1. Anasayfa
 2. Mobil

Facetime Ne Demek

Facetime Ne Demek
0

Facetime Ne Demek ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Facetime, kullanıcıların birbirleriyle ücretsiz olarak görüntülü görüşme yapmalarını sağlayan popüler bir uygulamadır. Ancak, Facetime çevrimiçi mi? Uygulama ve web sitesi mevcut olsa da, hizmet bazı insanlar için düzgün çalışmıyor gibi görünüyor. Bu, bazı kullanıcıların uygulamanın ve web sitesinin hala çalışır durumda olup olmadığını veya bir şeyler ters gittiğini merak etmesine neden oldu.

FaceTime Arama

FaceTime Arama, FaceTime, kullanıcıların görüntülü arama yoluyla arama yapmalarını sağlayan popüler bir arama uygulamasıdır. Kurulumu ve kullanımı kolaydır, bu da onu arama yapmak isteyen ancak telefon numarası olmayan veya telefonda konuşmak istemeyen kişiler için mükemmel bir seçim haline getirir. FaceTime aramaları ücretsizdir ve bunları uyumlu herhangi bir iPhone veya iPad cihazıyla kullanabilirsiniz.
FaceTime’ı kullanmak için bazı ipuçları:1. Telefonunuzun internete bağlı olduğundan ve yeterli pil gücüne sahip olduğundan emin olun.2. FaceTime uygulamasını açın ve henüz yapmadıysanız oturum açın.3. Tanıdığınız kişiler listesinden kişinizi seçin veya birini adına veya profil resmine göre arayın.

Facetime Ne Demek

FaceTime Arama Geçmişi

FaceTime Arama Geçmişi, Akıllı telefonlar ve uygulamalar çağında, birçok kişi cihazları aracılığıyla eller serbest arama yapar ve alır. Peki ya bu aramaların geçmişi? Çoğu insan gibiyseniz, yaptığınız veya aldığınız her aramanın kaydını tutmazsınız. Ancak biraz dedektiflik çalışmasıyla, FaceTime aramalarınızın kapsamlı bir geçmişini bir araya getirmek mümkündür.
FaceTime arama geçmişinizi izlemek için bazı ipuçları:-Herhangi bir arama yapmadan önce cihazınızın tamamen şarj olduğundan emin olun. FaceTime’dan pil tüketimi önemli olabilir.- Aradığınız ve FaceTime aramaları aldığınız kişilerin listesini kronolojik sırayla saklayın. Bu, kimin aradığını, konuşmanın ne zaman ve nerede gerçekleştiğini hatırlamanıza yardımcı olacaktır.

Facetime Ücretli Mi

Facetime Ücretli Mi, Facetime, kullanıcıların arkadaşları ve aileleri ile görüntülü sohbet etmelerini sağlayan popüler bir uygulamadır. Facetime ücretli mi? Bir uygulamanın ücretsiz mi yoksa ücretli mi olduğunu belirlemek zor olabilir, çünkü pek çok uygulama hemen belli olmayan uygulama içi satın almalar sunar. Ancak Facetime gibi bazı uygulamalar ücretli uygulamalar olduklarını açıkça belirtiyor. Bu nedenle, Facetime’ı ücretsiz kullanmak istiyorsanız, muhtemelen uygulama içi satın alımları devre dışı bırakmanız gerekecektir.

Facetime Ne Demek

Facetime Dinlenir Mi

Facetime Dinlenir Mi, Facetime, piyasadaki en popüler görüntülü arama teknolojilerinden biri olarak biliniyor. Ancak, Facetime gerçekten dinliyor mu? Bazı insanlar Facetime’ın dinlediğini ve söylediklerinize göre harekete geçeceğini söylerken, diğerleri bunun sadece bir eğlence aracı olduğuna ve bundan daha fazlasını yapamayacağına inanıyor. Facetime’ın dinleyip dinlemeyeceğine karar vermek her bireye kalmış.

Facetime çevrimiçi Olduğunu Nasıl Anlarız

Facetime çevrimiçi Olduğunu Nasıl Anlarız, Facetime’ın çevrimiçi olduğunu nasıl anlarız? Cevap sizi şaşırtabilir!

Facetime Ne Demek Türkçesi

Facetime Ne Demek Türkçesi, Facetime, iki kişinin telefonda konuşmasını veya birlikte video izlemesini sağlayan bir telefon görüşmesi ve görüntülü arama hizmetidir. Eylül 2014’ten beri Apple ürünlerinde kullanılmaktadır. Facetime konuşmak, fotoğraf ve video paylaşmak ve yüz yüze toplantılar için kullanılır.

Facetime Nedir Nasıl Kullanılır

Facetime Nedir Nasıl Kullanılır, Facetime, kullanıcıların diğer iPhone kullanıcılarıyla görüntülü sohbet etmesine olanak tanıyan bir telefon uygulamasıdır. App Store’da ücretsiz olarak kullanılabilir. Bir Facetime görüşmesi başlatmak için her iki kişinin de uygulamayı açması ve oturum açması gerekir. Oturum açtıktan sonra, herkes kişi listesinden bir kişi seçebilir veya birini adıyla arayabilir. Bağlandıktan sonra kamera deklanşör düğmesine basıp merhaba diyerek konuşmaya başlayabilirsiniz. Facetime’ı, birinin fotoğraflarına veya videolarına bakarak ne yaptığını görmek için de kullanabilirsiniz. İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir