1. Anasayfa
 2. Oyun

Ücretli En İyi APP Store Oyunları

Ücretli En İyi APP Store Oyunları
Ücretli En İyi APP Store Oyunları
1

Ücretli En İyi APP Store Oyunları ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Apple Store Oyun Yükleme, Konu ücretsiz oyunlar olduğunda iOS kullanıcıları birçok harika seçeneğe sahiptir. Oynamak için yeni bir oyun arıyor veya sadece zaman geçirmek için bir şey arıyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var. İşte şu anda indirebileceğiniz en iyi dört iOS oyunu.

App Store En Iyi Ücretli Oyunlar

App Store En Iyi Ücretli Oyunlar, App Store, oyunları bulmak için harika bir yerdir, ancak en iyilerini bulmak zor olabilir. İşte App Store’daki en iyi on Ücretli oyun.

Ücretli En İyi APP Store Oyunları

En Iyi IPad Oyunları 2022

En Iyi IPad Oyunları 2022, Play Store’daki en iyi ücretli uygulama, birçok özellik sunan popüler bir uygulamadır. Adı Instagram ve aylık 2,99 dolara mal oluyor.

IOS En Iyi Oyunlar ücretsiz

IOS En Iyi Oyunlar ücretsiz, Apple iPad dünyanın en popüler cihazlarından biri olmaya devam ederken, piyasada çok sayıda harika iPad oyununun olması şaşırtıcı değil. İşte 2022’nin en iyi dördü.

Ücretli En İyi APP Store Oyunları

Play Store'da En Iyi ücretli Uygulamalar

Play Store'da En Iyi ücretli Uygulamalar, Play Store’daki en iyi ücretli uygulama, birçok özellik sunan popüler bir uygulamadır. Adı Instagram ve aylık 2,99 dolara mal oluyor.

App Store En Iyi Oyunlar 2022

App Store En Iyi Oyunlar 2022, Apple’ın App Store’u, 2007’deki başlangıcından bu yana mobil oyunların bir numaralı adresi olmuştur. 2022’de, App Store’da tadını çıkarabileceğiniz bazı şaşırtıcı yeni ve heyecan verici oyunlar olacağından emin olabilirsiniz.

Ücretli En İyi APP Store Oyunları

Car Parking Multiplayer

Car Parking Multiplayer, Çok oyunculu araba park etme oyunları giderek daha popüler hale geliyor, oyuncular takım oluşturup birbirlerini geçmek için rekabet edebiliyor. Bu oyunlar çok eğlenceli olabilir, ancak kurması ve oynaması da zor olabilir. Neyse ki, başlamayı kolaylaştıran bazı harika araba park etme oyunu çok oyunculu seçenekleri var.

Genshin Impact (2020)

Genshin Impact (2020), Genshin Impact 2020’nin Japon dini ve manevi topluluğunda önemli bir olay olması bekleniyor. Bu olay, Japonya’nın dini ve manevi inançlarını nasıl tükettiği konusunda bir değişim görecek. Değişiklik, ülkenin geleceği üzerinde önemli bir etkisi olduğuna inanılan Genshin’in etkisinden kaynaklanıyor.

Minecraft (2011)

Minecraft (2011), iPhone ve iPod touch için bir oyun olan Minecraft, 2011’den beri piyasada. Oyun yaratıcı oynanışıyla popülerdir ve tek oyunculu veya çevrimiçi çok oyunculu olarak oynanabilir. MineCraft’ta oyuncular, dünyada bulunabilecek bloklardan bir şeyler inşa etmelidir. Bu bloklar, yeni yapılar veya sadece sade havalı şeyler oluşturmak için kullanılabilir.

Pokémon Go (2016)

Pokémon Go (2016), Pokémon Go, kullanıcıların Pokémon’u yakalamasına ve savaşmasına olanak tanıyan mobil cihazlar için yeni bir artırılmış gerçeklik oyunudur. Oyun Eylül 2016’da piyasaya sürüldü ve hızla popüler oldu.

En Iyi App Store Oyunları Ekşi

En Iyi App Store Oyunları Ekşi, Popüler Apple uygulama mağazası oyunları, son zamanlarda çok kolay olduğu ve yeterince zorlayıcı olmadığı için ateş altında kaldı. Bazı oyuncular oyunların sıkıcı ve yeterince ilgi çekici olmadığını düşünürken, diğerleri onları eğlenceli ve heyecan verici buluyor.

En Iyi App Store Oyunları

En Iyi App Store Oyunları, Popüler Apple uygulama mağazası oyunları, son zamanlarda çok kolay olduğu ve yeterince zorlayıcı olmadığı için ateş altında kaldı. Bazı oyuncular oyunların sıkıcı ve yeterince ilgi çekici olmadığını düşünürken, diğerleri onları eğlenceli ve heyecan verici buluyor.

Toca Life World

Toca Life World, En İyi Ücretli App Store Oyunları, Çeşitli Eğlence seçenekleri ve Zorluk Düzeyleri sunar. Yeni bir bulmaca oyunu ya da aksiyon oyunu arıyorsanız bu mağazaların size sunacakları var.

Among Us (2018)

Among Us (2018), MeToo ve kadın hareketi çağında, birçok insan “görünmez çoğunluk” saflarına katılmak istiyor.
Azınlık gruplarının görünmezliği, genellikle yoksulluk, ırkçılık ve fırsat eksikliği gibi sistemik sorunlar tarafından sürdürülür. Bununla birlikte, azınlıkların daha görünür hale gelmeleri ve ana akım topluma katılmaları için yollar vardır. Bir yol, bir grup oluşturmak ve onları öne çıkaracak faaliyetlerde bulunmaktır. Başka bir yol, topluluğunuzun diğer üyeleriyle ilişkiler kurmaktır, böylece onların geçmişleri ve deneyimleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Son olarak, bazı insanlar uyum sağlamaya çalışır ve bir bütün olarak topluluğun bir parçası olarak kabul edilmelerini umarlar.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan Orjinel Telefon Sarj Kablosu Kullanmanın Önemi içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir