1. Anasayfa
 2. Mobil

Telefon Pil Ömrü Azalırsa Ne Olur

Telefon Pil Ömrü Azalırsa Ne Olur
Telefon Pil Ömrü Azalırsa Ne Olur
1

Telefon Pil Ömrü Azalırsa Ne Olur ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Telefonunuzun pil ömrü düşükse ne olur? Telefonda vape yapamaz veya konuşamazsınız. Ve sen bunu bilmiyor bile olabilirsin. Düşük pil seviyeleri, işiniz ve akademik başarınız da dahil olmak üzere yaşamınızdaki birçok cihazı etkileyebilir. Ancak çoğu insan gibiyseniz, pil ömrünün %30’un altına düşene kadar ne kadar azaldığının farkına bile varmazsınız. Telefonunuzun pilinin bitmek üzere olup olmadığını nasıl anlayacağınız aşağıda açıklanmıştır:
1) Ekranı kontrol edin – Cihazlarınızdaki piller simgeleşmeye başlarsa (resimde), bu, pillerden birinde veya daha fazlasında bir sorun olabileceği anlamına gelir ve soruna neyin neden olduğunu kontrol etmeniz gerekir. Her şey yolunda görünüyorsa, ancak simgeler hala oradaysa, her şey normaldir.

Huawei Pil ömrü Uzatma

Huawei Pil ömrü Uzatma, Huawei, kullanıcıların pil ömrünü 10 güne kadar uzatmalarına yardımcı olacak yeni bir pil ömrü uzatma teknolojisini duyurdu. Bu teknolojiye “Saf Güç” denir ve Huawei’nin kendi Kirin 960 yonga setini kullanır. Pure Power ayrıca bekleme süresinin azaltılmasına ve veri performansının iyileştirilmesine yardımcı olacaktır.

Telefon Pil Ömrü Azalırsa Ne Olur

Android Pil ömrü Uzatma

Android Pil ömrü Uzatma, Android cihazınızda pil ömrü nasıl uzatılır
Android cihazlar, 3 saate kadar dayanabilen yerleşik bir pil ile birlikte gelir. Ancak cihazınızın daha uzun süre çalışmasını istiyorsanız yapabileceğiniz birkaç şey var. Bir yol, Pil Ömrü Uzatma adlı bir uygulama yüklemektir. Bu uygulama, tam şarjı daha kolay ve hızlı hale getiren özellikler ekleyerek Android telefonunuzun pil ömrünü optimize etmenize yardımcı olacaktır. Pil ömrünü uzatmanın diğer yolları arasında cihazınızın güç tasarrufu özelliklerini kullanmak, gereksiz uygulamaları devre dışı bırakmak ve arkadaşlarınız veya ailenizle sosyal ağlar kurmak yer alır.

Samsung Pil ömrü Uzatma

Samsung Pil ömrü Uzatma, Samsung pil ömrünü uzatma, Galaxy cihazınızın pil ömrünü uzatmanın yeni bir yoludur. Akıllı telefonunuza belirli bir özelliği ekleyerek pil ömrünü üç aya kadar uzatabilirsiniz. Bu özellik hakkında daha fazla bilgiyi Samsung’un web sitesinde bulabilirsiniz.

Telefon Pil Ömrü Azalırsa Ne Olur

Samsung Pil ömrü Bakma

Samsung Pil ömrü Bakma, Samsung pil ömrü genellikle piyasanın en iyisi olarak adlandırılır, ancak çok yakından bakmayın. Yakın zamanda yapılan bir araştırma, şirketin pillerinin eskisi kadar iyi olmadığını ortaya çıkardı.

Telefon Batarya ömrü ölçme

Telefon Batarya ömrü ölçme, Telefonun pil ömrü söz konusu olduğunda, hiçbir şey eski moda bir testten daha iyi olamaz. Telefonunuzun pil ömrünü kontrol etmek ve şarj etmek gibi birkaç basit görev yapmak, cihazınızın ne kadar iyi performans gösterdiğini ölçmenize yardımcı olabilir.
Bazı insanlar, telefonlarını mahvetmekten korktukları için telefonlarının pil ömrünü test etmekten vazgeçebilir. Ancak bunu yapmak, cihazınızın daha uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlamanıza yardımcı olabilir.

Telefon Pil ömrü Ne Kadar?

Telefon Pil ömrü Ne Kadar, Mevcut telefonun pil ömrü yaklaşık 3 saattir. Ancak bu numara telefonun kullanımına göre değişiklik gösterebilir. Ek olarak, bazı telefonların pil ömrü diğerlerinden daha uzundur. Telefon pilinin değiştirilmesi gerekmeden önce ne kadar süre dayanacağını bilmek önemlidir.

Telefon Pil Ömrü Azalırsa Ne Olur

1 şarj Kaç Dakikada Biter

1 şarj Kaç Dakikada Biter, Tipik bir cihazın şarj olması için geçen ortalama süre yaklaşık 3 saattir. Tam şarjı tamamlamak için bir iPhone 6 veya 6S yaklaşık 12 saat sürmelidir.

Telefon Pil ömrü Uzatma

Telefon Pil ömrü Uzatma, Telefonunuzu sürekli şarj etmek zorunda kalmaktan sıkıldınız mı? Eğer öyleyse, pil ömrünüzü uzatmak için yapabileceğiniz birkaç şey var. Biri, cihazınızda düşük güç modlarını kullanma alıştırması yapmaktır; bu, cihazınızı çalıştırmak için kullanılan güç miktarını azaltarak pil ömrünün korunmasına yardımcı olacaktır. Pil ömrünü uzatmanın başka bir yolu da bir lightscribe kullanmaktır; bu, telefonunuzun pilinde kaç saat kaldığını takip etmenize yardımcı olur ve belirli etkinlikleri buna göre zamanlamanıza yardımcı olabilir. Son olarak, eski bir Android telefonunuz varsa, yeni bir pil almayı düşünebilirsiniz; bu, telefonunuzun genel ömrünü korumaya yardımcı olacaktır. İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan Müzik Dinleyerek İngilizce Öğrenme içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir