1. Anasayfa
 2. Mobil

Arama Bekletme

Arama Bekletme
Arama Bekletme
0

Arama Bekletme ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Arama Bekletme, çoğu sabit hat ve cep telefonunda bulunan ve kullanıcının ilk aramadayken başka bir aramayı yanıtlamasına olanak tanıyan bir özelliktir. Arayan kişi beklemeye alındığında, telefon iki kez çalar ve ardından diğer hatta geçer. Şu anda bir görüşme yapıyorsanız ve başka biri ararsa, diğer hatta geçmeden önce telefonunuz üç kez çalar.

Samsung A8 Arama Bekletme

Samsung A8 Arama Bekletme, Samsung a8, başka bir aramadayken aramaları yanıtlamanıza olanak tanıyan yeni bir özelliğe sahiptir. Bu, aradığınız numaranın yanındaki yeşil düğmeye basılarak yapılır. Bu, diğer aramalarının bitmesini beklemek zorunda kalmadan devam ettirmek isteyen meşgul insanlar için harika.

Turkcell Arama Bekletme

Turkcell Arama Bekletme, Turkcell, Türkiye’nin en popüler cep telefonu servis sağlayıcılarından biridir. Ses ve veri planları dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunarlar. Ancak müşteri hizmetlerinin iyi bildiği bir şey, olağanüstü bekleme süreleridir.
Geçenlerde bir Turkcell temsilcisiyle konuşmak için telefonda bir saatten fazla beklemek gibi talihsiz bir deneyim yaşadım. Bekleme süresi tek sorun değildi; Ayrıca inanılmaz derecede kötü müşteri hizmetleriyle karşılaştım. Aramalarım sürekli olarak kesiliyor ve cevaplandıklarında genellikle sorumu anlamayan veya sorunumu çözmeme yardım edemeyen birine transfer ediliyordum. Turkcell’in benim gibi müşterileri memnun etmek istiyorsa oyununu hızlandırması gerektiği açık. Aksi takdirde, yakında başka bir sağlayıcıya geçeceğim.

Arama Bekletme

Türk Telekom Arama Bekletme

Türk Telekom Arama Bekletme, Bazı insanlar çalan telefonun sesini rahatsız edici ve rahatsız edici bulur. Bu, özellikle başka bir şeye konsantre olmaya çalışıyorlarsa geçerlidir. Bu kişiler için, gürültüyle meşgul oldukları için çaldığında telefona cevap vermek zor olabilir. Sabit hattınız varsa, arama bekletmenin farkında olabilirsiniz. Arama bekletme, bazı telefonlarda mevcut aramanız hala çalarken başka bir aramayı yanıtlamanıza olanak tanıyan bir özelliktir. İlk aramayı cevaplamanız ve ardından diğerine geçmeniz gerekmez. Telefonunuzdaki tuşlardan herhangi birine basarak her iki aramayı da aynı anda cevaplayabilirsiniz.
Cep telefonunuz varsa, arama bekletme sizin için çalışmayacaktır. Cep telefonları genellikle daha küçük ekranlara sahiptir ve aynı anda iki aramanın görüntülenmesine izin vermez.

Arama Bekletme

Arama Bekletme Nedir

Arama Bekletme Nedir, Arama Bekletme, çoğu sabit hat ve cep telefonunda bulunan ve kullanıcının ilk aramadayken başka bir aramayı yanıtlamasına olanak tanıyan bir özelliktir. Arayan kişi beklemeye alındığında, telefon iki kez çalar ve ardından diğer hatta geçer. Şu anda bir görüşme yapıyorsanız ve başka biri ararsa, diğer hatta geçmeden önce telefonunuz üç kez çalar.

Arama Bekletme Kodu

Arama Bekletme Kodu, Bir görüşme yaptığınızda ve başka biri konuşmak istediğinde telefonunuz çalar. Telefona cevap vermezseniz, biri açana kadar çalmaya devam edecektir. Buna “çağrı bekletme” denir. Çoğu kişi bu özelliği diğer aramalarını cevaplamak için kullanır. Ancak, diğer aramayı yoksaymak istiyorsanız kullanabileceğiniz bir kod vardır. Kod “00”.

Arama Bekletme

Arama BEKLETME Açma

Arama BEKLETME Açma, Bazı insanlar çalan telefonun sesini rahatsız edici ve rahatsız edici bulur. Bu, özellikle başka bir şeye konsantre olmaya çalışıyorlarsa geçerlidir. Bu kişiler için, gürültüyle meşgul oldukları için çaldığında telefona cevap vermek zor olabilir. Sabit hattınız varsa, arama bekletmenin farkında olabilirsiniz. Arama bekletme, bazı telefonlarda mevcut aramanız hala çalarken başka bir aramayı yanıtlamanıza olanak tanıyan bir özelliktir. İlk aramayı cevaplamanız ve ardından diğerine geçmeniz gerekmez. Telefonunuzdaki tuşlardan herhangi birine basarak her iki aramayı da aynı anda cevaplayabilirsiniz.
Cep telefonunuz varsa, arama bekletme sizin için çalışmayacaktır. Cep telefonları genellikle daha küçük ekranlara sahiptir ve aynı anda iki aramanın görüntülenmesine izin vermez.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir