1. Anasayfa
 2. Genel

En iyi Udemy Kursları 2021

En iyi Udemy Kursları 2021
en iyi udemy kursları
0

En iyi Udemy Kursları

En iyi Udemy kursları tasarımdan yazılıma, dijital pazarlamadan sağlığa, Excel’den piyanoya, İngilizceden aşçılığa kadar geniş bir yelpazeye sahip. Verimli vakit geçirmenizi sağlayacak, kişisel gelişiminize katkıda bulunacak bu kurslar, yeteneklerinizi ortaya çıkarmanız ve onları doğru kullanmanız açısından da büyük önem taşıyor.

Udemy, dünyada en çok kullanılan eğitim platformlarının başında geliyor. Ücretli ve ücretsiz binlerce fırsat sunan Udemy, Eren Bali adında bir Türk yazılımcı tarafından hayata geçirildi.

Çocuk, genç ve yetişkinlere özel sayısız eğitimin yer aldığı bu platform, pek çok eğitimci için internetten kazanç kapısı durumunda. Tabii ki gönüllü sunumlar yapanlar da var. Özetle burası, çevrimiçi kurs hazinesi!

en iyi udemy kursları
en iyi udemy kursları

En Popüler Udemy Kursları 2021

Klasik bir söz olacak fakat öğrenme, yaşam boyu devam etmesi gereken bir süreç. Hele içinde bulunduğumuz bilgi ve teknoloji çağında bu, tercih meselesi değil zorunluluk. Ne kadar çok bilirseniz ve ne kadar beceriye sahip olursanız kariyer basamaklarını o kadar hızlı tırmanma şansı yakalıyorsunuz.

İşte Udemy, bizi oturduğumuz yerden bu fırsata kavuşturuyor. Dolayısıyla öğrenmemek için geçerli bir bahanemiz olamaz. Paranıza ve zamanınıza değecek en güzel Udemy kursları size çok şey katacak. Bu zengin çeşitlilik arasından ihtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza göre bir seçim yapabilirsiniz.

Neyse, 2021 Udemy kursları listesi oldukça kabarık.

Udemy İngilizce Kursu

Günümüzün en çok konuşulan dillerinden biri İngilizce. Öyle ki anaokuluna giden çocuklar bile rahatlıkla İngilizce öğrenebiliyor. Turistik gezilerde, iş seyahatlerinde, kültürel aktivitelerde karşımıza çıkan bu dil, iş bulma noktasında da büyük avantaj sağlıyor.

Anadil düzeyinde İngilizce bilen Türk eğitmenler veya zaten anadili İngilizce olanlar Udemy sayesinde evlere konuk oluyor. İngilizce namına hiç bilginiz olmasa bile 0’dan başlayıp kısa zamanda epey mesafe katetmeniz mümkün. İngilizce konuşma, okuma ve yazma kabiliyeti kazanmanıza yardım edecek Udemy İngilizce kursları için bu adresi tıklayabilirsiniz.

Kur’an Kursu

En iyi Udemy online kursları içinde böyle bir kategorinin yer aldığını ilk defa duyuyor olabilirsiniz. Kur’an kursuna gitme imkânı olmayan Müslümanlar, Udemy üzerinden de Kur’ân-ı Kerîm öğrenebilir. Yüce kitabımızı usulüne uygun, doğru bir şekilde tecvid üzere okumayı öğreten bu kurslar, deneyimli hocalar tarafından gerçekleştiriliyor. Hatta hâfızlık eğitimi de veriliyor.

Abdest ve namaz gibi ibadetler de uygulamalı olarak gösteriliyor. Kursu incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Spor Kursları

En iyi Udemy eğitimleri arasında bedenimizin ve ruhumuzun gıdası olan sporun yer almaması düşünülemez. Stresimizi, yorgunluğumuzu ortadan kaldıracak, sağlıklı kalmamıza yardım edecek, vücut kondisyonumuzu geliştirecek farklı egzersiz programları için bu eğitimlerden yararlanabiliriz.

Platform üzerinde yoga, pilates ve fitness gibi sayısız etkinlik uygun fiyatlarla evinize kadar geliyor.

Online spor kurslarına buradan ulaşabilirsiniz.

en iyi udemy kursları
en iyi udemy kursları

Udemy Yazılım Kursları

Programlamaya ilginiz varsa, bu sektörde iyi bir kariyer sahibi olmayı hedefliyorsanız Udemy ’deki yazılım kursları çok işinize yarayacak! Yazılım bilginiz olmasına gerek yok. Bu kurslar zaten yolun başında olanlar için.

Eğitimleri tamamladığınızda yazılım geliştirebilecek düzeye gelebilir, otomasyon yazılımları programlayabilirsiniz. Kısaca uçsuz bucaksız yazılım dünyasında yerinizi alıp büyük işlere ve güzel kazançlara yelken açabilirsiniz.

Online yazılım kurslarını buradan inceleyebilirsiniz.

Kodlama kursları da sunuluyor. Yazılım kurslarıyla benzerlik taşıyan bu eğitimler, kod bilgisi öğrenmek isteyenlere hitap ediyor. API’ları, Python, Bootstrap, Django vb. programlama dillerini nasıl kullanacağınıza ilişkin eğitimler kodlama kurslarında sunuluyor.

Online kodlama eğitimleri için buraya bakabilirsiniz.

en iyi udemy kursları
en iyi udemy kursları

Diksiyon Kursları

Diksiyon ve ses dersleri, dilinizi en verimli şekilde konuşmayı öğretir. Topluluk önünde daha akıcı ve etkileyici konuşma becerisi kazandırır.

Listemizdeki hemen hemen tüm en iyi Udemy kursları fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor. Bu kursların da makul fiyatlarda olduğu söylenebilir. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

En İyi Udemy Kursları Listesi

En iyi Udemy kursları arasından seçim yaparken kaç yorum aldıklarına bakın, yorumları inceleyin. Derecelendirme puanının 4,5 yıldızın üzerinde olmasına özen gösterin. Kursla ilgili bilgileri dikkatlice okuyun. Güncellenme tarihine bakın. Kursun eğitmeni hakkında bilgi edinin. Eğitmenin nasıl konuştuğuna dikkat edin. Sesi rahatsız ediyor mu? Çok yavaş veya çok hızlı mı konuşuyor?

Ayrıca kurs araması yaparken filtreleme ve sıralama seçeneklerini kullanarak beklentilerinize uygun daha spesifik sonuçlara ulaşabilirsiniz. Sık sık Udemy kurs indirimleri gerçekleşiyor, bunları da takip etmeniz öneriliyor. Bu arada aldığınız ücretli kurs sizi tatmin etmezse 1 ay içinde paranızı geri almanız mümkün.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir