1. Anasayfa
 2. Mobil

İphone Face ID Özelliği 2022

İphone Face ID Özelliği 2022
İphone Face ID Özelliği 2022
1

İphone Face ID Özelliği 2022 ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Birçok insan için iPhone X’in Face ID’si bir sır olarak kalıyor. Cihaz aylardır piyasada ve Apple bu sorun için bir düzeltme yayınlamadı. İnsanlar artık Face ID sorununa çözüm bulmak için çevrimiçi kaynaklara yöneliyor.
Bazı insanlar, iPhone X’lerini onarmak için üçüncü taraf bir uygulamaya başvurmak zorunda olduklarını keşfettiler. Diğerleri, cihazlarını arsız bir şekilde söküp, herhangi bir sorun yaşamadan yeni Face ID’lerle yeniden takma konusunda başarılı oldular. iPhone X faceID sorununuz için bir çözüm arıyorsanız, sert bir şey yapmadan önce bir uzmana danışmalısınız.

Face ID çalışmıyor Ne Demek

Face ID çalışmıyor Ne Demek, Apple’ın Face ID’si iPhone 11.1’imde çalışmıyor. Telefonu yeniden başlatmayı, Apple Store’a gitmeyi ve hatta Face ID’yi kaldırmayı/yeniden yüklemeyi denedim ama işe yaramıyor. Ne olduğunu bilen var mı?

İphone Face ID Özelliği 2022

IPhone 11 Face ID çalışmıyor

IPhone 11 Face ID çalışmıyor, Bir iPhone 11 kullanıcısı Face ID’lerinin çalışmadığını bildiriyor. Bu sorun yaygın görünüyor, bu nedenle bu sorunu yaşayıp yaşamadığınızı ve en son Apple üretici yazılımının kurulu olup olmadığını kontrol etmeniz önemlidir.

IPhone 11 Face ID

IPhone 11 Face ID, iPhone 11, mevcut yüz tanıma sisteminden daha güvenli ve verimli olduğu söylenen yeni bir yüz tarama sistemine sahip. Face ID’nin, kullanılan diğer tüm kimlik doğrulama sistemlerinden daha hızlı, daha güvenilir ve kullanımı daha kolay olduğu söyleniyor.

IPhone Face ID çalışmıyor

IPhone Face ID çalışmıyor, iPhone kullanıcıları artık iPhone Face ID özelliğinin yardımıyla telefonlarına bir yüz ekleyebilir. Bu özellik hem Apple Watch’ta hem de iPhone’da mevcut ve kullanmak için kullanıcının yüzünün bir selfie’sinin kaydedilmesi gerekiyor. Bu yüz tanıma sisteminin, telefondaki şifre yöneticisi, finansal kayıtlar ve daha fazlası gibi bazı özelliklere güvenli erişim için kullanılabileceği söyleniyor.

İphone Face ID Özelliği 2022

Face ID Nedir

Face ID Nedir, Face ID, Apple’ın iPhone’unda bulunan ve kullanıcıların bir parola ile veya yüzlerini kullanarak cihazın kilidini açmasına olanak tanıyan bir güvenlik özelliğidir. Face ID, ilk olarak 2015 yılında Apple’ın Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nda duyuruldu ve o zamandan beri belirli iPhone’larda yayınlandı. Bu özellik tüm iPhone’larda mevcut değildir, ancak çoğu için varsayılan güvenlik ayarıdır.

IPhone 11 Yüz Tanıma Kilidi Açma

IPhone 11 Yüz Tanıma Kilidi Açma, Apple, iPhone 11 için kullanıcıların cihazlarının kilidini yalnızca yüzleriyle açmalarına olanak tanıyan yeni bir özelliği duyurdu. Bu yeni özellik Face Unlock olarak adlandırılıyor ve Apple ürünlerinde kullanılan Face ID teknolojisine dayanıyor. Face Unlock, cihazınızın kilidini yalnızca yüzünüzle açarak çalışır. Bu özelliğin dezavantajı, yüzünüz çok yaşlıysa veya Apple’ın kullandığından farklı bir cilt tipine sahipseniz çalışmayabilir.

İphone Face ID Özelliği 2022

Apple Yüz Tanıma Davası Nasıl Açılır?

Apple Yüz Tanıma Davası Nasıl Açılır, Apple iPhone’unuz varsa ve cihazınızın yüz tanıma sistemini açarken sorun yaşıyorsanız, yardımcı olmak için uygulayabileceğiniz birkaç adım vardır. İlk olarak, iPhone’unuzun tamamen şarj olduğundan emin olun. Ardından, telefonunuzun güvenlik ayarlarını açmayı deneyin. Son olarak, Apple müşteri hizmetlerini aramayı deneyin.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan Kolay Fransızca Öğrenmenin Yolları 2022 içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir