone Pil Sağlığını Koruma Taktikleri
İphone Pil Sağlığını Koruma Taktikleri
1

İphone Pil Sağlığını Koruma Taktikleri ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. IPhone 11 Pil Sağlığı Yükseltme, Apple, performansı artırmak için iPhone 11 pil sağlığını güncelleyecek. Şirket, güncellemeyle ilgili herhangi bir bilgi yayınlamadı ancak yeni özellikler eklemesi ve cihazın pil ömrünü iyileştirmesi muhtemel.

Pil Sağlığı Kaç Olmalı

Pil Sağlığı Kaç Olmalı, Apple, performansı artırmak için iPhone 11 pil sağlığını güncelleyecek. Şirket, güncellemeyle ilgili herhangi bir bilgi yayınlamadı ancak yeni özellikler eklemesi ve cihazın pil ömrünü iyileştirmesi muhtemel.

İphone Pil Sağlığını Koruma Taktikleri

IPhone Pil Sağlığı 100 Yapma

IPhone Pil Sağlığı 100 Yapma, Bu nedenle, çoğu insan gibiyseniz, iPhone’un pil ömrünün şu anda ne durumda olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. İyi haber şu ki, daha iyi olmaya hazır! Apple, yeni pil sağlığı sisteminin artık sadece 30 dakikada %100 pil ömrüne izin vereceğini duyurdu.

IPhone Pil Sağlığı Koruma

IPhone Pil Sağlığı Koruma, iPhone kullanıyorsanız ve pilinizin sağlığı kötüyse, durumunu iyileştirmek için yapabileceğiniz birkaç şey vardır. İşte bir iPhone pilinin bakımıyla ilgili bazı ipuçları:
1. Telefonu doğrudan güneş ışığı altında veya dışarısı çok sıcakken kullanmaktan kaçının.2. Telefonu granit veya ahşap gibi sert yüzeylerden uzak tutun. Bu, pil üzerindeki stresi azaltmaya yardımcı olacak ve ayrıca agresif kullanımdan zarar görmesini önleyecektir.3. iPhone’unuz yerleşik bir şarj cihazıyla gelmiyorsa uyumlu bir şarj cihazı kullanın. Apple, pili %50’den fazla dolu olarak şarj etmemenizi önerir, ancak herhangi bir ekstra meyve suyu uzun vadede ömrünü uzatmaya yardımcı olur.4. Telefona bağlı olabilecek tüm kabloları çıkarın – bu, pilin amacına daha iyi hizmet edebilmesi için biraz güç boşaltacaktır.

IPhone 11 Pil Sağlığı Koruma

IPhone 11 Pil Sağlığı Koruma, iPhone 11 pilinizi sağlıklı tutmak istiyorsanız, bu ipuçlarını uyguladığınızdan emin olun.

İphone Pil Sağlığını Koruma Taktikleri

Pil Sağlığı Nasıl Korunur

Pil Sağlığı Nasıl Korunur, Pil, cihazlarınıza güç sağlayan elektronik cihazınızın hayati bir parçasıdır. Ancak, pili sağlıklı tutmak zor olabilir. Pilinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olacak birkaç ipucu:
– Pili düzenli olarak şarj edin. Pili şarj etmek, performansını artırmaya ve ömrünü uzatmaya yardımcı olacaktır.- Pili düzenli olarak temizlediğinizden emin olun. Pilin temizlenmesi toz ve diğer kalıntıların hücrelere girmesini ve sorunlara neden olmasını önlemeye yardımcı olacaktır.-Doğru bir şarj kablosu kullanın. Uygun wattlarda akım ve voltaj sağlayarak akülerinizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için şarj kabloları kullanılmalıdır.

IPhone Pil Sağlığı Arttırma

IPhone Pil Sağlığı Arttırma, iPhone’lar uzun pil ömrüyle bilinir, ancak bazı durumlarda pillerinin kalitesi düşebilir. Bu, özellikle iPhone’unuzu e-postaları kontrol etmek, internette gezinmek veya oyun oynamak gibi birçok görev için düzenli olarak kullanıyorsanız doğru olabilir. iPhone pil sağlığınızı iyileştirmeye yardımcı olmak için, izlemeniz gereken birkaç ipucu:
1. Kaliteli bir pil düşünülerek yapılmış bir elma telefon kılıfı kullanın.2. iPhone’unuzu temiz, kir ve çiziklerden uzak tutun.3. iPhone’unuzu şarj ettikten sonra tekrar kullanmadan önce en az 8 saat bekleyin.4. iPhone’unuzu 30 günden fazla şarjsız kaldıysa sıfırlayın.

İphone Pil Sağlığını Koruma Taktikleri

IPhone Pil ömrü Uzatma

IPhone Pil ömrü Uzatma, Apple, cihazınızın ömrünü uzatmanıza yardımcı olabilecek yeni bir iPhone pil ömrü uzatmasını piyasaya sürdü. Bu yeni özellik “Kablolu” olarak adlandırılıyor ve iOS 11 güncellemesinde mevcut. Bir iPhone 6 veya daha yenisine sahipseniz, pil ömrünüzü uzatmak için bu özelliği yüklemelisiniz. İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan Telefon Pil Ömrü Azalırsa Ne Olur içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir