1. Anasayfa
 2. Oyun

En Çok Oynanan Oyunlar

En Çok Oynanan Oyunlar
En Çok Oynanan Oyunlar
1

En Çok Oynanan Oyunlar ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. 2022’de PC’de en çok oynanan oyunların FIFA 18, Overwatch ve CS:GO olması planlanıyor. Online En çok Oynanan Oyunlar, İnternetteki en popüler oyunlar saatlerce oynanan oyunlardır. Bu oyunlardan bazıları Farmville, Candy Crush ve Pokémon Go gibi aktiviteleri içerir. Bu oyunlar, bağımlılık yapıcı nitelikleri ve yorulmadan veya sıkılmadan oynanabilecekleri süre nedeniyle çok popüler hale geldi.

En çok Oynanan Oyunlar Listesi

En çok Oynanan Oyunlar Listesi, Bugün internette en çok oynanan oyunların listesine değineceğiz. Bu liste, bir dizi farklı kaynak tarafından toplanan verilere dayanmaktadır. Bu nedenle, en sevdiğiniz oyun ne olursa olsun, sıralamasını görmek için bu makaleye göz atmayı unutmayın!

En Çok Oynanan Oyunlar

Dünyada En çok Oynanan Oyunlar 2023

Dünyada En çok Oynanan Oyunlar 2023, Dünya Ekonomik Forumu’na göre dünyadaki en popüler video oyunları, mobil cihazlarda oynanan oyunlardır. Rapora göre en aktif oyunculara sahip ilk beş ülke Çin, Hindistan, Brezilya, Nijerya ve Güney Afrika. Bu ülkeler 1,3 milyardan fazla nüfusa sahiptir ve günde ortalama 78 dakika oyun oynamaktadır.

2023 En çok Oynanan Oyunlar

2023 En çok Oynanan Oyunlar, 2022’de en popüler oyunlar mobil cihazlara dayalı oyunlar olacak. Bu oyunlar, son yıllarda daha popüler hale geldiklerinden, muhtemelen artırılmış gerçeklik oyunları olacaktır. Bu oyunlar birçok şekilde olabilir ve hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından oynanabilir.

Türkiye’de En çok Oynanan Oyunlar 2022

Türkiyede En çok Oynanan Oyunlar 2022, Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre Türkiye’deki en popüler oyunlar FIFA 18, Madden NFL 18 ve Fortnite. Bu üç oyun, ülkedeki tüm çevrimiçi oyun süresinin neredeyse yarısını oluşturuyor.

En Çok Oynanan Oyunlar

En çok Oynanan Oyunlar PC

En çok Oynanan Oyunlar PC, Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre Türkiye’deki en popüler oyunlar FIFA 18, Madden NFL 18 ve Fortnite. Bu üç oyun, ülkedeki tüm çevrimiçi oyun süresinin neredeyse yarısını oluşturuyor.

En çok Oynanan Oyunlar Mobil

En çok Oynanan Oyunlar Mobil, Son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre, çoğu insan mobil oyun oynuyor. Akıllı telefonlarda oynanan oyunlar yükselişte ve bu özellikle oyun oynamaya ilgi duyanlar için geçerli. Mobil oyunlardaki bu artışın nedeni muhtemelen erişimin kolay olması ve insanlara sosyalleşmek ve eğlenmek için birçok fırsat sunmasıdır.

Town Of Salem (2014)

Town Of Salem (2014), Salem, Massachusetts (nüfus: 117.000), New England’ın en kalabalık şehridir. Salem’in zengin tarihi ve kültürü onu popüler bir turizm merkezi haline getirmiştir. Kasaba, 1630’lar ve 1640’lar boyunca cadılık davaları ve masumların infazlarıyla tanınır.

Catan Universe (2017)

Catan Universe (2017), Catan Universe, 50 yılı aşkın süredir piyasada olan bir masa oyunudur. 25’ten fazla dile çevrilmiştir ve halen geliştirilme aşamasındadır. Oyun karmaşık bir kural setine sahiptir ve 4 oyuncuya kadar oynanabilir.

En Çok Oynanan Oyunlar

Hero Zero

Hero Zero, 20XX yılında yeni bir teknoloji ortaya çıktı. Buna “Sıfır Kahraman” denir. Bu yeni teknoloji, kullanıcıların kendi birimlerini oluşturmasına ve herhangi bir düşmanla kolaylıkla savaşmasına olanak tanır. Ancak, bu yeni teknolojinin bir bütün olarak toplum için bir tehdit olduğuna inananlar var. Tek bir varlığın tam hakimiyetine izin vereceğinden korkuyorlar. Yine de, dünya insanları Hero Zero’yu ve onun değişim potansiyelini benimsedi.

Fallen London (2009)

Fallen London (2009), Düşmüş Londra, zamana yenik düşmüş bir şehirdir. Sadece içinden geçenlerin hatıralarının kaldığı bir harabeler şehridir. Şehir, herkese bir şeyler sunan gece hayatıyla tanınır. Ama aynı zamanda suçu ve şiddetiyle de tanınır. Bu yıl, Londra çok sayıda ölü ve yaralıya yol açan yıkıcı bir saldırıyla sarsıldı. Şehir hala toparlanma sürecinde ama asla eskisi gibi olmayacak.

OGame (2002)

OGame (2002), MIO elektrikli arabaları, geleneksel benzinli veya dizel arabalara uygun maliyetli ve çevre dostu bir alternatif sundukları için giderek daha popüler hale geliyor. Küçük bir akü ile arabalar, elektrik menzilinizi tüketmeden her yere sürülebilir.

Legend Online

Legend Online, MMO türü, son birkaç yılda pek çok popüler oyun gördü, ancak hepsi Minecraft ile ilgili değil. Aslında, platformda en çok oynanan oyunlardan bazıları, diğer türleri alıp onları bir araya getiren oyunlardır. İşte şu anda PC’deki en popüler beş MMO.
İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha fazla içeriğimize ulaşmak için Google baz alarak arama yapabilirsiniz. Önceki içeriğimiz olan Meditasyon Uygulamaları içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir