1. Anasayfa
 2. Oyun

Korku Oyunları 2022

Korku Oyunları 2022
Korku Oyunları 2022
1

Korku Oyunları 2022 ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Online Korku Oyunları, Bir yanda sizi korku dolu bir maceraya çıkaran oyunlar var. Öte yandan korkuyla alakası olmayan oyunlar da var. Örneğin Farmville, tamamen eğlenmek ve iyi vakit geçirmek üzerine kurulu bir oyundur.

Eski Korku Oyunları

Eski Korku Oyunları, Eski korku oyunları hala popülerdir ve farklı platformlarda bulunabilir. Eşsiz oyun mekanikleri ve yarattıkları ürkütücü atmosfer için eğlenebilirler. En iyi bilinen eski korku oyunlarından bazıları System Shock 2, Silent Hill ve The Evil Within’dir.

Kasmayan Korku Oyunları

Kasmayan Korku Oyunları, Korku oyunları, oyuncuları meşgul etmek için genellikle ortama, atmosfere ve sürükleyici müzik kullanımına dayanan bir türdür. Birçok oyun eğlenceli olsa da, diğerlerinden daha iyi olan bazı oyunlar vardır. İşte iki örnek: “Elm Sokağı Kabusu” ve “The Shining”.

Korku Oyunları 2022

Türk Korku Oyunları PC

Türk Korku Oyunları PC, Türk korku oyunları PC, Türkiye’den gelen en iyi bilinen oyunlardan bazılarıyla giderek daha popüler hale geliyor. Bu oyunlar, sizi koltuğunuzun kenarında tutacağından emin olan benzersiz ve korkunç bir deneyim sunuyor. Sizi anlamsızca korkutacak bir şey arıyorsanız, Türk korku oyunları PC’ye mutlaka göz atın!

Korku Oyunları PC

Korku Oyunları PC, Korku oyunları, birçok geliştiricinin yeni ve yenilikçi başlıklar yaratmasıyla son birkaç yılda giderek daha popüler hale geldi. En popüler korku oyunlarından bazıları Resident Evil, The Girl With The Dragon Tattoo ve Silent Hill’dir.

Korku Oyunları 2022

Evde Oynanan Korku Oyunları

Evde Oynanan Korku Oyunları, korku oyunları her yıl daha popüler hale geliyor. Farklı platformlarda bulunabilirler ancak en popüler olanları konsol oyunları gibi görünüyor. Bu tür bir süredir ortalıkta dolaşıyor, ancak popülaritesinde yalnızca son zamanlardaki artış fark edildi.

En Iyi Korku Oyunları

En Iyi Korku Oyunları, En iyi korku oyunları, oyuncuları korkutan oyunlardır. İster zıplama korkuları, ister karanlık ve ürkütücü anlar, isterse sizi huzursuz hissettiren iyi hazırlanmış bir sahne olsun, bu oyunlar gerçekten bir süreliğine aklınızı bir şeylerden uzaklaştırma potansiyeline sahip. Sözü daha fazla uzatmadan, işte mevcut piyasadaki en iyi 8 korku oyunu.

Korku Oyunları 2022

2021 Korku Oyunları

2021 Korku Oyunları, 2021’de korku oyunları, oyun endüstrisinde bir dayanak noktası olacak. En çok beklenen oyunlardan bazıları “Hexenhaus”, “Bloodborne” ve “The Division 4.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan Otomobil İçin Navigasyon içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir