1. Anasayfa
 2. Mobil

Apple Telefon Kılıfı Neden Çok Pahalı 2023

Apple Telefon Kılıfı Neden Çok Pahalı 2023
Apple Telefon Kılıfı Neden Çok Pahalı
1

Apple Telefon Kılıfı Neden Çok Pahalı ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. IPhone 11 Kılıf, iPhone 11 kılıfı, Apple kılıf serisine en son eklenen üründür. Bu kılıf sert plastikten yapılmıştır ve iPhone’unuz için çok fazla koruma sağlar. Sert kabuklu plastik harika bir tutuş sağlar ve iPhone’unuzun kaymasını veya çizilmesini önler. Telefon kılıfında ayrıca yerleşik bir yıldırım konektörü bulunur, böylece telefonu çıkarmadan telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

Lansman Kılıf Nedir?

Lansman Kılıf Nedir, Başlatma Vakası, bir projeye başlamadan önce çözülmesi gereken bir sorunu belirlemek ve çözmek için tasarlanmış bir plan veya senaryodur.

Apple Telefon Kılıfı Neden Çok Pahalı

Apple Kılıf Apple Telefon Kılıfı Neden Çok Pahalı?

Apple Kılıf, Yeni Apple MagSafe kasanızı nasıl temizlersiniz?
Apple MagSafe şarj cihazınızı televizyonlar, ev aletleri ve dizüstü bilgisayarlar gibi elektronik cihazlara güç sağlamak için kullanıyorsanız, şarj bağlantı noktasını temiz tutmanız önemlidir. Bunu, aşağıdaki basit adımları izleyerek yapabilirsiniz:1. Şarj portunu su veya hafif bir deterjanla agresif bir şekilde ıslatın. Bağlantı noktalarına gereksiz yere zarar vermediğinizden emin olun.2. Bağlantı noktalarında zamanla birikmiş olabilecek kir, toz veya diğer kalıntıları temizleyin. Doğru yapılmadığı takdirde yolda sorun yaratabileceğinden, temizlerken nazik olun.3. Yakın zamanda değiştirildiyse kasaları yeniden takın ve tüm kabloların düzgün şekilde yeniden sıkıldığından (veya gerekirse kesildiğinden) emin olun.

Apple Lansman Kılıf

Apple Lansman Kılıf, Apple, çizilmelere ve düşmelere karşı koruma sağlayan yeni bir iPhone kılıfı çıkardı. Yeni kasa, temperli cam olan sert bir kabuktan yapılmıştır. Telefonun kamerası ve yıldırım konektörü de korumalı.

Apple şeffaf Kılıf Sararır Mi? Apple Telefon Kılıfı Neden Çok Pahalı

Apple şeffaf Kılıf Sararır Mi, iPhone 6 ve 6S artık Silver ve Rose Gold olmak üzere iki yeni renkte mevcut ancak bazı kullanıcılar, her iki renkte satın aldıkları şeffaf kılıfların ışığa maruz kaldığında sarardığını bildiriyor. Bu cihazlardan birine sahipseniz, değiştirilmesi için yerel bir Apple mağazasına götürmenizi öneririz.

Apple Telefon Kılıfı Neden Çok Pahalı

Apple Orjinal Kılıf IPhone 11

Apple Orjinal Kılıf IPhone 11, Apple’ın telefon kılıfları için çok fazla ücret almak için güçlü bir nedeni var. Her şeyden önce, ürünlerini çizilmelere ve eziklere karşı korumak istiyorlar. Bununla birlikte, birçok kişi bu kasaların yüksek maliyetinin bu kasalarda kullanılan malzemelerin yüksek kalitesinden kaynaklandığına inanmaktadır.
Apple Telefon Kılıflarında kullanılan en yaygın malzemelerden bazıları silikon, karbon fiber ve sentetik deridir. Bu malzemelerin üretilmesi pahalıdır ve genellikle Apple ürünleri için kaliteli kılıflar oluşturmak için özel eğitim ve ekipman gerektirir. Ayrıca, her kılıf benzersizdir ve şişkin kalmasını sağlamak ve telefonu nakliye sırasında herhangi bir hasardan korumak için özel bakım gerektirir.

IPhone 11 Orjinal Kılıf

IPhone 11 Orjinal Kılıf, Apple’ın orijinal iPhone 11 kılıfı, şık ve modern bir tasarıma sahiptir. Telefonun arkası, dayanıklılık ve koruma sağlayan sert kabuklu bir malzemeden yapılmıştır. iPhone 11 orijinal kılıfında ayrıca kamera ve hoparlör için bir bölme bulunur.

Apple Telefon Kılıfı Neden Çok Pahalı

MagSafe Kılıf

MagSafe Kılıf, Yeni Apple MagSafe kasanızı nasıl temizlersiniz?
Apple MagSafe şarj cihazınızı televizyonlar, ev aletleri ve dizüstü bilgisayarlar gibi elektronik cihazlara güç sağlamak için kullanıyorsanız, şarj bağlantı noktasını temiz tutmanız önemlidir. Bunu, aşağıdaki basit adımları izleyerek yapabilirsiniz:1. Şarj portunu su veya hafif bir deterjanla agresif bir şekilde ıslatın. Bağlantı noktalarına gereksiz yere zarar vermediğinizden emin olun.2. Bağlantı noktalarında zamanla birikmiş olabilecek kir, toz veya diğer kalıntıları temizleyin. Doğru yapılmadığı takdirde yolda sorun yaratabileceğinden, temizlerken nazik olun.3. Yakın zamanda değiştirildiyse kasaları yeniden takın ve tüm kabloların düzgün şekilde yeniden sıkıldığından (veya gerekirse kesildiğinden) emin olun. İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan İphone Pil Sağlığını Koruma Taktikleri içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir