1. Anasayfa
 2. Oyun

Counter-Strike Global Offensive Sistem Gereksinimleri

Counter-Strike Global Offensive Sistem Gereksinimleri
Counter-Strike Global Offensive Sistem Gereksinimleri
0

Counter-Strike Global Offensive Sistem Gereksinimleri ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Counter-Strike Global Offensive, çalıştırmak için sistem gereksinimleri gerektiren oldukça popüler bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun Valve Corporation tarafından geliştirildi ve 21 Ağustos 2007’de piyasaya sürüldü. CS:GO, Intel Core i3 işlemci veya AMD Phenom II X6 1090T işlemci, 4 GB RAM ve GeForce GTX 460 veya Radeon HD 5770 grafik kartı gerektirir. Ek sistem gereksinimleri, 50 GB boş sabit sürücü alanı ve Windows 7 veya 8 64 bit yüklemeyi içerir.

Cs:go Sistem Gereksinimleri Maximum Counter-Strike Global Offensive Sistem Gereksinimleri

Cs:go Sistem Gereksinimleri Maximum, CS:GO, Valve Corporation tarafından geliştirilen popüler bir birinci şahıs nişancı oyunudur.

Counter-Strike Global Offensive Sistem Gereksinimleri

CS GO İndir Counter-Strike Global Offensive Sistem Gereksinimleri

CS GO İndir, CS GO, Valve Corporation tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir birinci şahıs nişancı video oyunudur. Oyun, şirketin Source motorunun unsurlarını içeren Half-Life serisinin devamı niteliğindedir. 22 Ağustos 2012’de Microsoft Windows ve OS X için yayınlandı. O yılın 12 Eylül’de bir Linux sürümü yayınlandı. Oyun, tek oyunculu ve çok oyunculu modları içerir.
CS GO, piyasaya sürüldüğü andan itibaren birçok eleştirmen tarafından oynanışını, grafiklerini ve gerçekçiliğini övdüğü eleştirel beğeni topladı. O zamandan beri çeşitli yayınlar tarafından derlenen birkaç “tüm zamanların en iyi oyunları” listelerine dahil edildi. 9 Mayıs 2019 itibariyle CS GO, tüm platformlarda 125 milyondan fazla indirildi.

Counter Strike: Global Offensive Kaç GB

Counter Strike: Global Offensive Kaç GB, Counter Strike: Global Offensive, 500 milyondan fazla kez indirildi. Bu oyun diğer popüler çevrimiçi nişancı oyunlarıyla nasıl karşılaştırılır? Onu bu kadar popüler yapan temel özellikler nelerdir?

Counter Strike

Counter Strike, Counter Strike, Valve Corporation tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı video oyunudur. Oyun PC için 15 Ağustos 1999’da ve PlayStation için 18 Kasım 2000’de piyasaya sürüldü. Daha sonra OS X ve Linux’a taşındı. Counter Strike’da oyuncular, dünyanın çeşitli yerlerinde düzenlenen bir dizi terörist saldırıda birbirlerine karşı savaşırlar. Oyunun amacı, ya hedefleri tamamlayarak kazanmak ya da tüm rakipleri ortadan kaldırmaktır. Devam filmleriyle birlikte Counter Strike, çevrimiçi çok oyunculu bir oyun olarak piyasaya sürüldü.

Counter-Strike Global Offensive Sistem Gereksinimleri

Counter Strike Online 2 (2013)

Counter Strike Online 2 (2013), Counter Strike Online 2, orijinal Counter Strike’ın devamı olan birinci şahıs nişancı video oyunudur. Valve Corporation tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. Counter Strike Online 2’de oyuncular sanal gerçeklik ortamında bir dizi turda birbirlerine karşı savaşırlar. Turlar, tüm düşmanları yok ederek veya haritadaki belirli noktaları ele geçirerek kazanılır. Ek Öğeler, Silahlar ve Nakit için isteğe bağlı mikro işlemlerle oyunu indirmek ve oynamak ücretsizdir.

Counter-Strike Online (2008)

Counter-Strike Online (2008), Counter-Strike Online, Counter-Strike serisine dayanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. Oyun Nerve tarafından geliştirildi ve 2008’de GameSpot tarafından yayınlandı. Daha sonra Ekim 2017’de Microsoft Windows için resmi bir sürümle iOS ve Android cihazlara taşındı.

Counter-Strike: Condition Zero (2004)

Counter-Strike: Condition Zero (2004), Counter-Strike: Condition Zero, Valve Corporation tarafından geliştirilen ve Sierra Online tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. Microsoft Windows ve OS X için 14 Ekim 2004’te piyasaya sürüldü. Oyun, aynı motoru paylaşan Half-Life 2’nin öncülüdür. Counter-Strike: Condition Zero, dünya çapında bir çatışma döneminde, 2027 yılında geçiyor. Oyuncu, dört karakterden birinin (asker, terörist, paralı asker veya bilim adamı) kontrolünü ele alır ve rehineleri kurtarmak veya düşman mevzilerini yok etmek gibi hedeflere ulaşmak için bir dizi seviye boyunca taktik savaşa girer.

CS:GO Minimum Sistem Gereksinimleri

CS:GO Minimum Sistem Gereksinimleri, Counter-Strike: Global Offensive için minimum sistem gereksinimleri Valve tarafından açıklandı. Oyunu çalıştırmak için gereken minimum özellikler şunlardır: OS: OS X 10.

Counter-Strike Global Offensive Sistem Gereksinimleri

Valorant Sistem Gereksinimleri Counter-Strike Global Offensive Sistem Gereksinimleri

Valorant Sistem Gereksinimleri, Valorant, topluluk ve işbirliğini vurgulayan yeni nesil bir sosyal ağ platformudur. Platform, bilgi ve bilgi alışverişini kolaylaştıran bir sosyal ağ platformu olan valorant sisteminin gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.
Valorant, aşağıdaki özellikler göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır:1) Kullanımı kolaydır.2) Güvenlidir.3) Güvenilirdir.4) Hızlıdır.5) Kullanıcı dostudur.6) Diğer uygulamalarla iyi bütünleşir.7) Birçok dili ve kültürü destekler.

Counter Strike: Global Offensive Sistem Gereksinimleri 2022

Counter Strike: Global Offensive Sistem Gereksinimleri 2022, Counter Strike: Global Offensive, oyunu oynamak için bilgisayarınızda en az 6 GB depolama alanı gerektirecektir. Bu, önceki 4GB minimumdan daha fazladır. Oyun ayrıca en az 3GHz, 8GB RAM’li bir Intel Core i5-2400 veya AMD FX-6300 işlemci ve bir GeForce GTX 660 veya Radeon HD 7870 grafik kartı gerektirecek.

CS:GO

CS:GO, CS:GO, Valve Corporation tarafından geliştirilen ve yayınlanan popüler bir çevrimiçi birinci şahıs nişancı (FPS) video oyunudur. 7 Ekim 2009’da Microsoft Windows ve OS X için piyasaya sürüldü. Oyun, Half-Life 2 modu Counter-Strike: Global Offensive’in devamı niteliğindedir. Eylül 2017’de CS:GO, Wine ile Linux kullanıcıları için Steam platformunda kullanıma sunuldu.

Counter-Strike: Global Offensive (2012)

Counter-Strike: Global Offensive (2012), Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), Valve Corporation tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir birinci şahıs nişancı video oyunudur. 22 Ağustos 2012’de Microsoft Windows, OS X ve Linux platformları için yayınlandı. Oyun, Counter-Strike serisinin dördüncü oyunudur. CS:GO, geleneksel silahları, el bombaları, flaş patlamaları ve keskin nişancı tüfekleri gibi gerçek hayatta kullanılanları simüle eden cihazlarla değiştirir. Oyun, takım oyununa odaklanır ve ham hız üzerinden atış doğruluğunu vurgular. CS:GO, Counter-Strike formülünün modernizasyonunu öven ve önceki bölümlere kıyasla yeni içerik eksikliğini eleştiren eleştirmenler tarafından olumlu karşılandı.

Counter-Strike (2000)

Counter-Strike (2000), Counter-Strike, Valve Corporation tarafından oluşturulan birinci şahıs nişancı video oyunu serisidir. Seri, 2000 yılında ticari bir başarı elde eden Counter-Strike’ın piyasaya sürülmesiyle başladı. 2004 yılında, kooperatif çok oyunculu oyun kavramını tanıtan Counter-Strike: Source piyasaya sürüldü. O zamandan beri, çeşitli devam filmleri ve yan ürünleri yayınlandı. 2019 itibariyle, dizi 25 milyonun üzerinde kopya sattı.

Counter-Strike: Source (2004) Counter-Strike Global Offensive Sistem Gereksinimleri

Counter-Strike: Source (2004), Counter-Strike: Source, Half-Life 2 motorunun çok oyunculu oyunlara izin veren bir modifikasyonudur. 2004’te piyasaya çıktı ve hemen popüler oldu ve şimdiye kadar yapılmış en popüler birinci şahıs nişancı oyunlarından biri olarak kaldı. Counter-Strike: Source ayrıca çok sayıda yeni seviye, mod ve oyun modunun oluşturulmasına izin veren kapsamlı mod oluşturma topluluğuyla da dikkat çekiyor.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan Need For Speed Most Wanted Sistem Gereksinimleri içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir